Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

WxP

Hidrauliku
Une them te hapet nje votim i dyte, 3 me tmirat ne rivotim 🙄
 

WxP

Hidrauliku
Pse jo festa jane vetem na sillni ndonje shishe vere para se nuk behet rremuja ne te thate :p lool
Dashke me e njone tii.... ja kshu pse jo vec do shkosh ta moresh vet ke kantina e pijeve gjergj kastrioti skenderbeu keni 4 arka te vitit 92... 🙄 shko thuj porosia Nikut... 4 x 6 = 24 per 24 antaret e stafistat me te mire 😁 me i kusht ti pini bashk...
 

Marla

Let God & Let Go
Dashke me e njone tii.... ja kshu pse jo vec do shkosh ta moresh vet ke kantina e pijeve gjergj kastrioti skenderbeu keni 4 arka te vitit 92... 🙄 shko thuj porosia Nikut... 4 x 6 = 24 per 24 antaret e stafistat me te mire 😁 me i kusht ti pini bashk...
Bac u kry 🙈🤗🤗🤗
 

legjenda

Tetova
Dashke me e njone tii.... ja kshu pse jo vec do shkosh ta moresh vet ke kantina e pijeve gjergj kastrioti skenderbeu keni 4 arka te vitit 92... 🙄 shko thuj porosia Nikut... 4 x 6 = 24 per 24 antaret e stafistat me te mire 😁 me i kusht ti pini bashk...
prsh baci wxp sije aje mire desha porosis me vendo ne stafi marla
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Un nuk i njof se jam i ri ktu , por me sugjero ti meqe qenkan ne balotazh
Senseo . Nje vajz e qete e zgjuar fjale paket ke lezet t komentosh me te .
Nevertiti . Nje stafiste e vjeter e rafinuar teper e qete . I pelqen muzika frenge
Mennel . Kjo cauca esht nga strug mjaft puntore si stafiste . I pelqen te ngacmoje pak por pa t keq .


Zgjidh e merr sipas deshires 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk eshte ne doren time dhe ndoshta as vendi i duhur per t'dhene sygjerime por, e kisha bere rregull, anetaret e ri te mos kene te drejte vote fare. Si mund psh nje anetar me 1 apo 3-4 muaj ne forum, ta vleresoje nje moderator dhe punen e moderatoreve gjate tere vitit?
Mendoj se anetaret qe votojne, pa marre parasysh cka ketu, te kene pervoje, te themi 6 muaj e perpjete anetaresim, apo aktivitet.

Mua me qeshet sincerisht, tash e sa e sa vite, kur ka sondazhe te ndryshme, aktivizohen edhe ata nga varri, ringjallen dhe fluturimthi votojne.


Perbese, cfar ben robi per nje cik vemendje t'i kushtohet, s'ben as shejtani lool
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nuk eshte ne doren time dhe ndoshta as vendi i duhur per t'dhene sygjerime por, e kisha bere rregull, anetaret e ri te mos kene te drejte vote fare. Si mund psh nje anetar me 1 apo 3-4 muaj ne forum, ta vleresoje nje moderator dhe punen e moderatoreve gjate tere vitit?
Mendoj se anetaret qe votojne, pa marre parasysh cka ketu, te kene pervoje, te themi 6 muaj e perpjete anetaresim, apo aktivitet.

Mua me qeshet sincerisht, tash e sa e sa vite, kur ka sondazhe te ndryshme, aktivizohen edhe ata nga varri, ringjallen dhe fluturimthi votojne.


Perbese, cfar ben robi per nje cik vemendje t'i kushtohet, s'ben as shejtani lool
Mos u merzit se nuk e ka fitu ish gruja jote 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Se kam votu ato hiq :p

Po e pata npergjithsi Quk, shqiptart dallon per ksi punsh lol
Mos e merr seriozisht se se besoj qe i intereson dikuj ketu kjo gje. Mu me teper me duket dicka me humor se sa dicka e vertet. Te jet per kontribute ne forum as une skishte shanse te merrja nje vote. Por kur dicka eshte ne humor ne loje ashtu duhet merret.
 
Top