Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
🤣🤣🤣


@NeVertiti ,je bëre e pakonkurueshme :)
hahahaha,ka dit para sondazhi,e mund permbyset rezultati. :p
Gjithesesi,cdo vote eshte nje falenderim i perzemert qe vjen nga antaret,dhe kjo qendron!
Por puna e nje stafi behet gjithnje ne grup,dhe sigurisht s`jane votat ato qe bejne diferencen.
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
hahahaha,ka dit para sondazhi,e mund permbyset rezultati. :p
Gjithesesi,cdo vote eshte nje falenderim i perzemert qe vjen nga antaret,dhe kjo qendron!
Por puna e nje stafi behet gjithnje ne grup,dhe sigurisht s`jane votat ato qe bejne diferencen.
Koment modest
Ne te ngrofemi në diell😜
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
hahahaha,ka dit para sondazhi,e mund permbyset rezultati. :p
Gjithesesi,cdo vote eshte nje falenderim i perzemert qe vjen nga antaret,dhe kjo qendron!
Por puna e nje stafi behet gjithnje ne grup,dhe sigurisht s`jane votat ato qe bejne diferencen.
Ashtu esht ke te drejte moj shoqe 😂
 

Endrra

VIP
hahahaha,ka dit para sondazhi,e mund permbyset rezultati. :p
Gjithesesi,cdo vote eshte nje falenderim i perzemert qe vjen nga antaret,dhe kjo qendron!
Por puna e nje stafi behet gjithnje ne grup,dhe sigurisht s`jane votat ato qe bejne diferencen.
Weeee .. modestia do te te dal noj dite nga veshet lol.
Mire ne te vjetrit qe eshte e ditur kjo we je mbretresha ketu dhe ske te krahasuar .. por dhe me jo presencen tone ke ber te rinjt per vete.

E vertet qe votat skane asnje vlere qe ke fituar respektin e shumices ketu dhe kjo eshte kryesorja .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Weeee .. modestia do te te dal noj dite nga veshet lol.
Mire ne te vjetrit qe eshte e ditur kjo we je mbretresha ketu dhe ske te krahasuar .. por dhe me jo presencen tone ke ber te rinjt per vete.

E vertet qe votat skane asnje vlere qe ke fituar respektin e shumices ketu dhe kjo eshte kryesorja .
tani ti do te me besh te skuqem me deomos?! ahahhahahaahah
 
Top