• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


 • Totali i votuesve
  56
 • Poll closed .

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Ti e ke jeten teper te leht e po kerkon me cdo cmim dike te ta nxij, apo si e ke hallin?
Nuk ka gje, jeta me ka nxire kshu sic jam dhe kam fituar ca imunitete, ndaj them rendsi ka te fitoj ate qe kerkoj edhe me ate cmim. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Po mir mi goc nuk u lodhe gjithe keto vite me ket titull mbi pemen e vitit te ri? :p
Po ,per aq kohe sa populli s'na nderpret dritat e pemes,si u lodhkemi ne duke ndricuar!? Ahahshahaha
 

jana80

Super Moderator
Une per te kuqt votoj monin se ka punuar shume e beri fakt librin flm mony per punen tende.
Ne ato blu votoj vajzen per kontributin e saj qe jep cdo dite .
Ne jeshilet votoj xhelozin per diplomacine dhe elasticitetin.
 

WxP

Hidrauliku
Une per te kuqt votoj monin se ka punuar shume e beri fakt librin flm mony per punen tende.
Ne ato blu votoj vajzen per kontributin e saj qe jep cdo dite .
Ne jeshilet votoj xhelozin per diplomacine dhe elasticitetin.
Por.. Vota ne sondazh shkon per N0 se eshte pa ngjyre lool
 

WxP

Hidrauliku
I shok nga Rumania 🙄
 
Private conversations
Help Users
  Top