Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Ti e ke jeten teper te leht e po kerkon me cdo cmim dike te ta nxij, apo si e ke hallin?
Nuk ka gje, jeta me ka nxire kshu sic jam dhe kam fituar ca imunitete, ndaj them rendsi ka te fitoj ate qe kerkoj edhe me ate cmim. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po mir mi goc nuk u lodhe gjithe keto vite me ket titull mbi pemen e vitit te ri? :p
Po ,per aq kohe sa populli s'na nderpret dritat e pemes,si u lodhkemi ne duke ndricuar!? Ahahshahaha
 

jana80

Super Moderator
Une per te kuqt votoj monin se ka punuar shume e beri fakt librin flm mony per punen tende.
Ne ato blu votoj vajzen per kontributin e saj qe jep cdo dite .
Ne jeshilet votoj xhelozin per diplomacine dhe elasticitetin.
 

WxP

Hidrauliku
Une per te kuqt votoj monin se ka punuar shume e beri fakt librin flm mony per punen tende.
Ne ato blu votoj vajzen per kontributin e saj qe jep cdo dite .
Ne jeshilet votoj xhelozin per diplomacine dhe elasticitetin.
Por.. Vota ne sondazh shkon per N0 se eshte pa ngjyre lool
 

WxP

Hidrauliku
I shok nga Rumania 🙄
 
Top