Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Hope

I dobet eshte ai qe ska guxim. Une guxoj ti lej te gjitha per ty. :p
I dobet eshte ai qe sdi ti bej balle nje femre. Te kerkoj une nje veshke na ti shpejto ne tavoline operacioni, te kerkoj hidhu pupthi nga kati 5 gatitur ti :p
Femra ka nevoj per nje burre me karakter qe di te thot JO ne momentin e duhur me argumentin e duhur!
Ik flij gjume tani se ngele ne klas sot :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po kush i jep leke per apendisin ketij mavrise? :p nje veshke bereqaves e blen nje ajfon!:p
Po mir se ka organizmin e madhe ky..ahuu per ty ky e shet dhe koken不

te lutem shum je femer class ti
 

Ridexxx

Antar禱 i Respektuar
I dobet eshte ai qe sdi ti bej balle nje femre. Te kerkoj une nje veshke na ti shpejto ne tavoline operacioni, te kerkoj hidhu pupthi nga kati 5 gatitur ti :p
Femra ka nevoj per nje burre me karakter qe di te thot JO ne momentin e duhur me argumentin e duhur!
Ik flij gjume tani se ngele ne klas sot :p
Jo gjithmon kshu.. Kur ti thu jo smund te them dhe un jo.. dikush leviz nga pozicioni. Ti shahun e luan mire por dhe une kam strategji. Loja fitohet me mendje dhe durim.
Shpesh ato qe kan thon jo ne fund kan thon po. :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une doja te votoja Frankun ne fakt, por ne mungese te tij votova @N0 仄儭
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
@NeVertiti si ndihesh kshu emocionalisht
Er zoten mire boll. ahhahahahaha
u`a paca borxh,e ne te mira e ne gzime u`a kthefsha, amin. :p
por po ik nashii,se mos merr m`sysh sondazhi e humbi ,ta gezoj e noj dite kshu ,n`krye te pemes se Krishtelindjeve. ahahahhahahaha
 

Marla

Let God & Let Go
Po fundja mund te premtoj e Fv-ja me shume se 0 x sa te duash ti, prap 0 eshte :p
Ama titulli eshte guxhilitje egoje, sidomos nqs mbetet ne familje, perfitoj e une nje vend pune falas :p

Ske ce do vendin e punes falas kur e ke 0 rrogen lol
 
Top