Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Magdalena

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Votoni stafistin qe sipas merites e konsideroni si me te mirin nder te mire :p

Votim te mbare
 

Katil

Antarë i Respektuar
Un dija qe është Neve,vajza dhe Marla
Ça spo lexojm?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Edhe monën pa çizme patj
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Me vjen keq po nuk mundem me votu, sepse nuk mjafton nje vot, thjesht ka plot te mire qe bejn nje pune te mire ketu, nuk du me ba ndasi.
Flm per mirekuptim.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kete vit voten time ketu do drejtoj drejte @Xhelozi ,nje rob i qete,i perkushtuar dhe i kujdeseshem me antaret. :))
 

Desa

Felix - Culpa

Frank

An eye for an eye!
Top