Stafisti i vitit 2018

Stafisti i vitit 2018


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Keshtuqe si e sheh ti kete pune se une spo i dal dot ne krye.

Hajde mos u merzit se eshte ceshtje perceptimi, ka mundesi qe i yti nuk punon mire nga mosgjetja e vetvetes ne jeten reale. ;)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Hajde mos u merzit se eshte ceshtje perceptimi, ka mundesi qe i yti nuk punon mire nga mosgjetja e vetvetes ne jeten reale. ;)

Sa i sigurte qe je.
Me habit mania jote qe kerkon nje reaksion reagimi.
Por gjerat e mia percepetimet kendveshtrimet realitetin apo jo..me siguri ti sia ke haberin fare.
Meqe do reagim pra.
Nese mbeshtetesh tek forumi...me thuaj ku te vrava sensibilitetin tend , se terhiqem mbrapsht une :)
Jam njeri goxha i pjekur dhe i matur drejtor pavarsisht impulsivitetit apo budalliqeve qe shkruaj ne forum.
Keshtuqe shprehu.

Cfare te shkakton gjithe ky trazim , qenia ime tek ty
Jam kurioze :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Sa i sigurte qe je.
Me habit mania jote qe kerkon nje reaksion reagimi.
Por gjerat e mia percepetimet kendveshtrimet realitetin apo jo..me siguri ti sia ke haberin fare.
Meqe do reagim pra.
Nese mbeshtetesh tek forumi...me thuaj ku te vrava sensibilitetin tend , se terhiqem mbrapsht une :)
Jam njeri goxha i pjekur dhe i matur drejtor pavarsisht impulsivitetit apo budalliqeve qe shkruaj ne forum.
Keshtuqe shprehu.

Cfare te shkakton gjithe ky trazim , qenia ime tek ty
Jam kurioze :)

Naten Nick me vjen mire qe u ftillove. ;)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Naten Nick me vjen mire qe u ftillove. ;)

Po cka per naten ketu. Si kalamajt.
E kam une e ke ti.

Doje muhabet ti? Ia pra.
Une e ftilluar kam qene. Sdi pse mendon ndryshe ti
Se edhe te them qe ti fusin ne koke te tjeret sme dukesh i vogel.
Ndaj habia ime kalon ne nenvleresim
Mbase ke te drejte :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Po cka per naten ketu. Si kalamajt.
E kam une e ke ti.

Doje muhabet ti? Ia pra.
Une e ftilluar kam qene. Sdi pse mendon ndryshe ti
Se edhe te them qe ti fusin ne koke te tjeret sme dukesh i vogel.
Ndaj habia ime kalon ne nenvleresim
Mbase ke te drejte :)

Po mbyll punen ne 5 keshtuqe nuk mund te shkruaj dot tamam. Nqs do te flasim rreth pyetje qe ke e diskutojme ne vazhdimsi. Une nuk shpreha nenvleresim ndaj teje por percmim per nenvleresimin qe ke ndaj te tjereve. Une nuk jam ti qe nenvleresoj njeri por reagoj ndaj percmimit ndaj te tjereve .
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Po mbyll punen ne 5 keshtuqe nuk mund te shkruaj dot tamam. Nqs do te flasim rreth pyetje qe ke e diskutojme ne vazhdimsi. Une nuk shpreha nenvleresim ndaj teje por percmim per nenvleresimin qe ke ndaj te tjereve. Une nuk jam ti qe nenvleresoj njeri por reagoj ndaj percmimit ndaj te tjereve .

Me patjeter.
Per pjesen tjeter qe the mbase gaboj. Ok gaboj.
Por per hir te se vertetes duhet thene se me te njejtin person qe ti mendon se une i fola me percmim ti e tall Faqen keqazi. Vetem pse disa lo-l (lol) mendojne se bejne diferencen ta siguroj une qe e ke shume gabim :)

Dhe po drejtoro. Kam nje shkalle matese per inteligjencen, injorancen, hipokrizine dhe ne rast se per syrin tim ( quaje pasyqr ti) sme duket ok e them.
Menyrat mbase te gabuara por sme rrihet...jo per gje por jam tejet e bindur qe cdo person cilidoqofte mund te perdore talentet e veta shume shume me mire.

Kur te kesh kohe do te te lexoja me shume qejf :)
 

Artin

Anëtar i Respektuar
A ma fal? Artini? Ma falni?
Te mbeti emri im ne goje...
Po ta jap ta mbash pergjithmone ne goje, ty dhe ndonje tjetri qe e do.

Tema... votimi per administraten....
Fituesi qenka vendosur tashme, qenka shkeputur shume para me pike...
 

Vvetoni

Larguar
Te mbeti emri im ne goje...
Po ta jap ta mbash pergjithmone ne goje, ty dhe ndonje tjetri qe e do.

Tema... votimi per administraten....
Fituesi qenka vendosur tashme, qenka shkeputur shume para me pike...

Ahaahaa. Shumë je nervoz, a do pak ujë a limonadë?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Me patjeter.
Per pjesen tjeter qe the mbase gaboj. Ok gaboj.
Por per hir te se vertetes duhet thene se me te njejtin person qe ti mendon se une i fola me percmim ti e tall Faqen keqazi. Vetem pse disa lo-l (lol) mendojne se bejne diferencen ta siguroj une qe e ke shume gabim :)

Dhe po drejtoro. Kam nje shkalle matese per inteligjencen, injorancen, hipokrizine dhe ne rast se per syrin tim ( quaje pasyqr ti) sme duket ok e them.
Menyrat mbase te gabuara por sme rrihet...jo per gje por jam tejet e bindur qe cdo person cilidoqofte mund te perdore talentet e veta shume shume me mire.

Kur te kesh kohe do te te lexoja me shume qejf :)

E shoh qe qenke prekur shume, por nuk eshte qellimi im te te bej te ndihesh keq. :) Nuk e ve ne diskutim inteligjencen tende ne asnje moment dhe me pelqen qe nuk je hipokrite, fundja ajo qe je te ben te ndihesh komode por me te tjeret vendos pak filtra se i tille eshte realiteti. Keshille kjo e fundit.
Hajde kalofsh mire se nuk kam asnje personale me ty ose me ndonje tjeter ketu ne forum. :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E shoh qe qenke prekur shume, por nuk eshte qellimi im te te bej te ndihesh keq. :) Nuk e ve ne diskutim inteligjencen tende ne asnje moment dhe me pelqen qe nuk je hipokrite, fundja ajo qe je te ben te ndihesh komode por me te tjeret vendos pak filtra se i tille eshte realiteti. Keshille kjo e fundit.
Hajde kalofsh mire se nuk kam asnje personale me ty ose me ndonje tjeter ketu ne forum. :)

Une prekur? Cthua ti.
Une mora mundimin te te pergjigjesha nje here seriozisht meqe e ke thene shume here muhabet.
Se mos pretendo prap muhabet heren tj ti, allah.
Pike se dyti sic ta thashe drejtoro...fakti qe ti perdor ca smile me shume se mua ste ben me te mire se mua
Se mos te ben me rufjan. Shihu ne pasqyre :)
Se spres drejtorin nga forumi virtual te me jape keshilla per realitetin tim


Se treti : i lexo gjerat qe thua aman. Se me duket sikur jam jashtetokesore me keto pytje pergjigje pa sens.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Une prekur? Cthua ti.
Une mora mundimin te te pergjigjesha nje here seriozisht meqe e ke thene shume here muhabet.
Se mos pretendo prap muhabet heren tj ti, allah.
Pike se dyti sic ta thashe drejtoro...fakti qe ti perdor ca smile me shume se mua ste ben me te mire se mua
Se mos te ben me rufjan. Shihu ne pasqyre :)
Se spres drejtorin nga forumi virtual te me jape keshilla per realitetin tim


Se treti : i lexo gjerat qe thua aman. Se me duket sikur jam jashtetokesore me keto pytje pergjigje pa sens.

E shoh qe qenke stermunduar me pergjigjen... nuk po harxhoj me shume kohe me shkrime se me duket se e hedh dem. Kalo bukur.:)
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Une prekur? Cthua ti.
Une mora mundimin te te pergjigjesha nje here seriozisht meqe e ke thene shume here muhabet.
Se mos pretendo prap muhabet heren tj ti, allah.
Pike se dyti sic ta thashe drejtoro...fakti qe ti perdor ca smile me shume se mua ste ben me te mire se mua
Se mos te ben me rufjan. Shihu ne pasqyre :)
Se spres drejtorin nga forumi virtual te me jape keshilla per realitetin tim


Se treti : i lexo gjerat qe thua aman. Se me duket sikur jam jashtetokesore me keto pytje pergjigje pa sens.

waaa negativjaaaa :p

ste paskan futur ne liste ty/ :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
waaa negativjaaaa :p

ste paskan futur ne liste ty/ :p

Bera gocen e prapte. Me denuan :p

Frozen si parathenie : cdo here ne jeten time kam marre reagimin qe kam dashur nga njerezit.
Se mbase sdo e kuptosh pse e thashe.
Sepse dhe reagimet e tua i kuptoj. Pa merak :)
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Bera gocen e prapte. Me denuan :p

Frozen si parathenie : cdo here ne jeten time kam marre reagimin qe kam dashur nga njerezit.
Se mbase sdo e kuptosh pse e thashe.
Sepse dhe reagimet e tua i kuptoj. Pa merak :)

goca pa nick
te uroj gezuar festat e mbare e mire ishalla

ps: desha te te ngacmoja pak, mere me sportivitet se sjam e keqe :)

puc puc
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Qenka mbylle dhe ketej.

Urime fituesit. 🍾🍾🎉🎊🎈
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Edhe pse me nje diference kaq te vogel , fituesja jam vet :p

E gezofsha dhe me te mira kur te rritem lol

Urime MONIQUE! :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Moni 😊😘
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Jh2Z.gif

Shefe urime:D:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Monique urime :D
 
Top