Stafisti i vitit 2018

Stafisti i vitit 2018


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Asnjehere kot..
Asnjehere kot :)

kanakaret asnjehere nuk shtihen kot por ama ngaterrojne shenjester nga vetbesimi i tepruar qe i shpie zakonisht dhe ne perceptime ose hamendesime. ;) Mgjth nuk dua te te ndrydh mendimet keshtuqe shprehu lirshem.. ;)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
kanakaret asnjehere nuk shtihen kot por ama ngaterrojne shenjester nga vetbesimi i tepruar qe i shpie zakonisht dhe ne perceptime ose hamendesime. ;) Mgjth nuk dua te te ndrydh mendimet keshtuqe shprehu lirshem.. ;)

Jo skam me.

Mos u merzit ti :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une tani e mora vesh qe qekam ne staf lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Legjende me jep voten ktej, qe te votoj Zanen andej...meqe me kishe be edhe thirrje ne privat lol
Ndryshe ska ujdi! lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ghaaaa lol

Adhurim!!

Po ty ta kujtoi legjenda qe ishe ne staf mi?
Ste vjen i cike zor
lol

Pse legjenden cfare e di ti njeri pa integritet. vota eshte e lire dhe asnjeri nuk pengohet ta jape ate packa se ka njerez qe gjoja jane te vetplotesuar dhe ndjejne percmim per te tjeret, por mos harro ata njerez thelle thelle ndjejne percmim ndaj vetes ne rradhe te pare dhe mundohen ta shtyjne frustimin qe kane ne jete tek te tjeret. Keshtuqe mbaje me mua argumentin e mos pergojo njerezit. ;)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Po ti na kreh bishtin neve keshtuqe ne te votojme qorrazi.. :p :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kam blere nje kreher te ri ....do te jesh i pari ta provosh lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ne po ta krehim pa kreher e jo me me kreher te rri fringo... lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
T'emen o si u be kjo dynja kshu...laget robi ne te thate ...pytaaaa
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
I ka fajet Vvetoni qe na prishi endrrat... lol
Nuk po guxojme ne te shohim temen e fotove se djersisim.... lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kërkoj kompani lobimi të punoj për mua. Paga e majme plus fotografi hot nga google. Pm të interesuarit ju lutem.

Haha meshkuj delikat kta te forumit....me dhimbseni lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ghaaaa lol

Adhurim!!

Po ty ta kujtoi legjenda qe ishe ne staf mi?
Ste vjen i cike zor
lol

Po jo mi....Legjenda lobonte per Zanen, dhe une thjesht vura re qe isha ne staf ktu dhe thashe po i kerkoj nje vote ne kembim. Se kshu pa gje fare avash i cik lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Pse legjenden cfare e di ti njeri pa integritet. vota eshte e lire dhe asnjeri nuk pengohet ta jape ate packa se ka njerez qe gjoja jane te vetplotesuar dhe ndjejne percmim per te tjeret, por mos harro ata njerez thelle thelle ndjejne percmim ndaj vetes ne rradhe te pare dhe mundohen ta shtyjne frustimin qe kane ne jete tek te tjeret. Keshtuqe mbaje me mua argumentin e mos pergojo njerezit. ;)

Si rregull i bie qe une jam e veteplotesuara dhe ndjej percmim ndaj vetes e te tjereve??
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
A ma fal? Abis, Artini? Ma falni?

Une nuk te fal se me prishe festat... lol kam heq dore nga ushqimi dhe nuk i besoj me asnjeriu ne faqet online... lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Si rregull i bie qe une jam e veteplotesuara dhe ndjej percmim ndaj vetes e te tjereve??

dil para pasqyres e fillo vlereso veten si fillim pastaj kalo tek te tjeret. ;)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ski faj, ja psh unë e kam emrin Shaban, në forum e përdori Veton.

Vetem emer mos na thuaj tani se do na ike petlla.... lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Se kapa mo se na bere nje roman me metafora ndaj pyeta.

Prandaj te permenda pasqyren qe te qartesohej pamja nga shembellimi i saj. ;) Para saj ndoshta te largohen edhe metaforat dhe sheh realitetin. :D
 
Top