Stafisti i vitit 2018

Stafisti i vitit 2018


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
me frikojn keto qe lexoj… por edhe mu qesh… se mendon ashtu, sdo kisha besu…

ndryshoj mendimet, e ndryshon jeten…. :D


/ … ruana Zot. :D

Prandaj me kepute nje thanks dhe nje dislike se ishe ne dileme te mendimeve te tua.. ;)
Mire mire ta mbash mend, do i them babagjyshit mos te sjelle burre kete Vit te Ri si dhurate... lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Këta nuk i ndryshojnë mendimet, andaj duhet të ua marrim jetën!

shko ne Hanë se ende ske qene atje… :)

mendoj qe me at udhetim freskohesh dhe ndryshon idete, se jeta nuk i mirret askujt…... Point. :)
 

Zana1

Braveheart
Vetem ne k'te forum kam pare qe stafi te lejohet qe te votoje stafin .....Voto njeri - tjetrin ? ! Absurde.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
O Zana po e ne popull jemi dhe e kemi fiksim te votojme ndonjeri apo veten tone, puna eshte mos na dalin vota me shume se votues.. :p Tani shkunde e ti voten qe te mbledh mendjen qe ske votuar per mua.. ;)
 

Zana1

Braveheart
O Zana po e ne popull jemi dhe e kemi fiksim te votojme ndonjeri apo veten tone, puna eshte mos na dalin vota me shume se votues.. :p Tani shkunde e ti voten qe te mbledh mendjen qe ske votuar per mua.. ;)

Ne k'te rast je staff , perderisa je ne liste , ... dhe stafi duhet te perjashtohet nga vota ne k'te rast, duhet te votojne vetem anetaret e lire, ato te zgjedhin stafin me te mire e ate qe e meriton.

Edhe pak e do te lejoheni qe te votoni veten e juaj . loool
 

Vvetoni

Larguar
Vetem ne k'te forum kam pare qe stafi te lejohet qe te votoje stafin .....Voto njeri - tjetrin ? ! Absurde.

Procesi zgjedhor po shkon në mënyrë të qetë deri më tani. Populli forumor ka arritur progres të madh, zgjedhjet po cilësohen demokratike nga vëzhguesit.
 

Zana1

Braveheart
Procesi zgjedhor po shkon në mënyrë të qetë deri më tani. Populli forumor ka arritur progres të madh, zgjedhjet po cilësohen demokratike nga vëzhguesit.

K'tij lloj votimi mund ti thuash , Burokraci jo Demokraci. lool
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ne k'te rast je staff , perderisa je ne liste , ... dhe stafi duhet te perjashtohet nga vota ne k'te rast, duhet te votojne vetem anetaret e lire, ato te zgjedhin stafin me te mire e ate qe e meriton.

Edhe pak e do te lejoheni qe te votoni veten e juaj . loool

E moj mire se nuk u pa puna fundja me mire voten vetes se botes... Mgjth deri diku ke te drejte ata qe jane per votim nuk duhet te hyjne ne liste per te votuar. Vitin tjeter do revolucionarizohemi.... ;)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Zana1

Braveheart
E moj mire se nuk u pa puna fundja me mire voten vetes se botes... Mgjth deri diku ke te drejte ata qe jane per votim nuk duhet te hyjne ne liste per te votuar. Vitin tjeter do revolucionarizohemi.... ;)

Ka kohe sa te duash qe te sabotohet ky votim qe sonte... me miq e rryfshete, e te hapet votim i ri. loool

Populli i lire eshte i/e qarte se kush e meriton si staff... por jo ne k'te forme te shpifur.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ka kohe sa te duash qe te sabotohet ky votim qe sonte... me miq e rryfshete, e te hapet votim i ri. loool

Populli i lire eshte i/e qarte se kush e meriton si staff... por jo ne k'te forme te shpifur.

Tashti iku kjo e degjuam veretjen dhe te thashe te drejte voto e vitin tjeter e bejme me mire se tani. ;)
 

Zana1

Braveheart
Tashti iku kjo e degjuam veretjen dhe te thashe te drejte voto e vitin tjeter e bejme me mire se tani. ;)

Jo une refuzoj qe ti perzihem k'tij lloj votimi me hile ( e te njenten gje duhet te bejne edhe anetaret e tjere te lire ) loool ....refuzoj qe ti ndyej duart e mia.. dhe eshte per te ardhur keq sepse stafi ne fjale qe eshte ne liste dhe do kisha deshire qe ta votoj ... humbet voten per arsye te k'tij lloj votimi , Kush lepin me shume, merr edhe voten . loool

Eshte 2018- ju akoma me k'to budalleqe. lool
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Jo une refuzoj qe ti perzihem k'tij lloj votimi me hile ( e te njenten gje duhet te bejne edhe anetaret e tjere te lire ) loool ....refuzoj qe ti ndyej duart e mia.. dhe eshte per te ardhur keq sepse stafi ne fjale qe eshte ne liste dhe do kisha deshire qe ta votoj ... humbet voten per arsye te k'tij lloj votimi , Kush lepin me shume, merr edhe voten . loool

Eshte 2018- ju akoma me k'to budalleqe. lool

Epo ik ne shesh me studentet e protesto se po nuk erdhe per dialog s'ka... lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Edi me rrela te kuqe... nuk ka dialog : d

Ose voto ketu ose dil tek tema e veshjes ne menyre protestative... lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Sipas jush sduhet te kete teme per stafin? lol

Ngelen njerezia tu u viktimizu , o dele stafi eshte antar ne rradhe te pare, se sjemi nga planeti mars.

Inati pi edhe uthull ske cben lol
 

Zana1

Braveheart
Hajde staff hajde.... staff shembullor. lool
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nje sqarim desha une nga ata qe kane kapur fillin e muhabetit.

Nese stafi nuk duhet te votoje stafin...
Atehere as anetaret sduhet te votojne anetaret.

Apo svlen kjo?
 

Passion

Banned
Nje sqarim desha une nga ata qe kane kapur fillin e muhabetit.

Nese stafi nuk duhet te votoje stafin...
Atehere as anetaret sduhet te votojne anetaret.

Apo svlen kjo?

Ti shumhere je e sakte,pervec votes tende. e te drejtorit. :)

Votoni stafistin
votoni stafistin

:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Shefe, kur e keni hapjen 😉 e fushates 😋
 

Zana1

Braveheart
[video]https://m.youtube.com/watch?v=3txH0H77xG8[/video]
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ti shumhere je e sakte,pervec votes tende. e te drejtorit. :)

Votoni stafistin
votoni stafistin

:p

E sakte e sakte jam se nese duam te drejta te barabarta as votat e legjendes si merr me dynjaja :p

Drejtori eshte me mik. Korrupsioni ne kulm lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une s'kam qene aktiv sa duhet ndaj nuk e shoh te arsyeshme te votoj. Ata qe kane qene ne rjedha lirisht le te votojne me te mirin, me te duhurin e ketij forumi.

Gg wp :D
 

legjenda

Tetova
Une s'kam qene aktiv sa duhet ndaj nuk e shoh te arsyeshme te votoj. Ata qe kane qene ne rjedha lirisht le te votojne me te mirin, me te duhurin e ketij forumi.

Gg wp :D
mik as une nuk kam qen aktive shum ne forum kjo esht arsyeja ime vetme nuk kam te drejt te jem ne votim sidoqoft duhet te jap vote per ate qe e meriton
 

legjenda

Tetova
Une s'kam qene aktiv sa duhet ndaj nuk e shoh te arsyeshme te votoj. Ata qe kane qene ne rjedha lirisht le te votojne me te mirin, me te duhurin e ketij forumi.

Gg wp :D
mik as une nuk kam qen aktive shum ne forum kjo esht arsyeja ime vetme nuk kam te drejt te jem ne votim sidoqoft duhet te jap vote per ate qe e meriton
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
E sakte e sakte jam se nese duam te drejta te barabarta as votat e legjendes si merr me dynjaja :p

Drejtori eshte me mik. Korrupsioni ne kulm lol

Po me kanakarja e forumit po, si gjithmone kur flet godet, por se ku e di vet... :p
 
Top