Stafisti i vitit 2018

Stafisti i vitit 2018


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
jo mos me fto fare….

kam gjera me me rendesi, por eshte bukur nganjeher tiu tregojsh tjereve poziten ku jane.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL

tani Darius, sdi si hyni ne staff.... rrall shihet ky ne Forum, ashtu edhe Arfe…. Zoteriun poashtu nuk eshte pare moti…. nuk duket.


veq mos me flisni pastaj per kontributin ne forum se po ju shoh sikur ne gjumë…. :D


Te jap nje adrese te me blesh çokollata me Pistak, sepse nuk arrij ti gjej askund perveçse ne Gjeneve ?

Darius
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
mos te dalim nga tema… nuk funksionon posta Darius? :D

ok ne rregull...
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pajtohem me ty, edhe mirë po jua ban! Pisat nihere!

ne rregull, u kuptuam…. veq fjaline e fundit largoje…..

Faleminderit. :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Violetta hap nje teme stafisti me i pergjumir e ti rrezojme me revolucionin e Vvetonit... lol :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mallkuar qofte ajo dite qe tu ndez llambushka e revolucionit lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Revolucioni kërkon sakrifica, madje edhe mbi ata pa të cilët nuk mund të jetosh dot!

HAjde se Rama ne kete rast Moni pret dialog me ju , vetem pasqyroni kerkesat, por pa dialog nuk banet gjo.. lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike

Vvetoni

Larguar
HAjde se Rama ne kete rast Moni pret dialog me ju , vetem pasqyroni kerkesat, por pa dialog nuk banet gjo.. lol

Do ishte aq bukur për ju që masa revolucionare e këtij forumi të ishte aq e mirë sa janë studentet në Shqipëri. Ne kemi dy opsione, ose litarin ose gijotinën. Kush do të jetë i pari? Apo duhet të i lemë Violetes të vendos për ju?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Do ishte aq bukur për ju që masa revolucionare e këtij forumi të ishte aq e mirë sa janë studentet në Shqipëri. Ne kemi dy opsione, ose litarin ose gijotinën. Kush do të jetë i pari? Apo duhet të i lemë Violetes të vendos për ju?

Drejtori .....se vdiq per lulushin
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Do ishte aq bukur për ju që masa revolucionare e këtij forumi të ishte aq e mirë sa janë studentet në Shqipëri. Ne kemi dy opsione, ose litarin ose gijotinën. Kush do të jetë i pari? Apo duhet të i lemë Violetes të vendos për ju?

Violeta na shkon te gjithve ne prerje koke si ne kohen e osmanllise.. lol mgjth per mua do e beje zemren gur dhe do urdhroje nje plumb ballit... lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike

Vvetoni

Larguar
Shumë mirë, dy nga paria e shtetit ranë poshtë. Të tjerët duhet të kenë fatin tuaj, nuk kanë ku të fshihen, do i ndjekim një nga një deri në fitoren e revolucionit. Më pas, pa asnjë dyshim në krye do të vendosim Legjendën e forumit.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Lexhenda e meriton por ce do qe vjen dy ore e iken 6 muaj ... lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Violeta na shkon te gjithve ne prerje koke si ne kohen e osmanllise.. lol mgjth per mua do e beje zemren gur dhe do urdhroje nje plumb ballit... lol

me frikojn keto qe lexoj… por edhe mu qesh… se mendon ashtu, sdo kisha besu…

ndryshoj mendimet, e ndryshon jeten…. :D


/ … ruana Zot. :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Lexhenda e meriton por ce do qe vjen dy ore e iken 6 muaj ... lol

vertet e `meriton`.....


Change your mind, you Change your life… :D
 
Top