Stafisti i vitit 2018

Stafisti i vitit 2018


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Le te votojme edhe per stafistin e vitit , ashtu sic tashme veprojme per cdo fund viti.

Ju lutem presim te jeni sa me objektiv....


120-500x500.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
gjys ty e gjys nevit :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kjo cerdhe, sa e vjeter aq e embel, me gjithe veshtiresite qe ka kaluar dhe kalon, po mbahet me fryme. Mu atehere kur me duket se po shuhet si feniksi ngre krye dhe me lumturon.

Nje kontribut te madhe ne bulezimin pranveror te kesaj cerdhe japin anetaret dhe stafi secili me mundesite e tij. Kete vit them se nje kontribut mjafte te cmuar, ne mbajtjen ne kembe,kane dhene Nevertite dhe Monique.

Dua ta vecoje per nje nuance Moniquen. Ky dreq, po deshi, ngjalle te vdekurit e le me nje forum :bleta:
 

Zana1

Braveheart
Edhe k'te vit si c'do vit tjeter .. do te votoni njeri tjetrin ? loool
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Gje edhe nai tjeter qe e meno si ty dhe ma jep 1 te plote lol

haha ja e morre :p

une po votoj Nevin :)
per nervat,per gadishmerine per energjine dhe palodhjen duke qene aktive 12/12 te vitit. Pa i heq asnje presje as Monit. Per me teper qe ne drejtim e ka zanat. :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
haha ja e morre :p

une po votoj Nevin :)
per nervat,per gadishmerine per energjine dhe palodhjen duke qene aktive 12/12 te vitit. Pa i heq asnje presje as Monit. Per me teper qe ne drejtim e ka zanat. :)

Une du pika mi...nuk merrem me presje lol

Thx sol per konsideraten qe ke , per gjithe dashnine si ke dhe sigurisht..per objektivitetin tend.
Edhe per mu nevja e meriton! :)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
E vetmja gjé që sme pelqen nkte forum,ësht kjo stafisti vitit.
P.s do doja te ma hiqje emrin nga aty ;)
Ska nevoj tme votoj askush sesa e aft jam qoft sii staff apo si anetare.
;) e nese kjo gje mcon në heqjen e grades,hiqeni ;);).
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E vetmja gjé që sme pelqen nkte forum,ësht kjo stafisti vitit.
P.s do doja te ma hiqje emrin nga aty ;)
Ska nevoj tme votoj askush sesa e aft jam qoft sii staff apo si anetare.
;) e nese kjo gje mcon në heqjen e grades,hiqeni ;);).

Merre si loje ...pse i jep kaq shume ze kot.
:)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Un votova monin edhe nevi meriton gjysmen e votes por kete radh monin merr voten time ..
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Votova per Passionin, mgjth nje falenderim per te gjithe stafin sepse kane punuar shume mire gjate gjithe ketij viti.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Drejtorin,per stabilitetin,tolerancen dhe pozitvitetin qe ka,qofte ndaj pjestarve te stafit,apo ndaj antarve!
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

meqenese e kam jep voten, porse Dangerous do ia jepja Voten, dhe do e meritonte bukur.

Njeri i menqur qe i njeh kufijte, si Dangerous nuk takova ketu....


edhe Hartini, Delirum shum te urte...teper te urte.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

tani Darius, sdi si hyni ne staff.... rrall shihet ky ne Forum, ashtu edhe Arfe…. Zoteriun poashtu nuk eshte pare moti…. nuk duket.


veq mos me flisni pastaj per kontributin ne forum se po ju shoh sikur ne gjumë…. :D

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL

tani Darius, sdi si hyni ne staff.... rrall shihet ky ne Forum, ashtu edhe Arfe…. Zoteriun poashtu nuk eshte pare moti…. nuk duket.


veq mos me flisni pastaj per kontributin ne forum se po ju shoh sikur ne gjumë…. :D


Rralle a jo ,jane pjese e stafit Violeta... :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Rralle a jo ,jane pjese e stafit Violeta... :)


te pergjumur - do llogariten ndryshe.
njejt sikurse parlamentaret ne politikë….. kur sbejn gje per te miren e vendit, zbresin nga karriga.


rrall e rrall...… ateher llogariten se ishin dikur, porse tani sjan ne funksion, aq.

 

Vvetoni

Larguar

te pergjumur - do llogariten ndryshe.
njejt sikurse parlamentaret ne politikë….. kur sbejn gje per te miren e vendit, zbresin nga karriga.


rrall e rrall… ateher llogariten se ishin dikur, porse tani sjan ne funksion, aq.


Unë jam për revolucion, duhet të i rrëzojmë! :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit

tani Darius, sdi si hyni ne staff.... rrall shihet ky ne Forum, ashtu edhe Arfe…. Zoteriun poashtu nuk eshte pare moti…. nuk duket.


veq mos me flisni pastaj per kontributin ne forum se po ju shoh sikur ne gjumë…. :D


Ehh moj moter kur behen fmija nuk kishe koh ase me vjehrren mu marr e jo me forumin lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
sdua te keqkuptohem aspak…. se edhe une kam perher angazhime, por perseri kthehem ne Forum.


Populli yne ka nevoje per angazhim dhe per ndertim te rinisë sonë….

mjaft mbetem ne gjumë si popull me dekada…


 

Vvetoni

Larguar
sdua te keqkuptohem aspak…. se edhe une kam perher angazhime, por perseri kthehem ne Forum.


Populli yne ka nevoje per angazhim dhe per ndertim te rinisë sonë….

mjaft mbetem ne gjumë si popull me dekada…Si qytetar i këtij forumi të ftoj në revolucion, duhet të e rrëzojmë këtë klasë burokratësh, të padenjë për të udhëhequr me ne!
 
Top