• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda forum bashkatedhetar

Status
E mbyllur për postime të tjera.

legjenda

Tetova
stafi ju drejtohem me shum sinqeritet une legjenda forum bashkatedhetar duhet ni moderator aktive nuk dua keq kuptime dua ni mire kuptim gjithperfshires pres ni mbeshtetje te mire nga stafi dua besim e respekt
 
Redaktimi i fundit:

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Legjend per mendimin tim je fantastik. Bujrum nje gote limonate.
 

Zana1

Braveheart
Mireseerdhe legjenda... gezohem qe qenke mire : )

Ps... :puthje:
 

legjenda

Tetova
flm zana po presim ni mbeshtetje te mire
 

legjenda

Tetova
ju pergezoj nga zemra stafi tash jeni ni stafi shum reformatore
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ku je o boss, shyqyr qe na dole ketej se humbe..;)
 

legjenda

Tetova
Drejtor dua mbeshtetje per moderator
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Legjenda strikes again lol lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

kitrra 123

plak gjufurrak
Mireseerdhe o boss :pije:pije Ke voten teme per moderator :) Bile me me ndegju mu t'bejne andej ka ajo k'thina ku rrine forumistet :cool1::cool1:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
O Legjend kur te hoqem Ban,te tham qe sdo hapesh tema te tilla . ahhahahahah.
Mbaje fjalen. :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top