• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Spitalet e vdekjeve… Një tjetër foshnjë vdes në maternitet

Guest20

Offline✌
pogradec-spitali-700x445.jpg

Pogradec-Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në spitalet shqiptare, e sidomos në maternitete. Një foshnjë vetëm dy ditëshe ka ndërruar jetë në maternitetin e Pogradecit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme, ndërsa policia ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për mjekun pediatër, N.E, 52 vjeç.

Babai i foshnjës, 33-vjeçari A.H, pretendon se vdekja e djalit të tij, ka ardhur si pasojë e mjekimit të pakujdesshëm nga ana e mjekut.

Nga kqyrja e jashtme e kufomës nuk dallohen shenja ose probleme, ndërkohë pritet kryerja e autopsisë ditën e sotme, nga ekspertë të Institutit të Mjekësisë Ligjore Tiranë.

Vetëm disa ditë më parë në maternitetin “Koço Glozheni” ndërroi jetë në nënë e re si dhe foshnja e saj.

Për këtë, dy mjekë të këtij spitali janë nën hetim, por deri tani asnjë përgjegjës nuk është vënë para drejtësisë./tvklan.al
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Spitalet e vdekjeve… Një tjetër foshnjë vdes në maternitet

Po mire mo,ndoshta foshnja ka pas ndonje problem shendetsor te lindur qe ka nderruar jete.
Jo gjithmone e kane fajin mjeket.
Megjithe se ne spitalet ne shqiperi te bejne kasaphane per leke.
Gjynah foshnja.
 
Titulli: Spitalet e vdekjeve… Një tjetër foshnjë vdes në maternitet

Po kryerja e autopsise ne te njejten klinike apo rreth behet!?

Ne kete rast dyshoj fort per te verteten!!!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Spitalet e vdekjeve… Një tjetër foshnjë vdes në maternitet

Ka raste nga me te ndryshmet...Por nese nuk kujdesen sic duhet mjeket,e neglizhojn punen e tyre, ateher smeritojn te jene aty ku jane..se shkaterrojn jete...
 
Top