• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

S’përmbahet gazetarja, zhvishet me bikini përballë zyrës së kryeministrit

legjenda

Tetova


Nëse sot duke shkuar për në punë, hasni një vajzë që shëtit gjysmë e zhveshur në qendër të Tiranës, mos u habisni!
Është gazetarja e programit të mëngjesit “Aldo Morning Show”, ajo që sot ka marrë përsipër të dalë me bikini në rrugë, duke mos harruar as mikrofonin.
Brunja, siç shihet edhe në foto, ka veshur një palë bikini të zeza, ka hedhur sipër diçka të verdhë dhe me një rrip të verdhë në kokë, të lidhur fjongo, ka vendosur që të mbajë lidhur të gjithë teleshikuesit e Televizionit Klan.
Edhe pse kjo veshje është mjaft e zakonshme nëse e hasim në një bregdet, kur e shikon të stacionuar pranë piramidës, përballës zyrës së kryeministrit Edi Rama, dhe mbi të gjitha tek një gazetare, të bën përshtypje.
Temperaturat janë ngritur vërtet dhe koha për të bërë plazh ka ardhur, por nuk dimë të themi nëse është pikërisht ky mesazhi që kërkon të përcjellë një emission mëngjesi.
Gjithsesi, këto pamje nuk janë aspak etike për t’u transmetuar në një televizion kombëtar, e mbi të gjitha në orët e mëngjesit dhe masa duhen marrë!
Lajm24
 
Last edited by a moderator:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Qenka dhe sexi dreqi. :p
Arsyen se pse u zhvesh,pertoj ta lexoj. ahahahahahahahahha
 
Top