Sot mesova që....

MoOgli

Patronazhist i grave te FV
Sot mesova qe u dashka te shkoj te jetoj te lagjja e mayades qe tja dredhi dhe skiç burrit me mu ??
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Sot mësova që po do pilaf të bardh... Nuk ka rëndësi masa duhët ti rrish ke koka se nryshe të bohet llapa ?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
intuita e kesaj siper nuk e genjeu as sot... :p
 

Rania

Antarë i Respektuar
Kur te gjithe thone 2+2=5 bejne 5
Por e keqja eshte se une nuk e pranoj dot!
Keshtu qe lindin debatet?
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
ec perpara ti....dmth ...ec me ata qe thone 2+2 bejne 4...kuptoveeeeè?
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Sot mesova qe paskim nje marke makine edhe ne ..20210125_153746.jpg
 

AnaVie

Undisputed woman
Jemi kudo shpernda si milingonat neper bote .Po te mblidhemi sa mund te jemi ?? ?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Dielli te ngroh ?
 
Top