Sot mesova që....

Emrin me te gjate e paska semundja e mushkerive - Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis lol
Latinisht po, por ske degjuar kete gjermanisht.
Ne momentin qe fillon shqiptimin une nisem per plazh, bej nja tre ore not nderkohe qe fjala ska mbaruar ende ?


Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz


PS- Dhe eshte nje fjale qe gjen perdorim te shpeshte sepse perdoret nga organet kontrolluese mbi ushqimet dhe nga doganat
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

jana80

Super Moderator
Themelues
Sot u ula ne hije te nje geshtenje e erdhi nje plak....
2 ore histori lufte e me pas me tha:
-E di pse e du kete peme ?

-Boh...!

-Epo po mos te ishin keto geshtenja njerzit e ketij fshati do vdisnin urie ne kohen e luftes...

Pastaj plaku iku, ndersa une mbeta edha ca aty e po mendoja vendin tim i cili ishte njelloj si keto ne ato kohe lufte e sot..po sot ku jemi ...ku jemi sot?!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Efekti Troxler.

Kur truri yt eshte ne gjendje monotonie dhe ti e sheh veten para pasqyres per sh kohe,truri do beje menyren qe refleksi i fytyres tende te shfaqet ndryshe. Zakonisht ne ndonje monster.

Pytje :
Po sikur ne te jemi ato nga brenda?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Efekti Troxler.

Kur truri yt eshte ne gjendje monotonie dhe ti e sheh veten para pasqyres per sh kohe,truri do beje menyren qe refleksi i fytyres tende te shfaqet ndryshe. Zakonisht ne ndonje monster.

Pytje :
Po sikur ne te jemi ato nga brenda?
une nuk e shoh

jam engjell

Bish kot ste them :p
 
Top