Sot mesova që....

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Shefi ekzekutiv i Tesla dhe Space X, miliarderi Elon Musk dhe partnerja e tij, këngëtarja Grimes kanë zgjedhur një emër krejt të veçantë për djalin e tyre të porsalindur.
Edhe pse ngjason më shumë me një ekuacion matematikor sesa me një emër të mirëfilltë, i biri i tyre do të quhet X Æ A-12.

E si i bie ta therrasin kete femije? lol
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Vetem llaç e tulla mos e bej ??
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Sot mësova (sot i thencin por cdo dite e me shume perforcohet) që egoizmi, dinakeria dhe injoranca na qenkerka menyra me e thjeshte per ta cilesuar veten i zgjuar
 

SunFIower

Don’t touch!
Sot mesova qe deri dje e shante dhe e quante femer te ulet!
Sot na qenkerkan cift!?
What the hell is going on!?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ke A-Ja jam, do vish se te pres e mesojme abetaren bashke?
Une mezi shkova te zh-ja ti do me me cu te dhembi tagjis ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Se ase mbyllja ne karantin nuk e ndalon dot lekun?‍♀️?‍♀️Per dy dite 100euro shpenzime koti??
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Qe kamuflimi i tben te ndihesh si mshpi tate.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Brazili rrezikon të përballet me një krizë urie për shkak të pandemisë. Për këtë arsye autoritetet kanë ideuar një projeksion simbolik me fruta dhe perime mbi statujën e Jezu Krishtit në Rio de Zhaneiro, për të ndërgjegjësuar qytetarët të mos hedhin ushqimet.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ne Gjermani ekzistonte nje "terapi kthimi"
E quajtur me ndryshe nje terapi anti gay. Minoreneve te cilet kishin nje tendence drejt homoseksualizmit ,prinderit mund te merrnin iniciaitive ti induktonin kete lloj terapie.
Nr i depresionuarve nder te rinjte dhe te vetevrasjeve ishte i larte. Ekzistonte kjo gje qe nga 92.
Te enjten u be e jashteligjshme,nuk ishte as e denje te quhej terapi.
Skishte asgje shkencore ne te.
Prinderit nuk duhet te impunohen aq shume mbi jeten e minoreneve.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Termi EU nga greqishtja eshte nje kompozim fjalesh qe merr sensin e "Mire"
Pra mund te thuash "Sa Eu qenka forumi"
?

P.s me mungon te lexoj @Element ketu
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Ne te shkuaren paskam hapur nje teme vetullash ktu ne forum.
E tmerrshme sa pishem do kem qen
????.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Emrin me te gjate e paska semundja e mushkerive - Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis lol
 

sofia

Antarë i Respektuar
Nuk eshte vetem gjyshi im qe e di se cdo fjale qe thote e ka te vertete dhe nuk pranon kontestime, eshte edhe nje perfaqesues arsimor qe po mbronte tezen qe e ka peshtyre Turi pa qene specialist ne kete pune. Pra, mosha nuk do te thote qe ke gjithemone te drejte
 
Top