• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot i kushtova vetes sime...

Hera

Antarë i Respektuar
Sot i kushtova lines ndjenjat e tij ska gje me te bukur te ndjesh ndjenjat e sinqerta
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Sot ja dedikova vetes time
Kam bere vrap kam ngren junk food dhe kam qeshur der sa me zuri gjumi...
Life is to short to be anything but happy
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot bera dicka ndryshe nga ditet e tjera, kisha pas nevoje per ndryshim.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Dremitje edhe vrap kam be sot....pavaresisht se shpatullen e kam vra dhe gishti i kembes me eshte bere sterr, it's all good! lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Dremitje edhe vrap kam be sot....pavaresisht se shpatullen e kam vra dhe gishti i kembes me eshte bere sterr, it's all good! lol

Me siguri shpatllen e ke qit venit duke dremit 😆 Imagjino kur zgjohesh nga gjumi dhe shikon ne pasqyre ato vizat qe te bohen ne ftyre , Haaaaa , aty bohesh me mor hekrin per tu hekuros 🤣

Ne fakt, te fort ju qe boni vrap, un me 2km kur e menoj bohem jerm nga goja 🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Bera nje maske fytyre ne kushte shtepiake :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kaq sot...tani do i kushtoj nje palosje ne krevat 😂

C441E196-9D03-4E5E-AABB-3E04F3FA6FA7.jpeg
 

lovely

Anëtar i ri
eh e bukur tema !!!

sot mendova te vrapoj ne fv mqse u zgjova ne 5 te mengjesit me deshiren e mire per te marr ca dije e per te dhene opinione

dhi e emancipuar lol kjo eh eshte SHQIPERIA
 
Private conversations
Help Users
    Top