Sot i kushtova vetes sime...

Hera

Banned
Sot i kushtova lines ndjenjat e tij ska gje me te bukur te ndjesh ndjenjat e sinqerta
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Sot ja dedikova vetes time
Kam bere vrap kam ngren junk food dhe kam qeshur der sa me zuri gjumi...
Life is to short to be anything but happy
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot bera dicka ndryshe nga ditet e tjera, kisha pas nevoje per ndryshim.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Dremitje edhe vrap kam be sot....pavaresisht se shpatullen e kam vra dhe gishti i kembes me eshte bere sterr, it's all good! lol
 

ZHIGO

Lucky me...
Dremitje edhe vrap kam be sot....pavaresisht se shpatullen e kam vra dhe gishti i kembes me eshte bere sterr, it's all good! lol

Me siguri shpatllen e ke qit venit duke dremit 😆 Imagjino kur zgjohesh nga gjumi dhe shikon ne pasqyre ato vizat qe te bohen ne ftyre , Haaaaa , aty bohesh me mor hekrin per tu hekuros 🤣

Ne fakt, te fort ju qe boni vrap, un me 2km kur e menoj bohem jerm nga goja 🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Bera nje maske fytyre ne kushte shtepiake :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kaq sot...tani do i kushtoj nje palosje ne krevat 😂

C441E196-9D03-4E5E-AABB-3E04F3FA6FA7.jpeg
 

lovely

Anëtar i ri
eh e bukur tema !!!

sot mendova te vrapoj ne fv mqse u zgjova ne 5 te mengjesit me deshiren e mire per te marr ca dije e per te dhene opinione

dhi e emancipuar lol kjo eh eshte SHQIPERIA
 
Top