• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SOP, Rrushi + Master

InFeRnO

Antar Aktiv
Vendndodhja
Germany
Un Dhe Wxp gjat kohes fundit eshte pare dhe menduar:
Te kalojm nga vjetersia tyre ne Prove per Sop nick Rrushi Dhe Master.
Kerkoj Te shprehni Deshiren tuaj per kto te dy.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Jam dakort me te dyja propozimet.

Userat e vjeter duhen vleresuar dhe ingranuar , jo ti harrojme padashur apo per shkak konfidencash.

Te dy keta usera meritojne kete vemendje.

Shpresoj qe koleget e mi ti njofin dhe te japin mendimet e tyre.

Nese ekziston opinioni dhe ka diskutime qe jemi shume SOP- une do te ofrohem per 1 rotacion dhe ndryshim duke lene aksesin e SOP per 1-rin nga te dy AOP e mesiperm.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Mosha
36
Vendndodhja
Tropoje
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Si Master edhe Rrushi skam ndonje gje te keqe per ta mendoje usera te rregullt jan jo shum aktiva po kete e lidh ngaqe kan vite dhe si do ku do te ben pak indiferent edhe te merresh ashtu po besoje qe tju japim nje shanc ishalla del per mire kjo pune


Me Rrespekt Mbreti
 

uNabLe

Antarë
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Te Dy Usera Shume Te Rregullt Te Respektueshem Keni Bere Mire Qe Keni Menduar Per Keta Te Dy Sepse Nuk Duhet Te Lihen Ne Qoshe Userat E Vjeter !!
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
In Your Dreams !
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Dakort jam edhe une.Rrushi-n e njoh ka vite ndersa Master ka qene gjithmone i rregullt persa kohe ka qene ne staf :)
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Master se dua se me thote "zogu" gjithmone :p... (shaka)

Pro jam, por pak si shume jane bere sop-a
 
Top