• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sop qe ofendojne ne main

Status
E mbyllur për postime të tjera.

WxP

.
Mkan ardh me email logset dhe si kam pa si qysh tek por me than qe sop ofendojne kontrolloini dhe merni masa.

[01:53] 10***Hyri: 10TIti-gjer (Music2@chat-927673C2.unitymediagroup.de)
<[xhenson]> mo mire king
* zeshkani_london essaa shttttttt o enveriste
<[xhenson]> chati
<[xhenson]> sesa script
<[xhenson]> si ty
<[xhenson]> leviz thithkat
<[xhenson]> me gishta ti
<[xhenson]> ske turp
<[xhenson]> ahahahahhaa
<zeshkani_london> hahahahahahahhahah
<esaa> xhenson nuk flas trash lali
<[xhenson]> haahaha
<[DANIELI__GER]> [xhenson] po Kjo cpat nga xhelozia
<zeshkani_london> essaaa script hahahahahah
<esaa> jo per gje po sme shkon
<esaa> daniel
<esaa> jo skam xhelozi
<[xhenson]> ahahahahaha
<esaa> po na hapi barkun me
<[xhenson]> ca xheloze kjo
<esaa> jo po kshu jo po ashtu
<[xhenson]> mer ku ka aq tru kjo
<esaa> sikur ka ardh nga qielli
<esaa> ky
<[DANIELI__GER]> esaa hahahaha
<esaa> pffff
[01:54] 10***Hyri: 10egoiste (__@chat-A6E3C850.dsl.sfldmi.sbcglobal.net)
<[xhenson]> iher la nom ktu me ca budalliqe
<esaa> se shef veten s enje cope
<esaa> dee
<[xhenson]> tashi del main bo si mizere
<esaa> o
<[xhenson]> se ishte i kufome o zot
<zeshkani_london> o esaaa po pse te vjen inot qe flen akoma me mamin mi edhe je 40 vjece
<zeshkani_london> :p
* njoni_si_asnjoni proteston du robotin fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
<ASI-SHKODRAN> albanian_kajzer work
<ASI-SHKODRAN> :p
<esaa> eshakni kur ti bej une 40 omg
<njoni_si_asnjoni> :(
<esaa> ti keme cen ne down
<esaa> spo e them
<esaa> me shume
<albanian_kajzer> ASI-SHKODRAN ma jep
<albanian_kajzer> direct
<esaa> kshu kshu
* elda has quit IRC (Connection reset by peer)
<[DANIELI__GER]> Kur te boj esaa 40 Une i kom nderru nja shtat gra
<esaa> nqs se jeni aq kinga nuk vini ketu e thoni jam yll
<esaa> jam king
<esaa> o zottttttttttt
<esaa> daniel normal
* ASI-SHKODRAN sets mode: +b *!*@570542A.D87CC976.D0EBC270.IP
<Dupi> pretestonnnnnnnnnnnnnnnnn duuuuuuuuuuuuuuu supermaninnnnnnnnnnnnnnnnnnn mer fiuuuuuuuuuuuuuuuuu
<ASI-SHKODRAN> akoma ska kry
<ASI-SHKODRAN> vallahi
<ASI-SHKODRAN> masanej
<ASI-SHKODRAN> ku mban gja premtim ti re
[01:56] 10***Hyri: 10hunter_uk (Music2@chat-25275D0A.threembb.co.uk)
<ASI-SHKODRAN> edhe me ta dhon
[01:56] 10***Hyri: 10Guest1 (Music2@chat-B061D39E.access.telenet.be)
[01:56] 3*** Doli Nga Dhoma: 3Guest1 (Music2@chat-B061D39E.access.telenet.be)
[01:56] 10***Hyri: 10Guest1 (Music2@chat-B061D39E.access.telenet.be)
<esaa> kshu kshu iku ne kjo pune
<[DANIELI__GER]> [xhenson]
<esaa> mbaroj
* tregim_erotik has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> hahahahaahahahahahahahah
<[xhenson]> spo e gjej ate vide
<esaa> daniel
* ASI-SHKODRAN sets mode: -b *!*@570542A.D87CC976.D0EBC270.IP
<[xhenson]> mor
[01:56] 10***Hyri: 10elda (elda@47C7CA85.64B03F0B.ADE00D32.IP)
[01:56] 10***Hyri: 10hot_bisexual_m (Music2@chat-4D3C0600.hsd1.ma.comcast.net)
<esaa> e qepi ene kingu i msn
[01:56] 3*** Doli Nga Dhoma: 3hot_bisexual_m (Music2@chat-4D3C0600.hsd1.ma.comcast.net)
[01:56] 10***Hyri: 10hot_bisexual_m (Music2@chat-4D3C0600.hsd1.ma.comcast.net)
<esaa> ahahahahahahahah
<[xhenson]> [DANIELI__GER] po kerkoja video e esaa
<esaa> xhenson o king pulash
<esaa> hahahaahahahah
[01:56] 10***Hyri: 10scare-face (Music2@chat-414B8A20.cable.virginmedia.com)
<MAJMUNI-GJERMANI> ku jannnnnnnn bundratttttttttttttttttttttt
<esaa> xhenson ske shonce per vidio ti
<[DANIELI__GER]> [xhenson] hahaha
<esaa> jo em mua
<esaa> ahhahaahhaahahahahahahahahah
<esaa> xhenosn
<esaa> pse je me idhnu moj zmer
<[xhenson]> esaa kinge camerash qe leviz thithkat
<[xhenson]> ske turp
<esaa> a e din s eshpirtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
<esaa> xhenson
<esaa> sme kan dal akoma
<esaa> hahahaha
<ASI-SHKODRAN> [xhenson]
<esaa> kir t eme dalin do ti tregoj ty
<esaa> se ti je king
<esaa> pulash
<ASI-SHKODRAN> ca videot den
<[xhenson]> esaa ti ke shpirt te hapesh camerave e zemer ku ke ti shpirt pr gjo tjeter
<esaa> hahahahahahahahahahahah
<esaa> xhenosn
<esaa> aahahahah molk tropje
<[xhenson]> ASI-SHKODRAN te esaa e ke se mbaj mend
<esaa> apo kuksi
<esaa> ahahahahahahahahahahahahah
<[xhenson]> tropoje
<[xhenson]> esaa
<esaa> xhenson e ka asi
* DJAL-BIZNESI-SHUM-BUKUROSH-HOT has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> se asit i duhen se punon me odrjanen
<esaa> ahahahahahahah
<esaa> xhenson nice
* zeshkani_london esaa nese do me te tregu dicka per tropojen ta them une
<esaa> ene une tropoje jam
<zeshkani_london> plsssss a ta them
* Alb65870 has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<[DANIELI__GER]> esaa hahaha
<esaa> haahahahahahahahahahahahahahah
<[xhenson]> jo sje ti ti je noi gore jugu
<ASI-SHKODRAN> [xhenson] ta jap un i video e kam marr nga red-tube mbase esht esaa
<ASI-SHKODRAN> :p
<[xhenson]> se tropojanet nuk bajn qasho budalliqesh qe ke ba ti
<esaa> asi shkodran shikoje me shume se t emabron pune
[01:58] 10***Hyri: 10DJALI-SHUM-KING (Music2@F008B280.C65C0755.E2BC1B30.IP)
<esaa> se ti me xhensonin keni ngel me dorjanen
<esaa> jeni bo gjyshat e chatti
<MAJMUNI-GJERMANI> esaaaaaaaaaaa
<esaa> ahahahahahahahahahah
<esaa> omgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
* oli has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<MAJMUNI-GJERMANI> hahahahahhahahaha
<esaa> xhenson
<esaa> edhe asi shkodrna gjysha jeni
<[xhenson]> paskan hequr
<DJALI-SHUM-KING> hi
<esaa> mos u merzisni
<DJALI-SHUM-KING> esa
<DJALI-SHUM-KING> ckemi
<DJALI-SHUM-KING> esaaaaa
<DJALI-SHUM-KING> mir je
<esaa> haha
* zeshkani_london blen i televizor tmadh ene ja fut eses mrapc edhe ulet e shikon zhaden
<[xhenson]> esaa po po gjynah qe jemi tall me nariste si ty
<esaa> xhenson
<esaa> degjo pak
<esaa> po je tropojan
[01:59] 10***Hyri: 10Kevin-Phila-Usa (Music2@chat-CA729F7A.hsd1.pa.comcast.net)
[01:59] 10***Hyri: 10Qengji_ch (Qengji_ch@chat-35632D3C.cable.fcom.ch)
<[xhenson]> esaa vallahi e di mire qe un ktu skam pas budalliqe po ja qe shoket ju nxorren surratin sa ordinere jeni
<esaa> mos u hiq king
* Tironc_Qefli has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> po trim
<esaa> zemer
<ASI-SHKODRAN> esaa a do me ma pa
<esaa> se kinga hiqen nga kavaja
<[xhenson]> esaa kush u hoq king moj tharrtesire
<ASI-SHKODRAN> surratit vertetoje qe jom cun i ri akoma
<ASI-SHKODRAN> :)
<esaa> asi shkodran e kam gjyshin ne shpi zememr
<esaa> ahahhaahahah
<esaa> xhenson ti me the jam king
<esaa> thuj jam trim
<esaa> kingat leri ne kavaj
[02:00] 10***Hyri: 10delfini (delfini@4A88AE25.3A9CF88A.E45DEFBB.IP)
<[xhenson]> esaa po pse te rrej
<esaa> behu burre
* Guest has quit IRC (Ping timeout)
[02:00] 10***Hyri: 10Shqiponia790 (4d1da552@chat-89FE1285.mibbit.com)
<[xhenson]> esaa po banu ti pak me ndryshe se le nam duke u hap anej knej ne camera ske turp
<esaa> xhenson
<DJALI-SHUM-KING> a ka qeflie ktu ne chat mor vllaaaaaa
[02:01] 10***Hyri: 10the-che (the-che@chat-4F6F6D07.hari.cable.virginmedia.com)
<esaa> spo te flas me se me thna mos te ngacmoj me
<esaa> :p
<[xhenson]> te pakten me nji jo me gjith gjeje i cun te mire se le nam vetem ti shembull ghjith anej
<esaa> e kam xhan ok
<ASI-SHKODRAN> [xhenson] kot nuk kan then femra sa nje bib ka ment
[02:01] 10***Hyri: 10Guest (Fierak@8D793057.9DA60CDD.BC881E09.IP)
<esaa> je i falur nga nejri
* Dupi is now known as Ac-Milan
<ASI-SHKODRAN> se trimeria te ben burre
<[xhenson]> esaa ti ke len name moj je nr i per zhveshje budallqe sinqerisht mbaje veten gjej i cun qe nuk flet
<[xhenson]> jo me lloi lloi robi qe te del perpara a
<esaa> xhenson
<ASI-SHKODRAN> ehhh zot na ruj nga te marret
[02:01] 3*** Doli Nga Dhoma: 3ronn (ronn@9519D154.A33E96B8.838B9D16.IP)
* Guest has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<ASI-SHKODRAN> hapi rruge kan than
<[xhenson]> hahahaahahhaha ASI-SHKODRAN
<esaa> mos u merr me fjal te rendomta se ste shkojne ty
* zeshkani_london xhenson po te ngacmoi prape me thuaj mua:)
<esaa> te merret asi shkodrna ka lezet se i shkojne ketij se o si femer
* Qengji_ch has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<zeshkani_london> jo jo xhenson me sha ket pocen se e kom kinge
<esaa> me fjal i takon asi shkodran
<[xhenson]> esaa spo merrem as sme interesojn kush me respekto e respektoj kaq sme duhet gjo
<esaa> xhenson
<zeshkani_london> po se di kjo me ke flet se sdo fliste ashtu
<[xhenson]> mua ca bo gti as ca thon tjeret po syve te mi ju besoj ca me ba tash qe kam pa
<esaa> je i falur nga njeri
* florenti_pr has quit IRC (Ping timeout)
<esaa> spo te luj me
* Shqiponia790 has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> :p
* maximus_31 has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> xhenson jo ti ske shonce me me pa mua
<esaa> as nuk do kesh sa t ejete jeta
* Redon has quit IRC (Ping timeout)
<[xhenson]> esaa ske ti iher se sjam msu un me pa ordinere chati e te keqen
<esaa> se kur te arrij une mosha jote duhen ca vite
<esaa> po duhen shume
<[xhenson]> po he se ke msu vone ti keto gjona euha
<esaa> xhenson
<ASI-SHKODRAN> [xhenson] e ka ber zoti shemtir prandaj si del kujt ne cam
* Arti_Erotik has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<ASI-SHKODRAN> :)
<esaa> e kohe ne chat ti eee
* bukuroshi has quit IRC (Connection reset by peer)
<esaa> epo
* hot_bisexual_m has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<MAJMUNI-GJERMANI> esaaaaaa na cave koken e ra kutttttttttttttttttttttttttt
<esaa> t eshkon pra gjuetia gjysh
* njoni_si_asnjoni has quit IRC (Ping timeout)
[02:03] 10***Hyri: 10arab_hot_man (Music2@chat-4D3C0600.hsd1.ma.comcast.net)
[02:03] 3*** Doli Nga Dhoma: 3arab_hot_man (Music2@chat-4D3C0600.hsd1.ma.comcast.net)
[02:03] 10***Hyri: 10arab_hot_man (Music2@chat-4D3C0600.hsd1.ma.comcast.net)
<[xhenson]> ti me llap main te ka jet se per gjo tjeter ske se le nam e tash te ka jet shoqeria main
<esaa> bn sevap chati ene per gjyshat
<esaa> si puna jote ene e shkodranit
<esaa> kshu qe
<esaa> ju falet
* cun_tirone has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> 2 vet ka gjysha chati
<[xhenson]> ik kalamo
<esaa> jeni ne tabelen e nderit
<[xhenson]> :)
<esaa> haahahahahahahahahahahah
<ASI-SHKODRAN> esaa IK MESO TE SHKRUSH ZOGU I VOGEL
<ASI-SHKODRAN> PASTAJ HAJDE
<esaa> haahahahahahahahahahahahahaahahahah
<esaa> xhanson kis kis
<esaa> ahahhaahahahhaahahahha
[02:04] 10***Hyri: 10I_BuKuRi (Music2@chat-2AD05C83.bb.online.no)
<esaa> xhenson kam qef t ekap nervat
* Pablo_Eskobar has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> haahahhaahahahahahhahaah
<[xhenson]> pse me kiss
<esaa> s eje king
<esaa> ahahahahahahahah
<esaa> ene trim
<[xhenson]> se sme bo me nerva mua njeri e te keqen kam kalu me kohe nervat e chatit
<esaa> ene je tropojan
* simpatik has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<[xhenson]> ne fillim para 6 vitesh tash
<esaa> hshaahahahahahahahahahahahahahahahaha
[02:04] 10***Hyri: 10shkodran_i_pa_shpirt (Music2@6D664C98.5D99A8AF.2FE4E923.IP)
<[xhenson]> ska gjo qe me acaron
<esaa> xhenson ja vlen eee
* djali has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<ASI-SHKODRAN> [xhenson] i pelqen ta bej prov .!.
* zeshkani_london esaaa a tja shajme rrencit po sqe king ky
<zeshkani_london> ;PP
<ASI-SHKODRAN> pa prov nuk merr gja ajo
<ASI-SHKODRAN> :)
<[xhenson]> haahahaha
<[xhenson]> lene lene
<esaa> zeshakna jo e lejme per sonte
<[xhenson]> se e ngaterrova me dike tjeter
[02:05] 10***Hyri: 10andi_canada (cun_usa@chat-61D7A22.cpe.net.cable.rogers.com)
<[xhenson]> :p
[02:05] 10***Hyri: 10cuni_merzit (Music2@B2CF9AC3.FD37E676.652B82C1.IP)
<esaa> o nga tropja e besoj
<esaa> :p
<esaa> asi shkodran
[02:05] 10***Hyri: 10simpatik (Music2@52283167.1FC9E28C.838B9D16.IP)
* JULIAN_IT has quit IRC ([Pandora.Albanian.Network-Group] Local kill by JULIAN_IT (12 naten e mire terve 4JULIAN_IT §©®î‏t))
[02:05] 3*** Doli Nga Dhoma: 3simpatik (Music2@52283167.1FC9E28C.838B9D16.IP)
[02:05] 10***Hyri: 10simpatik (Music2@52283167.1FC9E28C.838B9D16.IP)
* zajmina has quit IRC (Connection reset by peer)
<zeshkani_london> ok edo e leme:p
<esaa> ty ste flas shume una se je shume gjysh
* Kevin-Phila-Usa has quit IRC (Pafshim chatiiii)
* delfini has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> kshu kshu
<esaa> mabroj ene kjo pune
<esaa> ahahhaahha
<esaa> zeshakni po ti je i mire me
<esaa> apo je kshu kot
[02:06] 10***Hyri: 10boy-boy (Music2@36D81978.14EAFEC5.AE351434.IP)
* dennissi30 has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<esaa> cikat e tropojesssssssssssssssssssssssss
<zeshkani_london> essaaa kur te flasesh me mua ti
* egoiste has quit IRC (Pafshim chatiiii)
<zeshkani_london> cou nkome
<esaa> nanananananananan
<zeshkani_london> edhe ate gje mos ta nigjoj me
<zeshkani_london> se e di ti qe sja pertoj une
<esaa> zeshakni se kshu se mos je noj president ti eee
<zeshkani_london> me ta shlu nje
<esaa> zeshakni
<esaa> m floke biond je eee
<zeshkani_london> essaa une jam ai qe te them i llaff
<esaa> apo te zeza
<zeshkani_london> edhe ti nuk flet me per zotin
<esaa> zeshakn e fole
<esaa> pra
<esaa> se em duket
<esaa> se e ke rradhen ti tani
<esaa> :p:p
<esaa> tropojan i keq
<[xhenson]> esaa
<[xhenson]> ska tropojan te kekq
<esaa> e di
<zeshkani_london> esaa une te them i llaff ty edhe ti sflet me
<[xhenson]> po do em bosh
<esaa> :p
<[xhenson]> i nder
<zeshkani_london> po sje duke e kuptu akoma
<[xhenson]> do te pres ne pak sa te rritesh
<[xhenson]> do te kerkoi doren
<esaa> haahhaah
[02:08] 10***Hyri: 10anila (Music2@3D58C87C.4C23FF79.9E4D0F0E.IP)
<esaa> zhenson
<esaa> ahhahaha
<[xhenson]> se gjith shqipen e ameriken
<esaa> <esaa> zhensono jo
<[xhenson]> ti ke ngel e virgjer
<[xhenson]> :)
<esaa> xhenson epo shqiptaret e mira jan te virgjera
<esaa> :p
<esaa> sjam nga kavaja
<esaa> te mos jem
<esaa> jam maloke
<esaa> :p:p
<[xhenson]> esaa je akoma
<esaa> ahahahahahahahahahah
<[xhenson]> e virgjer
<esaa> yes
<ASI-SHKODRAN> [xhenson] ika
<ASI-SHKODRAN> naten
<[xhenson]> ene sikur te jesh e shemtuar
<esaa> i am proud
<[xhenson]> te fejoj
<zeshkani_london> hahahahahahahah esaaa ishalla nga ana kavajes ngel gjithmone
<esaa> haahhahahahaahahahah
<[xhenson]> ASI-SHKODRAN ok naq noten e mire
<esaa> asi shkodran naten
<esaa> mos umerzit
<esaa> se chat o
<esaa> e di ti
<[xhenson]> esaa je apo sje ?
<esaa> :p
<esaa> ca me
[02:09] 10***Hyri: 10ela (Music2@chat-5DBF42F0.dsl.hol.gr)
<[xhenson]> e viregjer
<[xhenson]> mos me fol si burr
* ASI-SHKODRAN nuk flet me mostra :)
* ASI-SHKODRAN albanian_kajzer
<ASI-SHKODRAN> naten te treegoj neser
<esaa> xhenson
<esaa> <esaa> xhensonkerkon te dish shume
<[xhenson]> esaa kam nder te flas me nje te virgjer
<[xhenson]> nqse sje me thuaj
<esaa> ik tani merru me grat
<[xhenson]> se jam tu ik
<[xhenson]> se skom kohe per chat
<esaa> klm
<esaa> naten e mire
<[xhenson]> esaa kjo te acaro ty
<[xhenson]> e te bo nervoz
<ASI-SHKODRAN> [xhenson]
<ASI-SHKODRAN> e ke prek
<[xhenson]> virgjeria
<ASI-SHKODRAN> ntela
<esaa> jo
<ASI-SHKODRAN> lale
<esaa> xhenson
<[xhenson]> se kur te humbesh
<esaa> se ben
<[xhenson]> si pul do rrish
<[xhenson]> ahahaha
<esaa> kur te vije koha
* zeshkani_london essaa sa me shume te bosh ti si vip aq me shume do vendos te flas une
* Evo_away has quit IRC (Connection reset by peer)
<esaa> zeshakni plac
<esaa> rri ti
<esaa> se kam me te raf
<ASI-SHKODRAN> ahh mraft pikaaaaaaaaaaaaa
[02:10] 10***Hyri: 10Dupi (FieRi_ScR@chat-F8284F36.dsl.hol.gr)
<zeshkani_london> ashtu eeee
<zeshkani_london> :p
<ASI-SHKODRAN> mor [xhenson] e preke ntela re
<esaa> asi shkodran sikur doje me ik ti
* Dupi Slaps »esaa« Kot Per Sport HeHeHe :p:p:p:p~
<esaa> apo po pret ne pak se mso po flet me noj njeren
<esaa> dupi
<esaa> dont slap
[02:11] 10***Hyri: 10sweetsx (Argetohu@17EFE333.FD7434F3.5E396172.IP)
<ASI-SHKODRAN> esaa po mesoj
<esaa> kur une jam pran tejeeeeeeeeeeeeeeeeee
<esaa> ssssssssssssss
<ASI-SHKODRAN> jom i ri akoma
<ASI-SHKODRAN> :)
<[xhenson]> haahhaha
<[xhenson]> ika ika
<esaa> asi shkodran e di
<[xhenson]> bofshi qef
<esaa> pff
<esaa> varja
<ASI-SHKODRAN> sa te rrosh do mesosh
<[xhenson]> esaa do perfundojm
<ASI-SHKODRAN> :)
<[xhenson]> bashke noja menjen
<esaa> xhenson klm lal
<[xhenson]> bye lal
<esaa> i will xhenson
* [xhenson] bye all
<Dupi> Spo Me Rrihet
<Dupi> Mo
<esaa> i am going to think for that
<Dupi> Boh
<esaa> ok
<esaa> sssssssssssssssssssssssssssssss
<esaa> ika ne una
<esaa> klm
* ASI-SHKODRAN has quit IRC (Pafshim chatiiii)
 

cent

Banned
Pe: Sop qe ofendojne ne main

Un E Lexova Me Kujdes,Pash Qe [xhenson] Sikur Hidhte Ndonje Fjale Ne Lidhje Me esaa Duke I Then Je E Virgjer Etj Por Nga ASI-SHKODRAN spash ndonje fjale Ofenduese...boh Ju E Dini
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Re: Sop qe ofendojne ne main

Logset u kontrolluan dhe sopi ne fjale u keshillua megjithse s'kishte ndonje ofendim, me shume shaka nga te dyja palet.
Duhet te mundohemi te tregojme pak me teper seriozitet ne main .
Le te jete ky postim "terheqje vemendje" per te gjithe sopat e tjere ne pergjithsi.
Tema mbyllet.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top