• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

sop i pa pergjegjshem per tqen sop

tediii

Antarë i ri
[03:47] * Set by SiL3nT on Wed Apr 27 13:16:21
[03:47] -Ndihme- [#ndihme] Kanali "zyrtar" Ndihmues i Rrjetit. Beni pyetjen ne lidhje me dhomen #shqiperia dhe komandat. Ankesat tuaja te cdo llojit depozitojini ne forum Forumi Virtual - The Front Page
[03:48] <Jonio> !voice CUN-BERATI
[03:48] * Ndihme sets mode: +v CUN-BERATI
[03:48] <Jonio> CUN-BERATI po
[03:48] <Jonio> CUN-BERATI ndihme ?
[03:48] <CUN-BERATI> hic erdha se me futen kinc
[03:48] <CUN-BERATI> te shqiperia
[03:48] <Jonio> kujdes fjalor
[03:48] <Jonio> se nuk hyn me
[03:48] <Jonio> /part qe ketu
[03:48] <CUN-BERATI> po per fjalor vihet ban jo kincban
[03:48] <CUN-BERATI> ok bye
[03:49] <CUN-BERATI> :)
[03:49] * Parts: CUN-BERATI (odeon@chat-D0D1CB9B.home.otenet.gr) (Pafshim chatiiii)
[03:49] <Jonio> !voice TeDdY
[03:49] * Ndihme sets mode: +v TeDdY
[03:49] <Jonio> po TeDdY
[03:49] <Jonio> ndihme ?
-
Jonio is Fierak@Dhoma.Shqiperia.Sop * °»° Jonio - S©®ىقT °«°
Jonio is a registered nick
Jonio on #vipat #stafi @#Shqiperia +#ndihme
Jonio using Bunker.Albnetwork.net Nje Rrjet, Nje Komb! / One Network, One Nation!
Jonio End of /WHOIS list.
-
[03:49] <TeDdY> per ca mvune ban
[03:49] <TeDdY> ?
[03:49] <Jonio> TeDdY
-
TeDdY is xx@41CC6CA4.34004A29.56B156FB.IP * xx
TeDdY is connecting from *@92.60.16.153 92.60.16.153
TeDdY is a registered nick
TeDdY on +#ndihme +#opers #Shqiperia +#Albania @#chat +#Sherbimet
TeDdY using Arusha.Albnetwork.net Nje Rrjet, Nje Komb! / One Network, One Nation!
TeDdY has been idle 5secs, signed on Sat Apr 30 02:45:53
TeDdY End of /WHOIS list.
-
[03:49] <Jonio> ai mori ban
[03:49] <Jonio> prape
[03:49] <TeDdY> edhe
[03:49] <Jonio> ti nuk ke pse
[03:49] <TeDdY> ca mduet me ate mu
[03:49] <TeDdY> pse mvune ban
[03:49] <TeDdY> ?
[03:49] <Jonio> i flet me ne ate menyre
[03:49] <TeDdY> arsyen
[03:49] <TeDdY> me ca menyre
[03:49] <TeDdY> me ca menyre
[03:49] <TeDdY> ?
[03:49] <Jonio> ja ta jap une
[03:50] <TeDdY> ma jep icik
[03:50] * Disconnected
[03:50] * Attempting to rejoin channel #ndihme
[03:50] * Rejoined channel #ndihme
[03:50] * Topic is 'Mire Se Erdhet Ne Kanalin #ndihme Ku Mund Te Drejtoni Pyetje Mbi Bane Ne Kanal, Mode, Komanda /cs /ms /ns Prisni T`ju Jepet +v Dhe Pastaj Drejtoni Pyetjet Tuaja. Nuk lejohet parkimi i nickname. Ndalohen bisedat qe nuk kane te bejne me dhenien ndihme ndaj userave !!'
[03:50] * Set by SiL3nT on Wed Apr 27 13:16:21
[03:50] -Ndihme- [#ndihme] Kanali "zyrtar" Ndihmues i Rrjetit. Beni pyetjen ne lidhje me dhomen #shqiperia dhe komandat. Ankesat tuaja te cdo llojit depozitojini ne forum Forumi Virtual - The Front Page
[03:51] <Jonio> por kujdes here tjeter
[03:51] * Ndihme sets mode: +v Tiffany
[03:51] * Quits: TeDdY (xx@41CC6CA4.34004A29.56B156FB.IP) (NickServ (GHOST command used by kot))
[03:51] * kot is now known as TeDdY
[03:51] <Jonio> TeDdY
[03:51] <Jonio> ta hoqa ban
[03:51] <TeDdY> mir bone
#ndihme You need voice (+v) (#ndihme)
[03:51] <TeDdY> po mjep dhe i her arsyen
#ndihme You need voice (+v) (#ndihme)
[03:51] <Jonio> !voice TeDdY
[03:51] * Ndihme sets mode: +v TeDdY
[03:51] <TeDdY> mir bone
[03:51] <TeDdY> po mjep dhe i her arsyen
[03:51] <TeDdY> se iku linja
[03:52] <Jonio> [09:50:01pm] <+Jonio> [09:46:20pm] <TeDdY> CUN-BERATI
[03:52] <Jonio> [09:50:01pm] <+Jonio> [09:46:22pm] <TeDdY> tfala
[03:52] <Jonio> [09:50:01pm] <+Jonio> [09:46:23pm] <TeDdY> e
[03:52] <Jonio> [09:50:01pm] <+Jonio> [09:46:26pm] * LaNdi sets mode: +b *!*@chat-D0D1CB9B.home.otenet.gr
[03:52] <Jonio> [09:50:01pm] <+Jonio> [BAN për Nickun]: CUN-BERATI
[03:52] <Jonio> [09:50:01pm] <+Jonio> [09:46:30pm] <TeDdY> mos tzej gjumi pa i bo tfala
[03:52] * MiStreCi sets mode: +b *!*@Dhoma.Shqiperia.Sop
[03:52] <Jonio> ai mori ban
[03:52] <TeDdY> dhe ku ishte ofendimi
[03:52] <Jonio> nuk ke pse i flet akoma
[03:52] <TeDdY> ktu
[03:52] <TeDdY> un it ash boji tfala
[03:52] <Jonio> TeDdY
[03:52] <TeDdY> pse mora ban
[03:52] <TeDdY> ?
[03:52] <Jonio> i the te boj te fala
[03:52] <TeDdY> edhe
[03:52] <Jonio> kujt ?
[03:52] <TeDdY> ?
[03:52] <TeDdY> ca tduet ty kujt mer
[03:53] <TeDdY> a je nrregull ti a jo
[03:53] <Jonio> [09:44:26pm] <CUN-BERATI> TeDdY ok njesh se tani do vete te shtrihem krevat me motren tende dhe maman pa merak :)
[03:53] <Jonio> [09:44:26pm] <CUN-BERATI> TeDdY ok njesh se tani do vete te shtrihem krevat me motren tende dhe maman pa merak :)
[03:53] <Jonio> [09:44:30pm] * Quits: Sh
[03:53] <Jonio> une ne rregull jam
[03:53] <TeDdY> po un pse mora ban mer
[03:53] <TeDdY> mthuj mu pse mvune ban
[03:53] <Jonio> o TeDdY
[03:53] <Jonio> mos bej sikur nuk kupton
[03:53] <Jonio> pse e more ban
[03:53] <TeDdY> or ti
[03:54] <TeDdY> se me oqe zarin
[03:54] <TeDdY> mjep
[03:54] <TeDdY> aryen
[03:54] <TeDdY> pse mora ban
[03:54] <TeDdY> kaq
[03:54] <TeDdY> ma jep
[03:54] <Jonio> te fala kujt i bere
[03:54] <Jonio> ?
[03:54] <TeDdY> mjep mer arsyen
[03:54] <TeDdY> leje kujt i bona un tfala
[03:54] <Jonio> !kb TeDdY kujdes here tjeter
[03:54] * Ndihme sets mode: +b *!*@41CC6CA4.34004A29.56B156FB.IP
[03:54] * You were kicked by Ndihme (kujdes here tjeter (Jonio))
[03:54] * Attempting to rejoin channel #ndihme
[03:54] * Unable to join channel (address is banned)ma jepni nji pergjigje po keni naicik koh me hy te ankesat
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: sop i pa pergjegjshem per tqen sop

TeDdy ...


[09:44:26pm] <CUN-BERATI> TeDdY ok njesh se tani do vete te shtrihem krevat me motren tende dhe maman pa merak :)
[09:44:30pm] * Quits: Shqiperia_2632 (bisedo@F5DE26B.D9FC4841.95A3DC04.IP) (Client exited)
[09:44:37pm] <@LaNdi> !kb CUN-BERATI
[09:44:37pm] * Shqiperia sets mode: +b *!*odeon@chat-D0D1CB9B.home.otenet.gr
[BAN për Nickun]: CUN-BERATI
[09:44:37pm] * CUN-BERATI was kicked by Shqiperia (Requested (LaNdi))
[09:44:42pm] <TeDdY> skam shyqyr zootit
[09:46:09pm] <Shqiperia_1107> ok flm
[09:46:12pm] * LaNdi sets mode: -b *!*odeon@chat-D0D1CB9B.home.otenet.gr
[09:46:14pm] * Joins: CUN-BERATI (odeon@chat-D0D1CB9B.home.otenet.gr)
[09:46:20pm] <TeDdY> CUN-BERATI
[09:46:22pm] <TeDdY> tfala
[09:46:23pm] <TeDdY> e
[09:46:26pm] * LaNdi sets mode: +b *!*@chat-D0D1CB9B.home.otenet.gr
[BAN për Nickun]: CUN-BERATI
[09:46:30pm] <TeDdY> mos tzej gjumi pa i bo tfala
[09:46:38pm] <Dajaa> hahahah
[09:46:54pm] * Joins: loka (974c3716@chat-7FA0E61B.mibbit.com)
[09:47:00pm] * Jonio sets mode: +b TeDdY!*@*
[BAN për Nickun]: TeDdY

Vetem kur te ofendosh do ban ti?I gjithe stafi te njef mire se kush je kshu qe mos bej te pafajshim. Arsyen e ke edhe ketu ...
 
Last edited:

KorcarI

Antarë i ri
Pe: sop i pa pergjegjshem per tqen sop

sa per sop i pergjegjshem eshet shume ai bile , po ti bej ankesa si jane per te bere taman mos bej ankesa kot se sa i perket banit kur i provokon njerzit ti nuk te ben pershtypje kur thua sopave budalla edhe legen e te tjera te tjera te paketen ai ban te vuri edhe per ban mbase ke qene ne rregull se nuk i di bisedat qe ke bere me lart se ti je tip qe vetem provokon njerzit edhe ca do te bejne ata do te te shajne do mbushen deri aty ku nuk i mban me, se ti nuk rri mire per vete shan edhe ofendon , vetem tani po ke vene ment se deri dje me ke ofenduar ke ndihme edhe ke shqiperia ,, mos bej ankesa pa vlere se nuk ja vlen
 
Top