Sondazh per zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi

Baboon

FALEMINDERIT!
A mund te shtosh dhe nje tip revolucion popullor me sloganin "gjithe politikanet ne burg" ju lutmi
Lol po ne vend te tyre kush do vij apo ne forumistat ?
P.S ke fol si Che Guevara ec aty lool
 

Katil

Antarë i Respektuar
Rikthehet barazpesha:p
 

Monique

With or Without u
Ky sondazhi me duket si grupazhet e atyre politikaneve te zones kur vijne me blloqe dhe markojne shtepite

kjo shpia ktu eshte e majte , kjo e djathte
kjo jona .kjo e armikut lool
 

JordanBelfort11

Do you think i tell people things?!
V.I.P
Ky sondazhi me duket si grupazhet e atyre politikaneve te zones kur vijne me blloqe dhe markojne shtepite

kjo shpia ktu eshte e majte , kjo e djathte
kjo jona .kjo e armikut lool
Po neve qe marrim pesëdhjetëshen ku na le,apo nuk quhemi ne?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Dissss monën,atë me çizme.145346279_4074028909282367_1445824031811184056_n.jpg
 
Top