• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

 • Po

  Votat: 3 42.9%
 • Jo

  Votat: 4 57.1%

 • Totali i votuesve
  7
 • Poll closed .

Herilton

Anëtar i ri
Pershendetje Hapa kete sondazh per rrikthim aop-i Lucignolo sepse eshte ish Sop dhe njifet mir nga stafi jon mendoj ti japim serisht nje mundesi
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

E kemi hedh dhe iher ne diskutim ket dhe vetem sa hapi debate kot se nuk i mori votat,ca me e hap prap si teme tani kur eshte mbyllur iher...??
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Per Mendimin Tim @ Si Lucignolo Nuk Na Duhen Ne Staff Un Nuk E Njoh Dhe Se Di Sesi Ka Qen Sjell Kur Ka Pas Acc Sop. Ky Ka Ofenduar Gjysmen E Staff-it Megjithate Mendimi Im Vlen Pak Ky Esht Nji Sondazh Qe Cdo Sop Esht i/e Lir Te Votoj Si Te Doj, Kaq Kisha. Gjith Te Mirat.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Sa here do votojme per te mund ta dijme te pakten ???
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

ai qe e ka hedh ka ba gabime sepse ky as si user i thjesht se meritone te rrije ne chat jo me aop po ju e dini me mire se ca beni
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Stafi, qe kur jam shtuar SOP kam vene re 1 individualitet ne opinionet qe krijohen per userat te vjeter apo te rinj.

Do tju pergjigjem te gjith Kolegeve me rradhe :

Burrels- Nese e ke vene re heren e fundit qe ju hap sondazh ketij useri ne treguam 1 indiference totale vetem me 4 vota, ku praktikisht Lucignolo e kalonte votimin pasi Desperado nuk votoi dot sepse sishte i disponushem, nuk eshte diskutuar as1here per te (ndoshta ketu eshte edhe gabimi im )

Cun_Shijaku- Ti ne diskutimin tend ke shkruajtur se nuk e njef personalisht por e di se ka ofenduar e share gjith stafin, po ka patur natyre grindavece dhe shpesh i acaruar edhe ka share, kjo ka ardhur si rezultat i distancimit qe eshte mbajt ndaj tij, si rezultat i mosmirnjohjes, pasi ai nuk eshte fare pa kontribute ne ket server, madje kete gje une e kam vene re edhe ditet e fundit, mund ti merni opinion edhe ish founderit per kete gje. As une nuk e njihja aq sa duhet dhe kam patur rezerva per te, e njoha kam komunikuar shpesh me te dhe jo ne lidhje me aksesin, kam kuptuar qe nese meremi, komunikojme me userat mund te arrijme atje ku duam. Lucignolo, nese e keni vene re kohet e fundit ( muajt e fundit) ska reflektuar sjellje negative, kjo jo per shkak te deshires per rishtim por per shkak te afrimitetit qe i eshte bere nga disa prej nesh.

Call- Une jam me parimin qe ne te votojme e diskutojme sa here jemi te bindur.

Mbreti- Sa here ke mar pjese ne diskutime per shtimin e aop-ve ?! Te sugjeroj te komunikosh me koleget sepse, Ledia, Desperado, Une, nuk jemi "miop" per me teper kam diskutuar edhe me KADAFIN per kete rast, ne mos gaboj ishe ti ai qe votoi ne sondazhin e parafundit kur nuk kishe te drejte vote si rezultat i denimit. Se dyti duke folur me "urrejtje" per 1 user e ben gabimin 2 here, as1 nuk ka te drejte te mohoj lirine chatore, pse duhet te thuash nuk meriton te chatoj ? Te sugjeroj te jesh me i pergjegjshem ne koment. Gjithsesi mbetet sugjerim.

Personalisht votova PRO, kam deshire ti afroj userat qe ndihen pjese e chatit dhe Lucignolo eshte padyshim 1ri prej tyre, me te mirat dhe te keqijat e tij, kam krijuar bindjen se meriton me shume vemendje prej nesh, kete te fundit s'ja kemi dhene sic duhet. Aftesite jam i bindur se i ka me te zhvilluara se 1 pjese e mire e stafit AOP qe jane shtuar per ironi te fatit apo per deshira shoqerore e miqsore dhe se fundmi vijne edhe na kerkojne edhe SOP. Eshte useri i dyte "i keq" qe dal ne oponence me koleget e mi (pas RespecT) me te vetmin interes, rritjen e deshires pozitive per komunitetin chator, ndrimin e "karaktereve te keqija", integrimin e tyre mes nesh. Me apo pa akses Lucignolo ndihet njekohesisht edhe pjese e stafit edhe "i lene pas dore", per te dyja keto eshte faji JON. Akseset si kemi per vete dhe sduhet te reshtim kure me perpjekjet tona per ndryshim.
Ju sugjeroj te reflektojme me shume.

p.s:. Do te jem oponent vazhdimisht ne diskutimet e paarsyetuara. Ju sugjeroj te shofim stafin AOP akseset "lluks" qe ekzistojne, seshte vendi te permend nicke, beni krahasimet edhe me Lucignolon.
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Persa ka folur aleksus me siper jam plotesisht dakort, mgjth juve votoni si ta shikoni te arsyeshme un e njof shum mir ISH SOP-in ne fjal dhe jam plotesisht i bindur ne meritat qe ka ai si person dhe si operator, grindjet personale po mundoheni ti shfaqni ketu duke shfrytezuar SONDAZHET si nje menyre hakmarje por nuk esht menyra dhe vendi i duhur per te fol per keto gjera tregohuni me profesionist dhe gjykoni mbi baza te forta dhe jo te jeni cinik gjithsesi Ju Faleminderit
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Stafi, qe kur jam shtuar SOP kam vene re 1 individualitet ne opinionet qe krijohen per userat te vjeter apo te rinj.

Do tju pergjigjem te gjith Kolegeve me rradhe :

Burrels- Nese e ke vene re heren e fundit qe ju hap sondazh ketij useri ne treguam 1 indiference totale vetem me 4 vota, ku praktikisht Lucignolo e kalonte votimin pasi Desperado nuk votoi dot sepse sishte i disponushem, nuk eshte diskutuar as1here per te (ndoshta ketu eshte edhe gabimi im )
Aleksus,mungesen e indeferences mund ta perkthesh ne menyra te ndryshme por per mua ne ate rast u perkthe si mungese deshire perderisa po i jep provat edhe tani.Persa i perket diskutimeve rreth propozimit te Lucignolo-s si Aop atehere duhet ta dish shume mire qe ka hapur shume debate dhe jo vetem ne stafin Sop por edhe ne stafin Aop,edhe tek userat qe jan ankuar.
Tani nqs keni dyshime tjera mund ta ri-hidhni prap ne votim por qartasi do ishte me mire ta kishit ri-hedhur me vone sepse tani nuk besoj se e ka simpatine e shumices as nga stafi sop e as nga stafi Aop.
Edhe dicka tjeter...do ishte mire qe t`ju jepnim drejtim atyre usera-ve qe jan hedhur ne sondazh e jan votuar me kohe edhe vazhdojne te mbeten ne pritje per 1 pergjigje.
Flm :).
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

aleksus Une kam marr pjes gjithmone po ti i ben punet fshehurazi si puna e respek e shum tjereve as ti po as nje sop nuk eshte me aktiv se une ne chat qe ta dish kete dhe ai luciano ishte qe u hynte ke dhoma sop e shante plus fllode une ata qe me shajne nga ropt me flode kurr si bej miq si puna jote sepse per mua nderi familjar eshte primar varet se si e shikone ti po kjo sme interesone se cdo kush ka konceptet e veta dhe ske pse kujtone qe votova une per respekt sepse me hire apo mepahir deshir apo jo taten une ndodhem prap ktu ne stafin sop e di qe te shqetsone e kam kuptu......
 
Last edited:

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Mbreti
Sop ne kanalin #Shqiperia

Anëtarësuar
Nov 2011
Mosha
29
Postime
143
Rrespekti
14

Titulli: Jepni votat per rikthimin e Banditos
cun i mire ta gezoje aop

Mbreti, te thuash per dike qe ska len aop dhe user pa shajt me flode DHE TE THUASH E GEZOFT CUN I MIR.... dmth te besh me pak fjal NJE SY QORR DHE NJE VESH SHURDH...... epo nqfts kjo esht e drejt me falni mua qe mora mundimin per te hapur kete sondazh......JU THASH DHE ME LART GJONAT PERSONALE MOS I PERZINI NE VOTIM ( QE TE HAKMERENI ) gjithsesi Nice Moment :)
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

ndoshta ai ka ba fllode po me nick te vetin ska sha banditos sepse sdo i shpetonte Timi ose ndonjeri ktu prandaje nese ke prova qe ka sha hiqja access ne vend ok
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

per mua sesht problem edhe nese ka shajt VIRTUALITETIT si kushtoj shume rendesi nejse nuk ka rendesi me... klm
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: Sondazh Per Rikthim Accessi Lucignolo-s

Personalisht votova PRO, kam deshire te jet pjese e chatit dhe Lucignolo
 
Top