• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sondazh per Butterfly

Sondazh per Butterfly

 • PO

  Votat: 7 100.0%
 • JO

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  7
 • Poll closed .

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
User butterfly deshiron te ribehet pjese e stafit. Pas bisedave dhe diskutimeve vendosa te hap kete sondazh
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: Sondazh per Butterfly

pooooooooooooooooooooooo me ne fund se ishit ba si ushtri vec cuna aop
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Sondazh per Butterfly

Pro........:welcome:
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Sondazh per Butterfly

Dhe un jam dakort :) Pro
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Sondazh per Butterfly

Cuna shikoni pak nje kerkes qe e ka bera pak ca muajsh me nick Bella&Lotus&Blulight..Mund ti ktheni nje pergjigje do ishte mire ..klm
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sondazh per Butterfly

wow paska ber namin :p vertet me behet qefi qe do e kemi ne staf e meriton acc :D
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Sondazh per Butterfly

hajde goca me shumic po keni kujdes se po ju dalin cuna :D hahahahhahahahaha pro jam dhe une
 
Top