• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

 • Manchester City

  Votat: 1 10.0%
 • Real Madrid

  Votat: 5 50.0%
 • Bayern Munich

  Votat: 0 0.0%
 • Atletico Madrid

  Votat: 4 40.0%

 • Totali i votuesve
  10
 • Poll closed .

Aver

VIP
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Paskam harru ta bej sondazhin publik.

Po deshet deklarojeni voten edhe permes postimit.

Une votova per Atleticon. Atletico Madrid dhe Liecester City jane dy ekipet qe me kane mahnit sivjet.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Mbreterit, 99%

Loja e sodit deshmoj se M. City nuk jane per finale, i pret ferri ne bernabeu.
 

Fly

Larguar
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Un mendoj se At.Madrid luajn me zemer dhe pse Real, Bayer mbase dhe City kane individe me cilesor.

Votova At.Madrid dhe prej Simeone :)
 

Aver

VIP
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Bajern i frikshem sonte.

Atletico t'ia laj kembet portierit e t'ia pi ujin... nese kualifikohen sonte.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Sic duket real vs atletiko finalja, bajern nuk po duket aq i frikshem me ekipet spanjolle sidomos ne champions. Deri tani eshte dashur tjap me shume gola nqfs duan finalen
 

Aver

VIP
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Apapapa cfare loje.

U bom me zemer.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Adios Bajern, msohu me lu. Une jam madrilen, ama atletiko me zemer e kan kap
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Pas elminimit dhe te bayern e merito Atletiko

p.s Sa i pa pare ai tranjeri atletikos kur ja plasi atij gjygjtarit te 4 gati duke i thene po nderroje pra tqr lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Bajern i frikshem sonte.

Atletico t'ia laj kembet portierit e t'ia pi ujin... nese kualifikohen sonte.

Atletico duhet te falenderoj Bajern qe nuk lozi fuqishem si ne pjesen e pare, pa do ja kishin pare hajrin finales!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Hahahaha princesh. Me thoshte nje mik i imi, sport palidhje futbolli. Tere ata njerez, vrapojne ne fushe pas 1 topi :p
 

Aver

VIP
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Atletico duhet te falenderoj Bajern qe nuk lozi fuqishem si ne pjesen e pare, pa do ja kishin pare hajrin finales!
Bajern ne pjesen e pare ishte uragan, ndersa ne te dyten sikur i leshoj buka.

Por madheshtia e Atleticos eshte se i mjafton nje leshim i vogel i kundershtarit qe ta kthejne menjehere ne gol permes kundersulmeve.

p.s. Soulmind, didi shef futboll rregullisht. Shikoni seriale ju tjerat se e keni ne terezi. :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Kur ben dhe didi eksperte futbolli :p
Me marsh te ligat degjove, degjova thuaj!

Bajern ne pjesen e pare ishte uragan, ndersa ne te dyten sikur i leshoj buka.

Por madheshtia e Atleticos eshte se i mjafton nje leshim i vogel i kundershtarit qe ta kthejne menjehere ne gol permes kundersulmeve.

p.s. Soulmind, didi shef futboll rregullisht. Shikoni seriale ju tjerat se e keni ne terezi. :p
Lere Solin se eshte xheloze. :p

Tani as njeri as tjetri nuk luajten fuqishem ne pjesen e dyte, dhe golin qe beri Griezmann su mor vesh ne ishte brenda apo jashte loje.
Per mua e meritonte Bajerni te kalonte gjithsesi do shikojm cfare do behet ne finale.
 

Aver

VIP
Titulli: Sondazh: Kush e fiton Champions League 2016?

Tani as njeri as tjetri nuk luajten fuqishem ne pjesen e dyte, dhe golin qe beri Griezmann su mor vesh ne ishte brenda apo jashte loje.
Per mua e meritonte Bajerni te kalonte gjithsesi do shikojm cfare do behet ne finale.
Nuk kishte asgje te dyshimte te goli i Griezmann. Minimum gjys metri ishte prapa tij lojtarit Bajernit.

p.s. sonte bej tifo per Man City. Jo se me pelqejne por per inat te Realit.
 
Top