• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

ahahahhah si paskam pa ato kommentet siper une.........

@Nicktjeter ste dija per kaq materialiste moj !

Ti lutu ishalla na kthehet Flow se sdi ku e ka perplase "Sandy" :p
Nuk quhet "materializem", quhet "realizim" + mendim per sigurimin e te ardhmes LOLLOLLOL.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

na na ,,,ta shohim se cka ngel tani pas furtunes..........

Dmth paska akoma shanse Quku lol ?
LOLLOL pse ca ka Quku ti humbi shancet?:p

Gjithsesi, urojme te jene mire gjithe shqiptaret e Amerikes, e pse jo dhe tere njerzit qe ndodhen ne ate zone...
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOL pse ca ka Quku ti humbi shancet?:p

Gjithsesi, urojme te jene mire gjithe shqiptaret e Amerikes, e pse jo dhe tere njerzit qe ndodhen ne ate zone...
Po pra ate po them shendoshe njerezit se pasuria shkon e vjen.

e me qe kishit pandehur qe Dr ka partofolin plot ,ja ku jane barazim :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

ahahahhah si paskam pa ato kommentet siper une.........

@Nicktjeter ste dija per kaq materialiste moj !

Ti lutu ishalla na kthehet Flow se sdi ku e ka perplase "Sandy" :p
Materializem eshte bota :p
Po cta bej Qukun une, une blej 10 tava peshku per 1 jave me leket qe merr Flow LOL LOL LOL
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

Materializem eshte bota :p
Po cta bej Qukun une, une blej 10 tava peshku per 1 jave me leket qe merr Flow LOL LOL LOL
@Quk kjo sdurohet!!!!!!!!!!!!!!!

Po ku din ti qe Quku ska pare te ngrira nebankat zvicerjane moj ? :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrëma dhe natën e mirë .. :p

Goca merrni nga një palë e mos u shtyni shumë ëëëë .. :p ..
Ato me flokë të gjata ti lidhin se nuk i dihet çfarë ndodh në zënie e sipër.. LOL LOL

 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Vlonjate

Sa te thella paskan qen kto fjal upupupupupuppupupuup
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Vlonjate

Aman moj sweet,.i pase gjet kandidat,,kesaj tjetres,..LOL..
Se merr njeri me ekte mendje te ndritur qe ka,.e shef cfare shkruan,,: "mendime plus mendime, jete pa materriajlizem nenkupon",,sepse do kete fol me antonime kam iden siper,,hahahahahahaha,,smund ta sbesoj te jete kaq e perdreceeee..LOL..
I gezofshi kepucet qe pasa sjell Lovja,.,lerjani krejt Zines se me ate pergjegjsi qe ka marre persiper..per me rregullu kete tjetren,,do i gris te gjitha duke ec pas kandidatve,..;p e ne fund do i ngel ne dere te sofres..hahahahhahahahahah..
solla limona te fresket,,ekskluzivisht per tjetren..;p,,te pij limona shqetoo...LOL..per qetesim.. 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Aman moj sweet,.i pase gjet kandidat,,kesaj tjetres,....
Se merr njeri me ekte mendje te ndritur qe ka,.e shef cfare shkruan,,: "mendime plus mendime, jete pa materriajlizem nenkupon",,sepse do kete fol me antonime kam iden siper,,hahahahahahaha,,smund ta sbesoj te jete kaq e perdreceeee.
I gezofshi kepucet qe pasa sjell Lovja,.,lerjani krejt Zines se me ate pergjegjsi qe ka marre persiper..per me rregullu kete tjetren,,do i gris te gjitha duke ec pas kandidatve,..;p e ne fund do i ngel ne dere te sofres..hahahahhahahahahah..
solla limona te fresket,,ekskluzivisht per tjetren..;p,,te pij limona shqetoo.....per qetesim..


O Neve, po kjo cupa ime, gjasme ben sikur eshte moderne, dhe do vendosi vete per martesen ( e une s'ja prish enderren, ti rri e qet deri sa te vendos une LOLLOL) por kur te bejme pazaret me familjen e dhendrit, do sdo, do martohet ( pa drejte kthimi LOLLOL) gjithe ky djamant vlonjat njehere e martojme:p
Keq me vjen qe si gjeta nje lab, se do i pershtatej si nje dorashke LOLLOL, por ska gje, se dhe me shkodranet mire kuptohemi ne:p
Me tiranset si kemi mire punet, por ska gje...gje qe regullohet e kjo.

Per limona, flm qe i solle:)
Do na bej nusja nje limonate LOLLOL


ps: pa merak se nuk mbetet ne dere, vetem kjo nuk mbetet ne dere...Kush eshte ai burre ( PA TRU:p se mos ofendoj ndonje ketej, e me japin e ndeshkim LOLLOL) qe nuk do donte te kishte nje buzeqeshje 24 h ne shtepi, nje bukuri te vecant, nje zgjuarsi pa limit, nje kuzhunjere e mbaruar e per me teper nje vajz me humor? E ku ta gjesh te jene te gjitha brenda nje personi?:pSi ma paskan formen keto 2 limona LOL
Nje here u ngaterrova :p

Miremengjes!!!
Moj ti, e uruar, keshtu e more edukaten ne shtepine time? Me mendje te semure???? Ca pe tek ato limona, se ska asgje....
Plac!
(2 limona do te duheshin ty per ato gryket ****y qe ke tani LOLLOL)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Hahaha ooo Ziz e ke marre serjozisht ket pune ti, asnjehere sme ke lavderuar aq shume ndihem ne siklet :$
Shytet(gryket) e mia LOL LOL Kane qene cdo here s_e_x_y por asnje sme besonte.
O Ziz do te jap fotot e patinazhit me shale hava LOL

Si perfundim pershendes njeriun prej guri :p

P.s nusja moderne sben pune, ajo don vec te serviret.
Mua po me thahen syte per dhendrin oooo

Dhendero dhendero ku te kam o ku te kam :p LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Hahaha ooo Ziz e ke marre serjozisht ket pune ti, asnjehere sme ke lavderuar aq shume ndihem ne siklet :$
Shytet(gryket) e mia LOL LOL Kane qene cdo here s_e_x_y por asnje sme besonte.
O Ziz do te jap fotot e patinazhit me shale hava LOL

Si perfundim pershendes njeriun prej guri :p

P.s nusja moderne sben pune, ajo don vec te serviret.
Mua po me thahen syte per dhendrin oooo

Dhendero dhendero ku te kam o ku te kam :p LOL

Dhe ti besove fjalve te swet:qeshje:per te ber qefin ty dhe Ati se dot marr nuse e ka then
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Si ste le robi te besh qejf, vec Arfene kam pare.
Ptu si sme don te miren
Pikrisht un se ta dua te miren te them moj, e swet te nxit te endrrosh ne detin e imagjinates
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

E ka per borxh te me marre me te mira, se ska kush i ben hyzmet me vone :p
Aty tek mosha 95 :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Hahaha ooo Ziz e ke marre serjozisht ket pune ti, asnjehere sme ke lavderuar aq shume ndihem ne siklet :$
Shytet(gryket) e mia LOL LOL Kane qene cdo here s_e_x_y por asnje sme besonte.
O Ziz do te jap fotot e patinazhit me shale hava LOL

Si perfundim pershendes njeriun prej guri :p

P.s nusja moderne sben pune, ajo don vec te serviret.
Mua po me thahen syte per dhendrin oooo

Dhendero dhendero ku te kam o ku te kam :p LOL
O Zot, cfare talenti mbaj ne shtepi, dhe une se di....Ja dhender i dashur, cupa ime ka dhe nje talent te ri, te sapo zbuluar, patinazh artistik ( quhet artisik, pikerisht sepse skemat jane aq te komplikuara dhe te bukura, sa qe vjedhin nje buzeqeshje spektatorit, kur patinuesja....bie ne akull:pLOL).

Po kur te them une prano Qukun, se eshte djal persembari, gatuan e ben pune...ti jo e jo. Po deshe te jesh nuse moderne, ja ku e ke dhendrin modern:p
Dhe ti besove fjalve te swet:qeshje:per te ber qefin ty dhe Ati se dot marr nuse e ka then
Sa e mire qe je!!! Do te me prishesh planet eee???
Kujdes mos te martoj ty para Nickyt LOLLOLLOL e te shikosh ti 2 dhoma e tavan pastaj LOLLOL
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

O Zot, cfare talenti mbaj ne shtepi, dhe une se di....Ja dhender i dashur, cupa ime ka dhe nje talent te ri, te sapo zbuluar, patinazh artistik ( quhet artisik, pikerisht sepse skemat jane aq te komplikuara dhe te bukura, sa qe vjedhin nje buzeqeshje spektatorit, kur patinuesja....bie ne akull:pLOL).

Po kur te them une prano Qukun, se eshte djal persembari, gatuan e ben pune...ti jo e jo. Po deshe te jesh nuse moderne, ja ku e ke dhendrin modern:p

Sa e mire qe je!!! Do te me prishesh planet eee???
Kujdes mos te martoj ty para Nickyt LOLLOLLOL e te shikosh ti 2 dhoma e tavan pastaj LOLLOL
LOL Vazhdo akoma me serjozitetin tend se ndryshe te ngela ne dere :p
tumblr_m71uza9Vqk1ruj6rpo1_250_large.jpg

Miremengjesiiii
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Fli ti fli, se gjumi te rit:p
Ne ate ore vjen e na thua "Miremngjes"??
SKE TURP! Po punet e shtepise, kush do i bej?LOL
Sa kam vjehrren kocke te forte, nikoqire vete ajo
me don aq shume sa thote bija ime fli gjume e kupton apo jo veteeee thote LOL
Pavarsisht se ne fv ben si trime , une e di qe thelle thelle me don LOL

Une kur hap syte them miremengjes me shume sdi tashi :p


Kur me vjen burri nga stani...ferr, ferrr, ferr ferr ma ben fustani LOL
Kur me vjen burri nga amerika (kisha ) fer ferr , ferr ferr ma ben kemisha ferr ferr ferrr LOL LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

O Zot, cfare talenti mbaj ne shtepi, dhe une se di....Ja dhender i dashur, cupa ime ka dhe nje talent te ri, te sapo zbuluar, patinazh artistik ( quhet artisik, pikerisht sepse skemat jane aq te komplikuara dhe te bukura, sa qe vjedhin nje buzeqeshje spektatorit, kur patinuesja....bie ne akull:pLOL).

Po kur te them une prano Qukun, se eshte djal persembari, gatuan e ben pune...ti jo e jo. Po deshe te jesh nuse moderne, ja ku e ke dhendrin modern:p

Sa e mire qe je!!! Do te me prishesh planet eee???
Kujdes mos te martoj ty para Nickyt LOLLOLLOL e te shikosh ti 2 dhoma e tavan pastaj LOLLOL
hahhahahh dy dhoma ama komode jan ke inat ti poooooooooooooo thuaj

o Nicktjeter kujdes moj se kjo dot martoj me sy mbyllur, vetem tet heq nga shpija e ka mendjen kjo dhe thot e kam goc te mir lere moj :afro:
a.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Sa kam vjehrren kocke te forte, nikoqire vete ajo
me don aq shume sa thote bija ime fli gjume e kupton apo jo veteeee thote LOL
Pavarsisht se ne fv ben si trime , une e di qe thelle thelle me don LOL

Une kur hap syte them miremengjes me shume sdi tashi :p


Kur me vjen burri nga stani...ferr, ferrr, ferr ferr ma ben fustani LOL
Kur me vjen burri nga amerika (kisha ) fer ferr , ferr ferr ma ben kemisha ferr ferr ferrr LOL LOL
LOLLOL Po vjehrra po plaket, si ben me dot punet vete...Per ca ka nuse te re?
Per cfare te ushqej , per cfare te vesh?LOLLOL
Ja sa te bej pazaret me familjen e dhendrit, e do flesh me ti gjume LOLLOL
Nuse moderne ti....te shikosh kur te kesh nje ushtri me kalamaj a do te bej me ter-ter e ferrr ferr fustani LOLhahhahahh dy dhoma ama komode jan ke inat ti poooooooooooooo thuaj

o Nicktjeter kujdes moj se kjo dot martoj me sy mbyllur, vetem tet heq nga shpija e ka mendjen kjo dhe thot e kam goc te mir lere moj :afro:
a.
Po shume komode jane, kur je njeri i thjesht..... e jo si keto vajzat moderne qe enderrojne me sy hapur dhe as ja kane haberin e marteses LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOL Po vjehrra po plaket, si ben me dot punet vete...Per ca ka nuse te re?
Per cfare te ushqej , per cfare te vesh?LOLLOL
Ja sa te bej pazaret me familjen e dhendrit, e do flesh me ti gjume LOLLOL
Nuse moderne ti....te shikosh kur te kesh nje ushtri me kalamaj a do te bej me ter-ter e ferrr ferr fustani LOL


.

Po shume komode jane, kur je njeri i thjesht..... e jo si keto vajzat moderne qe enderrojne me sy hapur dhe as ja kane haberin e marteses LOL
E martesa don kujdes te shtuar ,por me mir preferoj tjem vajz e thjesht se modernet po i ndrrojn burrat me shum se qorapet
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

A Zizzz nuk behen punet me te puth e me dru.
O me puth o me dru LOL
Kalamajt i mban vjehrra ca do beje gjithe diten :p, se ndoshta theksoj fjalen ndoshta... do jem ne pune LOL

Pershendes doktorin tim edhe gjithe te tj dihet LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

A Zizzz nuk behen punet me te puth e me dru.
O me puth o me dru LOL
Kalamajt i mban vjehrra ca do beje gjithe diten :p, se ndoshta theksoj fjalen ndoshta... do jem ne pune LOL

Pershendes doktorin tim edhe gjithe te tj dihet LOL
Nuk te rrah dot ty, sme le zemraLOLLOLLOL
Vjehrra do dali shetitje, rriti femijet e vete, sdo risi tere fisin LOLLOL

Doktori, uroj te jete mire me shendet, se eshte zhdukur fareee
( mos e trembi martesa!)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Nuk te rrah dot ty, sme le zemraLOLLOLLOL
Vjehrra do dali shetitje, rriti femijet e vete, sdo risi tere fisin LOLLOL

Doktori, uroj te jete mire me shendet, se eshte zhdukur fareee
( mos e trembi martesa!)
Moj shikoni mir mos e ka rremby uragani dhendrrin se do na mbetet vajza e ve qe ne fillim
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Nuk te rrah dot ty, sme le zemraLOLLOLLOL
Vjehrra do dali shetitje, rriti femijet e vete, sdo risi tere fisin LOLLOL

Doktori, uroj te jete mire me shendet, se eshte zhdukur fareee
( mos e trembi martesa!)
Jo jo trim burre ai :p
Niperet e tu do jene moj ojjj shtrige ptuuuu LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top