• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
O vlla ca ben atq udht... lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ste kam lexuar ndonjehere ndaj te pyeta.
Po ja mqs paska pronat e tij Zhigo a ti huazon nja dy dynym vend?!😝🤣
s'jep gjo i poshtri jo! po une sdu dynym hic. du vec tme jape toke e ta shfrytezoj per projekte por spagun ai lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Didi

C'est la vie.
Ua sa e varfer kjo sofer?!
Avash ti moj motra, pa kaluar deren e fute koken ne bufe?!
Ulu njehere pastaj qeraset njeriu. ytt

Po te vesh shume here ne Vlore,behesh dot vlonjate psh?!🤪
Vlonjat lindesh motrra nuk behesh :p

komplimente. te jesh vlonjate e te mos hapesh neper tema se je e tille (si ca e caaa) e quaj qyteterim. lol
@Didi aman mos me mallko t'me hane qent
Ca do te thuash ti me kete eeee?! lol Nuk te mallkoj ty se me vjen gjynah lol

Po pse mos te mburremi moj? Ju tironsit nuk mburreni e qe jeni nga kryeqyteti :p
Une e kam per nder te jem vlonjate dhe shqiptare. E them cdo here me krenari! ( :

Asigjo sme keni vu ne sofer, jazeeek.
Ta dija qe do na begenisje, do ta kisha lene tavolinen shtruar mi moter.
Hajde urdhero, cfare deshiron? Apo te sjelle vet une ckam :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

NGU

Wild child full of grace 💫
Avash ti moj motra, pa kaluar deren e fute koken ne bufe?!
Ulu njehere pastaj qeraset njeriu. ytt


Vlonjat lindesh motrra nuk behesh :pCa do te thuash ti me kete eeee?! lol Nuk te mallkoj ty se me vjen gjynah lol

Po pse mos te mburremi moj? Ju tironsit nuk mburreni e qe jeni nga kryeqyteti :p
Une e kam per nder te jem vlonjate dhe shqiptare. E them cdo here me krenari! ( :


Ta dija qe do na begenisje, do ta kisha lene tavolinen shtruar mi moter.
Hajde urdhero, cfare deshiron? Apo te sjelle vet une ckam :p
Vetem mundimin qe e more edhe mcitove mjafton.:)
Po sqenkan gjitha vlonjatet t keqija jo:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top