• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirembrema miqte te dashur kush do na gatuaj per sot darken
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirembrema miqte te dashur kush do na gatuaj per sot darken

Mirmberma Ana mirse erdhe akoma se ke marr vesh qe duhet te perveshesh mengat e ti futesh punes ne guzhin te ndimosh teta zinen jemi ne fest e resim mysafir te keqen :p
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmberma Ana mirse erdhe akoma se ke marr vesh qe duhet te perveshesh mengat e ti futesh punes ne guzhin te ndimosh teta zinen jemi ne fest e resim mysafir te keqen :p[/P

po more te keqen po por sot pertoj
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmberma Ana mirse erdhe akoma se ke marr vesh qe duhet te perveshesh mengat e ti futesh punes ne guzhin te ndimosh teta zinen jemi ne fest e resim mysafir te keqen :p[/P

po more te keqen po por sot pertoj


Qyqa po pertove ti qe je e shpis po mysafiret cmund te bejen :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Urdhro Ana vera e kuqe dhe peshku jan per ty ne kte mbermje me sherbim special nga kush tjeter pervec se nje labi si puna ime :D Sic thot e teta zina nga vetkomplimenti :p :p :p
 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

Urdhro Ana vera e kuqe dhe peshku jan per ty ne kte mbermje me sherbim special nga kush tjeter pervec se nje labi si puna ime :D Sic thot e teta zina nga vetkomplimenti :p :p :p

Te lumte ty, qe me ne fund e tregove veten punetor i zoti :p, nuk eshte e thene qe femra te jete e para ne guzhine, erdhi dhe rradha e meshkujve tani. ;)

Kalova t'ju pershendesja mbremje te bukur. :)

Nje jave sa me te mbare dhe kalofshi sa me bukur me festat. :) :) :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Te lumte ty, qe me ne fund e tregove veten punetor i zoti :p, nuk eshte e thene qe femra te jete e para ne guzhine, erdhi dhe rradha e meshkujve tani. ;)

Kalova t'ju pershendesja mbremje te bukur. :)

Nje jave sa me te mbare dhe kalofshi sa me bukur me festat. :) :) :)
Faleminderit Faleminderit :D Epo na takon dhe ne ta marrim stafeten per te gatuar sic e shikon jam munduar te gatuaj dicka te shijeshme po deshiron mund te qendrosh per dark je e mirpritur :D

Flm per pershdnetjen gjithashtu dhe ti kalofsh sa me mir :)
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sofra Vlonjate

Vloooooraaa cbeni ? jeni pergatitur per festen e madhe apo jo ?
Po kshu vizita prisni :p
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Urdhro Ana vera e kuqe dhe peshku jan per ty ne kte mbermje me sherbim special nga kush tjeter pervec se nje labi si puna ime :D Sic thot e teta zina nga vetkomplimenti :p :p :p
Te lumshin duarte,por ka lezet gatimi nga duart e nje labi,:p rofshe lale per darken
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

prsh si keni kaluar sot miq e mi te dashur
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Ana gjallerove sofren :D
Per figurat ... ketu siper eshte shkrimi menyrat dhe nje kuti e vogel, nese ver ate thote fut foto nga pc ose me Url
Per te bere foto me Url duhet te hapesh nje faqe Tynipic
Nga kjo faqe merr linkun e dyte edhe i ben vec ''copia'' ku do e postosh
Ndryshe ruaje ne pc edhe merre me ''Basic Url''

Se ndryshe do behet lemsh


Mirembremaaaaaaaaaaa
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Ana gjallerove sofren :D
Per figurat ... ketu siper eshte shkrimi menyrat dhe nje kuti e vogel, nese ver ate thote fut foto nga pc ose me Url
Per te bere foto me Url duhet te hapesh nje faqe Tynipic
Nga kjo faqe merr linkun e dyte edhe i ben vec ''copia'' ku do e postosh
Ndryshe ruaje ne pc edhe merre me ''Basic Url''

Se ndryshe do behet lemsh


Mirembremaaaaaaaaaaa
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmberma Sofra pa shiko kush paska ardh ktej e vogla e xhaxhit My Self :) Ckemi si je si kalon ? :d

Mirmbrma dhe Per nicktjeter qe sna mngon asnje her ne sofren ton :) :kiss

Mirmberma Ana :D Pak me vones erdha por kish trafik rruges :p
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

M.mbrema po cbehet ketej nga anet tona,spaska levizje fare.
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

shume qetesi sonte ketej ..eshte shuar rraca e labve lol
HU na marsh te ligat e na befsh kurban se jemi tu shtuar labet:p njerz me halle me pune
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirdita sofra :D

Silienc ktu jemi po jemi duke ber pregatitjet per festen pore :D
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

M.mbrema mqs po na kritikoni kaq shume per sofren bosh dhe pa argetim,sot po ju gjallerojme pak,si fillim po ju prsh
me nje keng

dhe ne nder te miqve po ju pergatisim nje darke sic din ne labet

insalatap.jpg

kalofshit sa me bukur
 

Attachments

S1lence

Anëtar i ri
Titulli: Sofra Vlonjate

Po po jeni shtuar qamet ju labet ....baaa baaa si far hislli qenkeni ..

Si eshte ajo shprehja :

- Hodhi peshkatari grepin ne liqen te shkodres e kapi nje krap

- E hodhi grepin ne liqen te tirones e kapi shtat Lab :lol:
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Po po jeni shtuar qamet ju labet ....baaa baaa si far hislli qenkeni ..

Si eshte ajo shprehja :

- Hodhi peshkatari grepin ne liqen te shkodres e kapi nje krap

- E hodhi grepin ne liqen te tirones e kapi shtat Lab :lol:
Po pra shih sa te mire qe jemi dhe ne fjalet popullore kemi zene vend,kush na ka inat bam tja bej:vetull:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

M.brema,po ku jeni o vlonjt/e nga keni humbur,pu sa e vdekur qenka kjo sofer,po kot sa mbahemi per vlonjat
eja merni nga cope torte
Mirmberma Ana ja ktu ktu do mblidhemi avash avash :D
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrema Sofra Labe..:D
Pava qe kto labt te trajtonin mir, e thash te kaloj ktej i her.I mora dhe masat se mos na kap diabeti nga embelsirat dhe dashuria e tepert, sidomos e njerit...:p
Do beja dhe nje kerkese tjeter (per nje burre lab psh LOL LOL LOL ) po po mendoja dhe si do dilnin fmijt tane, me te poshter se labt e se dibrant bashke, sdi cdo behej..:p Do permbyste nje Shqiperi..:p LOL LOL LOL
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrema Sofra Labe..:D
Pava qe kto labt te trajtonin mir, e thash te kaloj ktej i her.I mora dhe masat se mos na kap diabeti nga embelsirat dhe dashuria e tepert, sidomos e njerit...:p
Do beja dhe nje kerkese tjeter (per nje burre lab psh LOL LOL LOL ) po po mendoja dhe si do dilnin fmijt tane, me te poshter se labt e se dibrant bashke, sdi cdo behej..:p Do permbyste nje Shqiperi..:p LOL LOL LOL
Kitty mire se erdhe dhe uroj te ndryshosh mendim kur te njohesh lab/e sa mikeprites jan,shohe qe paske mendim shume negativ per laberin,por nuk jemi kaq te poshter sa mund te mendosh ti,mbi te gjitha namin kemi se sjemi kaq te keq
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Vlonjate

dfghjkjh.jpg


Se harrova: Andej nga anet tona nuk shkojm miq me duar bosh, :p dhe meqe ju keni festen, me shume se cdo vend tjeter te Shqiperise, Ju uroj Gezuar Pavaresine ..:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrema Sofra Labe..:D
Pava qe kto labt te trajtonin mir, e thash te kaloj ktej i her.I mora dhe masat se mos na kap diabeti nga embelsirat dhe dashuria e tepert, sidomos e njerit...:p
Do beja dhe nje kerkese tjeter (per nje burre lab psh LOL LOL LOL ) po po mendoja dhe si do dilnin fmijt tane, me te poshter se labt e se dibrant bashke, sdi cdo behej..:p Do permbyste nje Shqiperi..:p LOL LOL LOL
Mirberma Mirmberma mir se na ke ardh :D E cte them e kemi nje cik kte dashurin te perzjer me embelsiren bashk ne kte menyr i sherbejem ne menyren me te kenaqeshme mysafirve tan :D

Kuush esht ky qe paska dashuri te madhe per ty qe i rent tavani ne kok i rent LOL LOL Po ti sikur e kishe nje lab moj nga e cove LOL

Flm per torten hajde ul te ham :p

Ana mirmberma :D Po smesove akoma si ti postosh fotot ok po ta bej me te thjesht deri sa tja marresh doren psionit tjeter :D


Beje pa hapsir dhe del fotoja :)

 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top