• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire se ju gjej sofra ime Vlonjate,po eh cna thoni ja marim nje kenge laberie?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmberma e mir se na erdhet :D Urdhroni cdeshironi ? :)

Ana ti ne vlore jeton ?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Do me besh nje kafeee....... te zezzz ...me qumesht dhije dhe te lutem mos te jet as me shume e as me pak se 18 grad :)
Hhahah lol ta sjell direkt :D

Ta solla dhe dhin ta kesh qumesh te fresket shtrydhe vet dhin merr sa qumesh do LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra Vlonjate

Hajde sofra, duhet te kete per te ngrene me bollek edhe te plas alkoli lum kete vit!
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmberma e mir se na erdhet :D Urdhroni cdeshironi ? :)

Ana ti ne vlore jeton ?
Mire se ju gjeta,ah peshk me sallat vere te kuqe cdo gje eshte e perkryer
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

Hahah
Sa erdhe ti , me erdhi buzeqeshja ne kete sofer te zymte :(
Avash avash ju sofer e zymte po ne labet vet nga natyra jemi te muhabetit:shoqeri:
 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirembrema sofra, dhe pak dite e ndakan "sofren" nga festat.
Pershendetje per te gjithe vlonjatet, pse jo edhe per vizitoret e kesaj sofre.

Kaloni bukur!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Vlonjate

O vlora, po cbehet keshtu ketej flihet gjume è? Turp.
Do mblidheni ju apo si e keni hallin, per hire te memedhes,lol
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Sofra Vlonjate

Pershendetje te gjithve,vlonjat/e.
Per vlonjatet kam pershtypje shum te mire,pasi kam njohur 1 zonje(puro vlonjate,nga qyteti) e moshuar,me te cilen kam udhetuar dhe sdo e harroj kurre per mirsin,bujarin dhe zgjuarsin.(kishte ushtruar profesionin e pedagoges se historise ne kohen e diktatures). Pavarsisht moshes qe kishte mendja saj ishte akoma e fresket dhe kam mesuar shum nga ajo zonje,e respektoj shume,dhe uroj qe nje dite ta ritakoj. E pershendes dhe i uroj shendet!
Dhe juve ju pershendes,ishte kenaqsi qe ju vizitova.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

O mirmengjes mirmengjes na paskan ardh gjith kto vizita :D Ju lmshin kembet qe na erdhet o Ana ti je vlonjate je ne shpin tende ktu hajde na pregatit dicka per miqet mos ti lem duar that se ne mbahemi e per sofer kallaballeku :p :p Beju na nje kafe miqve per mengjes e nga nje god raki se jemi prag feste :p

Flm per konsideraten Bombastic :D

Te pershdes dhe ty Ginna :D
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

O mirmengjes mirmengjes na paskan ardh gjith kto vizita :D Ju lmshin kembet qe na erdhet o Ana ti je vlonjate je ne shpin tende ktu hajde na pregatit dicka per miqet mos ti lem duar that se ne mbahemi e per sofer kallaballeku :p :p Beju na nje kafe miqve per mengjes e nga nje god raki se jemi prag feste :p

Flm per konsideraten Bombastic :D

Te pershdes dhe ty Ginna :D
gjesi te gjithve po more vella me gjithe qejf nje kafe mqs dhe une akoma se kam pire http://4.bp.blogspot.com/-AEt5t5K1DfU/Tj-ecbyBeiI/AAAAAAAAAGI/5zO9OClxq-c/s1600/cofi.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

O vlora, po cbehet keshtu ketej flihet gjume è? Turp.
Do mblidheni ju apo si e keni hallin, per hire te memedhes,lol
O zemra ime por cte bejme skemi dhe kohe,hajde na shoqero te pim kafen turke eh
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sofra Vlonjate

A te lumshin duar e mir se na ke ardh duhet te merresh pak me punet e shpis dikur i bente teta zina po ajo u plak tani e ka len paksa takati vec ca ben ndo nje embelsir e kshu gjera te vogla :p :p Tani stafeten ta le ty per tu marr me shpin LOL
Te befte mire uroj qe te kete pelqyer kafeja
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

A te lumshin duar e mir se na ke ardh duhet te merresh pak me punet e shpis dikur i bente teta zina po ajo u plak tani e ka len paksa takati vec ca ben ndo nje embelsir e kshu gjera te vogla :p :p Tani stafeten ta le ty per tu marr me shpin LOL
Te befte mire uroj qe te kete pelqyer kafeja


E ve ne dyshim ti :) :) Ka ndo nje vlonjate qe ben kafen te keqe ? :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmberma Sofra :D Ku jan miqet spo shof njeri :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Rendex erdha un per kafe po me nje kusht ta besh ti :)
Une do ta bej ty moj une ska kush te ta bej tjeter jo :D Dmth kafen se me keqkupton ti mua :p :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top