• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Ua sa e varfer kjo sofer?!
Avash ti moj motra, pa kaluar deren e fute koken ne bufe?!
Ulu njehere pastaj qeraset njeriu. ytt

Po te vesh shume here ne Vlore,behesh dot vlonjate psh?!🤪
Vlonjat lindesh motrra nuk behesh :p

komplimente. te jesh vlonjate e te mos hapesh neper tema se je e tille (si ca e caaa) e quaj qyteterim. lol
@Didi aman mos me mallko t'me hane qent
Ca do te thuash ti me kete eeee?! lol Nuk te mallkoj ty se me vjen gjynah lol

Po pse mos te mburremi moj? Ju tironsit nuk mburreni e qe jeni nga kryeqyteti :p
Une e kam per nder te jem vlonjate dhe shqiptare. E them cdo here me krenari! ( :

Asigjo sme keni vu ne sofer, jazeeek.
Ta dija qe do na begenisje, do ta kisha lene tavolinen shtruar mi moter.
Hajde urdhero, cfare deshiron? Apo te sjelle vet une ckam :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Avash ti moj motra, pa kaluar deren e fute koken ne bufe?!
Ulu njehere pastaj qeraset njeriu. ytt


Vlonjat lindesh motrra nuk behesh :pCa do te thuash ti me kete eeee?! lol Nuk te mallkoj ty se me vjen gjynah lol

Po pse mos te mburremi moj? Ju tironsit nuk mburreni e qe jeni nga kryeqyteti :p
Une e kam per nder te jem vlonjate dhe shqiptare. E them cdo here me krenari! ( :


Ta dija qe do na begenisje, do ta kisha lene tavolinen shtruar mi moter.
Hajde urdhero, cfare deshiron? Apo te sjelle vet une ckam :p
Vetem mundimin qe e more edhe mcitove mjafton.:)
Po sqenkan gjitha vlonjatet t keqija jo:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top