• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra Vlonjate

Ca behet ketej vetem goca jemi ketu djemt kan harruar rrugen LOL
Mirembrema..
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

Mrama sofra...si sna rregulli ndonjeri ndonje goc na vllora
 

S1lence

Anëtar i ri
Titulli: Sofra Vlonjate

E di si e kan keta labet @ Endrra ??

Kur eshte vetem nje lab mburret , kur jan dy ja marin kenges , kur behen tre e me shum hartojn planin per te vjedh :lol:
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

E di si e kan keta labet @ Endrra ??

Kur eshte vetem nje lab mburret , kur jan dy ja marin kenges , kur behen tre e me shum hartojn planin per te vjedh :lol:
edhe kte e the...Tani ke qef te besh miq apo armiq ahaahahahah?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

O S1lence erdhe te na tregosh si ( dhe cfare) i ka hije nje mashkulli te sillet?!!


Mbrema goca & sofra!:)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Apshuuuuuuuuuuu vetem qe tiu kaloj gripin dere e ne dere erdha LOL
Pse te vuaj vec une, miqte ne keto raste duhen, te ndajne te keqen e te mire bashke :p

Edhe nje :kiss akoma me ngjitese per kete grip.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Apshuuuuuuuuuuu vetem qe tiu kaloj gripin dere e ne dere erdha LOL
Pse te vuaj vec une, miqte ne keto raste duhen, te ndajne te keqen e te mire bashke :p

Edhe nje :kiss akoma me ngjitese per kete grip.
Mua sma ngjit me dot, plas inati po deshe:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Edhe te lodhur na bere?
Se di ca po ndodh me ju, por na gjetet ne labet per te shareee??
Ka dhe sofra te tjera forumi, nqs s'ju pelqejme ne LOLLOL (me pak fjale shkoni shani dhe te tjeret:p)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Edhe te lodhur na bere?
Se di ca po ndodh me ju, por na gjetet ne labet per te shareee??
Ka dhe sofra te tjera forumi, nqs s'ju pelqejme ne LOLLOL (me pak fjale shkoni shani dhe te tjeret:p)

Ky ishte kompliment oj goc labe ,pastaj nuk pritet musafir ne ket menyre! thon edhe armiku kur te hyn ne shpi prit mir e jo me miku .Cdo kritik eshte mesimi i mir dhe duhet te jet i merseardhur .Un cdo her kam ardhe me dhurat ketu e ca goca edhe gripin e sjellin e ju i pritin mir madje :karton
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Ne duke bere s_e_k_s 24 ore ne 24 NON STOP ti Arfe ke guzim e thua qe jemi sofer e lodhur?
Ptuuuuuuuuuuuuuuu!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate


Ky ishte kompliment oj goc labe ,pastaj nuk pritet musafir ne ket menyre! thon edhe armiku kur te hyn ne shpi prit mir e jo me miku .Cdo kritik eshte mesimi i mir dhe duhet te jet i merseardhur .Un cdo her kam ardhe me dhurat ketu e ca goca edhe gripin e sjellin e ju i pritin mir madje :karton
Po ca komplimenti o Arfe, se ne pranojme vetem elemente pozitive, qe na dhurojne e na vjedhin buzeqeshje!!!!
Tani ty perhere te kemi pritur mire, edhe pse se pranon....sa embelsira ke mare ketu...ske pare ne asnje sofer!Ne duke bere s_e_k_s 24 ore ne 24 NON STOP ti Arfe ke guzim e thua qe jemi sofer e lodhur?
Ptuuuuuuuuuuuuuuu!
Ti qenke nimfomane LOLLOL
Mjer ai dhender qe do te gjej une ty...se vertet meshkujt e adhurojne jeten intime....por dhe 24 h skane fuqi moj cupe LOLLOL
Kush do punoj? Kush do ju mirembaj? per ate e doje ti te pasur?LOL mos punoj me, e te rri 24 h me ty LOLLOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Po ca komplimenti o Arfe, se ne pranojme vetem elemente pozitive, qe na dhurojne e na vjedhin buzeqeshje!!!!
Tani ty perhere te kemi pritur mire, edhe pse se pranon....sa embelsira ke mare ketu...ske pare ne asnje sofer!

Ti qenke nimfomane LOLLOL
Mjer ai dhender qe do te gjej une ty...se vertet meshkujt e adhurojne jeten intime....por dhe 24 h skane fuqi moj cupe LOLLOL
Kush do punoj? Kush do ju mirembaj? per ate e doje ti te pasur?LOL mos punoj me, e te rri 24 h me ty LOLLOL

Po lere ama se nuk ishte qumshti i nenes po embelsira se i kan ber ne pastiqeri. beni kujdes ju tjert cfar do qe do han ketu te kjo sofer heret avon do ja nxerin nga hunda muhabetin.SA kan kushtu gjith ato embelisra me jep kuponin fiskal do ti dergoj leke permes Raiffeisen Bank/I]
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Ne duke bere s_e_k_s 24 ore ne 24 NON STOP ti Arfe ke guzim e thua qe jemi sofer e lodhur?
Ptuuuuuuuuuuuuuuu!
Prandja them sofer e lodhur se nuk mendoni far per ushqim po vdesin njerzit nga uria , o goc ushqimi eshte primar pastaj tjerat vin radh radh :lule:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Vlonjate

Me falni kalendarin e 2013 ktu porositet :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Sofra Vlonjate

iii sa goca llafazane te kjo sofra vloreeees....ncncn.... lum vjerra qe do ju kete:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Po lere ama se nuk ishte qumshti i nenes po embelsira se i kan ber ne pastiqeri. beni kujdes ju tjert cfar do qe do han ketu te kjo sofer heret avon do ja nxerin nga hunda muhabetin.SA kan kushtu gjith ato embelisra me jep kuponin fiskal do ti dergoj leke permes Raiffeisen Bank/I]
Mos na ofendo tani!!! LOLLOL Se leke nuk pranojme.....Se dim ne te gatuajme....sta kemi fajin qe te duken te blera embelesirat!!!
Per ca i kam cupat une, ca ti mesoj tjeter, nqs jo te gatuajne, e te kujdesen per burrin e tyre, te risin femijet, e mos rrine tere diten te bejne terr-terr neper forume a chate ainternet, se s'eshte morale kjo gje!!!!


Me falni kalendarin e 2013 ktu porositet :p
Kalendari ska dal akoma. Prit te mbaroj konkursi LOLLOL


Miremngesi sofra:)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Prandja them sofer e lodhur se nuk mendoni far per ushqim po vdesin njerzit nga uria , o goc ushqimi eshte primar pastaj tjerat vin radh radh :lule:
Aman sa here jam ketu sofrat e byreket e medhenj sa nuk i ze as dhoma jane :p

Miremengjesi juaj.
Nje here 12 vete hengren nje kokerr lajthi
Nje gote qumesht duhet te dale per gjithe forumin.

LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Jo ! Thjesht po shkruaja ato qe doja te shkruaja .
Pershendetje bashkpatriot ! :)
Shyqyr, thash se mos erdhe te japesh noj mesim...Edhe pse sdo gjesh meshkuj ketej.....kane ikur per te bere plan 3 e nga 3, se cfare do vjedhin me !

Pershendetje dhe ty :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top