• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

Kam mendje me kalu nga vlora keto dite...ka ndo1 goce per kafe ketej :p
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire se ju gjeta sofra ,Vlora ne ditet e saj me te bukura te pranveres....

Gjate mesdites

Ne mbremje ..perendimi
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

/me Ulet kembe kryq pas nje rruge te gjat e pret nje got uje nga ndonje cupe na vlora :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Zizi ky moli qe eshte ne foto nuk eshte me keshtu ,eshte regulluar dhe eshte hapur nje lokal ,goxha bukur :)
Se di, por fotoja eshte shume e bukur, kush e ka bere ka pasur moment te mire:)

Mbase na sjell ti me shume foto, po vajte ne ate zone ( e jo vetem) :)
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Pershendetje !
Doja te rikujtoja delizickun qe ne jemi ende pa ngrene,torta sna ka ardhur ende,skemi pire asgje,vtm fjale te ngrohta kemi marre
Pra Delizicku mos ik po DUKU shqipetare! LOL
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Ja erdhi torta evi...Ne vazhdim do sjell dhe gjerat tjera se tani po flas me juve andej nga chati :p

download.jpg

coca.jpgcoca.jpgimages.jpgimages (1).jpg
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

UII ku mjaftojne keto moj?
Vetem e znj e sofres do 3 torta,pastaj colat ci duam ne
sa gjirokastrite je bere kohet e fundit :p
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Dhe gjirokastrie me bere tani? :p..Gjasme doreshtrnguar une e ashtu :p...He trego ca do te te sjell, se ta sjell menjehere...Vetem fol ti :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top