• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Dashuria per vellajne tende, transmeton dashuri dhe tek ty:p
Kam degjuar qe Antonia, pasi te martohet, ka shume deshire te jetoj ne te njejten shtepo me motren e vellajtLOL
LOL LOL LOL
:puc Une???????Une as me vjehrren ti em thua me motren
Le qe pastaj ajo moter komplet ters është LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Akoma ju me kete vjerren,po lereni se një me dy po e kap lemza
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

LOL LOL LOL
:puc Une???????Une as me vjehrren ti em thua me motren
Le qe pastaj ajo moter komplet ters është LOL
Fillove ti me komplimentet?LOL per kete do rish dhe me vjehrren dhe me vjehrrin dhe me kunaten:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

Ja te gjej fletoren zyrtare se se mbaj mend fiks si ishte me ta thene...
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Zzina ti e di se komplimentet me vijne furishem dhe pa pengesa LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po po e kam vene re tek ty dhe tek Rendex ndodh kjo gje LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

LOL LOL LOL
Zzina mund te beje me bukur por mire mjaftueshem kenaqur LOL
Ia per merite :puc
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

çfarë kumbullash keto moj? :p Ato jane me te medha ;)
Iii ku e le foton ti qe ish aty??
Por ti as plak je qe te thoja plak-horr :p (themi ne)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Aj aj aj sa keq me vjen per ate qe do te mari per nuse, po sje per shtepi tiLOLLOL ku kenaqesh ti?LOLLOLLOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Aj aj aj sa keq me vjen per ate qe do te mari per nuse, po sje per shtepi tiLOLLOL ku kenaqesh ti?LOLLOLLOL
E sheh pra edhe ti e din qe sjam per shtepi,
normale dmth
jam per ndonje vile qe te vardisen mendte, jam per ndonje goxha keshtjelle LOL LOL
Po kenaqe me ato gjera qe mua me kenaqin, jo me ato qe kenaqin te tj :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ti do cuar ne pyll, dhe lene atje...dashke dhe vile LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ti do cuar ne pyll, dhe lene atje...dashke dhe vile LOL
Po mire edhe freskia me pelqen skam gje kunder
Keshtu as ti nuk ngel vetem e behemi shoqe per koke LOL LOL

Po pse ckam une te mos kerkoj vile :(
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ti sje per vile per faktin qe është teper e vogel per vleren tende, ti meriton gjithe natyren:p, ne mungese te natyres...mjafton dhe pylli>
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ev thuaj po deshe qe nuk e meritoj :p

Zzina ska gje jo natyren mbaje veten vilen dua une LOL

Naten cuna cupka, gjumin mjalte sonte (dmth mua :p LOL)
:puc
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po pse vilen ku do e vesh, mbi re? nuk e do na natyre?LOL te thash une qe nuk vlerson ti...
Pac gjumin tere kripLOLLOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmbrma sofra :D Mos ua ka zen syri ate nusen time ktej verdall se coku vjen ktej ajo :p :p :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po ne kete ore vihet? Apo te zuri lemza dhe the te na besh një vizite:)
Nusja vajti te fleri, se sdo te bej rrudha...ka një eveniment te rendesishem per pak kohe dhe duhet te tregoj ekstraordinar!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Po ne kete ore vihet? Apo te zuri lemza dhe the te na besh një vizite:)
Nusja vajti te fleri, se sdo te bej rrudha...ka një eveniment te rendesishem per pak kohe dhe duhet te tregoj ekstraordinar!
Me kishte ngec kemba ne një vend dhe smunda dot te vija me shpejt :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

ReNdEx ku ke qene ti, ke bere mugesa...ta moren edhe nusen qe kishe LOL
Pse keq per nuse lol pune madhe me moren ate une te mar ty ja ku u be :p :p LOL

Pataj ti ate ke prit te divorcohem une me antonian qe te vish ti po ska per te ndodh ahahhahaha LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Me kishte ngec kemba ne një vend dhe smunda dot te vija me shpejt :p :p
Po do fusje koken ne rere ti, si struc ( si te perkedhel ANTO)>
Dhe kujdes me keto tradhetimet ne sofer, se si lejoj une ketu... si te tradhetosh ti ate yllo-djamantin!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top