• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Re: Sofra Vlonjate

Po shyqyr se erdhe mosj sweet se kjo dere nuk eshte hap nga ajo dit se ke mbyll ti,kot e hapnin sa per te ajros dhomen dhe prap drynin i venin..Sikur mos te ishte sofra nga kosova ,fv ishe ne rrezik per jeta nga uria tamam si ne afrik:merzitje::frike:
U plaka dhe une, smund te perballoj me gjithcka, mire qe ju kam juve, se perndryshe, mire the, do vdisnit urije:p

Hajdeni per dark tani:)
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Kur me pagezuan edhe une pagezova keshtu them cf emrash te dua :p

Ti Zzine me thuaj kush ka ngel ne dere e ti bej derman? LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Asnjeri moj, vetem Rendexi po deshe eshte akoma ne kerkim te nusen. Te tjeret mos i ngacmo!!!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Kur me pagezuan edhe une pagezova keshtu them cf emrash te dua :p

Ti Zzine me thuaj kush ka ngel ne dere e ti bej derman? LOL
Amannnn pase ardhe rromujaa..ik mi goc aman...kush ka ngel,,:p :p
pse mi te dukem gje si te ngelur ne ty..LOL...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Sofra mirmbrema..mire se u gjeta...:)
Se po afron vera tashi,,e duhet me afru ka uijt e ftohet ne Vlor..:)..:p..Solla dhe tort,..:)..
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Ou ou pershdnetje sofra qenka ber nami ktej kto dit qe skam qen :p :p

Teta Zina dhe Morena po te doj sdua une me tani kur doja une sdonte ajo tani le te rrij te fry syt apo cerdhi dhe sezoni plazhit kam gjith ato oferta Morenen se dua me le ta bej plazhin vetem si zhapik une ne der e ne der do ngel po ate se marr per nuse LOL LOL LOL

Puuu sa pa shanc qenka kjo Morena dhe nje her qe po kerkon burr se dashka fati ja plasi deren ne fytyr LOL LOL LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Tiku @ Tiku:
  Ku e pe gjakun ti Cupa.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ne buzen tende djalo , upss me fal harrova se un te kafshova 🤪
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  Merrni nje dhome!
 • Vajza @ Vajza:
  Do vish e ti me ne 😂 ?
 • Tiku @ Tiku:
  Vajza ec ikim ne nje dhome se i prishem qetesine leges.. :p :p apo tu shtua pasioni per gajk ty lega? :p :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ikim my @Tiku se tkam len pasdore gjith ket kohe , mos jet kot bileta qe me pagove per te ty :p
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  Jo vazhdoni ju, se ju nderpreva 😆
 • Vajza @ Vajza:
  As pak @Legally_Sweet bash ne dhe nje mendim te mire 😂😂😂
  • Like
  Reactions: Legally_Sweet
 • Tiku @ Tiku:
  allo alloooo e mire se marr neser prap. :p :p
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  E dgjova por po prisja sa te mbaronte zilja qe tma dergoje me mesazh ate qe kishe me thene 🤣🤣🤣
  • Like
  Reactions: Tiku and Vajza
 • Vajza @ Vajza:
  Mir , :p
 • Tiku @ Tiku:
  uat? :p
 • MrCool @ MrCool:
  @WxP me agjende te ngjeshur vlla.. VIPS mo :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hey njerez te mire , ckemi :) ?
 • Tiku @ Tiku:
  haj :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hajj tiku simpatiku :p
 • Tiku @ Tiku:
  Ku je o me e mira e forumit ku je.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ja ku jam , o hamshor me synin pushk te zi 🤪
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Tiku @ Tiku:
  Te jemi serioze ketu, dil ne inbox lol lol
 • Vajza @ Vajza:
  Hape deren 🤪
 • Tiku @ Tiku:
  trokit tre here e futi shkelmin, ky eshte password. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ohh me dhun akoma pa hy 🤪
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  WxP @ WxP: Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  Top