• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Miremengjesi Vlora...c'kemi? Ka ndonje sherbim ketu, kafe, embelsire apo dicka qe ta qelim fytin hahhaa
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

Miremengjes ketej...

Morena cke me zemren time ti eee...Se sheh qe eshte bere cun i mir,qekur me do mua??Dashuria ben mrekulliraLOL
LOL LOL
Asss e ve ne dyshim por skam gje, se kam ngacmuar kur ka qene beqar jo tani
qe e mbron tjetra me thonje e me dhembe :p

Le qe tani kam zemren time
P.s Zzina besome :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema pipell.. Si ju kam si shkoni? Shendetin? Grate? Burrat? Femijet? Te dashurit? Komshinjte te gjithe mire i keni :p..?

Nje ore mezi sa hyra ka vajtur shume faqe kjo teme hapni nje te re se e ngarkuar shume :(..
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Ah Teta Lovi, sna ndahet shpirti nga postimet e vjetra :( Sa kemi kaluar ne kete sofer, vetem ne e dime, sa kemi martuar e bashkuar e fejuar dhe etj :p
Mireserdhe, qe kur ste kemi pasur vizite:)
Ti si je?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mire se erdhe Love,mqs hyre ketu vendosa te shkruaj e une
Pra mireseerdhe,zonja e shtepise besoj do qerase mysafyret
pra zini vendet,sjemi kotherre ne,jemi zemer gjere :)
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Sofra Vlonjate

wiiii u gjallerua me ne fund sofra :)
Teta Zina pse sme the qe te kisha derguar nje kove me wireless sa per tna kujtuar ktu :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate


Byrek me kos kemi per dark, kush ka uri/neps eshte i mirepritur ( apo c'gatuaj dhe mire une qeee yuummmiii LOL)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema pipell.. Si ju kam si shkoni? Shendetin? Grate? Burrat? Femijet? Te dashurit? Komshinjte te gjithe mire i keni :p..?

Nje ore mezi sa hyra ka vajtur shume faqe kjo teme hapni nje te re se e ngarkuar shume :(..
Teta Love une me shdnet mir jam por sjam mir nga ana e statusit shoqeror jam vetem fare :( skam as grua as femi as te dashur as dashnore spo me hecen fare :( :( edhe ty si mike te mir qe te kisha me premtove nje fraceze as ate sma bere se mbajete fjalen ....As teta zina se vuri ujin ne zjarr te me gjente nje nuse sa pa fat qe jam :( :(
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra Vlonjate

Po na cmendi mi mezi hapet veri ne arkiv se atje do rrine nuk ikin jo :p..
Une mire lodhur pak nga puna .. Ti si ke qene Zinushe?

Mbrema Evi si te kam si je? Ato cokollatat smi dhe mua eee :(.. tradhetar..

Jey vogel puffff mire se te gjej..

 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Ah Teta Lovi, sna ndahet shpirti nga postimet e vjetra :( Sa kemi kaluar ne kete sofer, vetem ne e dime, sa kemi martuar e bashkuar e fejuar dhe etj :p
Mireserdhe, qe kur ste kemi pasur vizite:)
Ti si je?

Mos genje mua me ke len te mjer pa dasm pa nuse pa gje fare :(
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top