• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
te shtunen e ardhshme 24 HOUR OF PARTY :dj::dj::dj:
Jeni te ftuar te gjithe ne sofren vlonjate :D


:dong::dong::dong::bum:bum:bum


:cheer::cheer::cheer:


:yahoo::yahoo:

:dj:dj:dj


dhe :droge:::puth::canna:
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Po deshet shkarpa me thoni.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Po deshet shkarpa me thoni.
do te thosha nje gje po lere fare :D


sill ca shoqe nga ato beqaret qe bejne qejf...se te martuarat do vijne me burrin dhe nuk tradhetojne :D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
do te thosha nje gje po lere fare :D


sill ca shoqe nga ato beqaret qe bejne qejf...se te martuarat do vijne me burrin dhe nuk tradhetojne :D

Lere se paskam ngaterruar teme.
Po meqe jemi, beqaret qe njoh une nuk bejne qejf.. po deshe nga ato te martuarat qe nuk tradhetojne edhe he..
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Lere se paskam ngaterruar teme.
Po meqe jemi, beqaret qe njoh une nuk bejne qejf.. po deshe nga ato te martuarat qe nuk tradhetojne edhe he..


hajde se e shqyrtojme kete pune... :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
u be....me goca jo nga vlora LOL LOL LOL LOL


:kercim::kercim::kercim:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Sofra vlonjate cfar me ofroni ja vlen te rri ketu
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Na mi motraaaaaaa:p

Ka ndonje gje per te pir ketu apo jo:p

P.s:"Moj ti erresire me cmi ke krehur floket moj me dinamit":p
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Nuk me behet te iki nga kjo sofer se paska vetem goca:p
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Nuk na ha ujku ne o trim:):D
Ne e hame ujkun!
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
po mua si i jashtem ku me takon te ulem ne kete sofer:p
 

albstudent

FORCAT RENEA
prsh te jgith vlonjatet e mi :) pavarsisht se jetoj ne tr zemren e kam ne vlore tek qyteti i origjines time dhe kte vit ishte ber shum bukur perhsendetje te gjith
 

albstudent

FORCAT RENEA
mir se te gjeta mir qe esht nje sofer urime qe e ke hapur . edhe ti nga vlora je apo gabohem ?
 

bora dr

100%shqiptare
ckemi ore vllezerit e mij vlonjat:) mu kujtua nga tema e pushimeve tju pyes nese mund te em sygjeroni ndonje hotel te mire andej se pasneser nisem me familjen!klm tgjithve!
 

albstudent

FORCAT RENEA
o bora un ta thash me bej zile :):) hotele ke sa kalon ujin e ftohte i ke resht hotelet :)


ok ke ndonje shoqe me vete meqe ra llafi se kam dhe un je shok :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
@ alb stud po....labe jam


Hotel Vlora International

Rr “S.Zotaj”,
Vlore

Cmimet nga 40 Euro*

Hotel New York

Uji i Ftohte,
Vlore

Cmimet nga 28 Euro*

Hotel Pavarsia

Skele prane portit,
Vlore

Cmimet nga 25 Euro*

Hotel Europa

Uji i Ftohte,
Vlore

Cmimet nga 20 Euro*

Hotel Riviera

Rr Nermin Vlora,
Vlora
 

albstudent

FORCAT RENEA
bora cke mi me prezanto si mesuesin e makines :)
ja se ti gjeti sweet hotelet ... e shikon sa te dashur jemi ne :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top