• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

iLirjam

Banned
Pe: Sofra Vlonjate

Ska ardh akoma darka,,por nese do te permirsosh ate qe ke ber mbrem,,bej gati nje dark te mir per sonte,,per mua dhe per te gjith sofren!!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ilirje...Besoj se po behesh me shume se i bezdishem shiko terezine tende e na ler rehat...Ate mundohu te besh..Flm...
 

iLirjam

Banned
Pe: Sofra Vlonjate

Mir se erdhe Rendex.

sonte do te pergadis nje dark,,dhe do te ftojm vetem ata qe din te rrespektojn sofren time te preferuar!

:shoke:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mir do besh ilirjam por do i ftojem te gjith pasi sofra jon sben perjashtime :D :D

Ja te shofim ca do na pregatisesh :p :p :p :p
 

RoXete

Legjende
Pe: Sofra Vlonjate

uuuuuuuuuuuuuu mrama sofra labe

ti moj sofer fame madhe
ke mledh trimat ne rrukullsine tane
me ba bejen per atdhen
me cu flamurin ne shesh te verdhe
me ismalin burrin e pare
po thot vlona shiko venin
se ta cova emrin tan
ne europe e ne gjith vatan
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

uuuuuuuuuuuuuu mrama sofra labe

ti moj sofer fame madhe
ke mledh trimat ne rrukullsine tane
me ba bejen per atdhen
me cu flamurin ne shesh te verdhe
me ismalin burrin e pare
po thot vlona shiko venin
se ta cova emrin tan
ne europe e ne gjith vatan
Flm zemer per kte shume bukur kisssssssssssssss :D :D
 

iLirjam

Banned
Pe: Sofra Vlonjate

Ky esht per mua dhe per cunat,,me falni pak per vonesen por ishte ne nje seminar per te mbajtur nje fjalim mbi homot,,dhe mu desh ta piqja i vetem :uffa:
per gocat ne djete:lov1:

22-McDonalds.jpg


ktu kemi pijet,

RedBullVodka.jpg

GeZuar
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Natene mir sofra dhe ruaj ndo nje cop mish per mua ore ilirjam :p :p se do vi neser prap une te beft mir : P:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top