• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ncuq,flm...

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

jo sonte do sherbesh ti!! te shohim nje her se c´far di te gatuash per mua dhe per shoket e mi te sofres!!
Si jo,ke ndonje numer te take away??Merri dhe sherbeu vetes...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ncuq,flm...

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:14 ----------Si jo,ke ndonje numer te take away??Merri dhe sherbeu vetes...
sa pertace qenke pppupupupup se vet sben dot asgje :p :p
 

iLirjam

Banned
Pe: Sofra Vlonjate

Rendex,,mos ja ver veshin se esht pak e lazdruar! por nje dite do te na gatuaj me deshir te madhe.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Sa fantazoni ju dy...Ka ik koha me gatu femra,sot femra mban pantollat ne shtepi,ju perparesen.....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Sa fantazoni ju dy...Ka ik koha me gatu femra,sot femra mban pantollat ne shtepi,ju perparesen.....
A ka me fanatzi se kjo jotia :p :p :p :p

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

Nuk e ka dhe shum te gjate!! kte vit do ti mesoj rregullat se si duhet te sillesh ne publik dhe ku ka burra ,,:p
Mir e ke mbase i duhet dhe pak kohe qe te ambjntohet me mir ne mest burrave :p :p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

A ka me fanatzi se kjo jotia :p :p :p :p

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:34 ----------Mir e ke mbase i duhet dhe pak kohe qe te ambjntohet me mir ne mest burrave :p :p :p
Ku jane burrat??Spo i shoh akoma:D...Rendex paske probleme me realitetin,wake up...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ku jane burrat??Spo i shoh akoma:D...Rendex paske probleme me realitetin,wake up...
Po ske si ti shofesh me germa e nderuar GLOOM :D :D nse do te shohesh duhet te heshesh hapa te metejshme dhe nese thua sme intereson te hedh hapa te metejshem atere mos e thuaj me ku ka burra se spo i shof :D :D

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

he ca behet kendej ?ka mbet ushqim edhe per mua apo jo?
Sa te duash afre :D :D


Zer vend afre mbas ushqimit do ju pregatisim dhe kafen tuaj :D :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

immm sonte paska ushqim me bollek!si keni fillu do faliminton ju (po swett ku eshte ajo se mungon)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

sepse je mesuar te Mbreterosh ne dhomen e Gjumit,,,po je larg reales!!

ketu jemi ne sofer!!
Aty eshte burreria juaj??...Sa u preket ne seder eee:D...

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

Po ske si ti shofesh me germa e nderuar GLOOM :D :D nse do te shohesh duhet te heshesh hapa te metejshme dhe nese thua sme intereson te hedh hapa te metejshem atere mos e thuaj me ku ka burra se spo i shof :D :D

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------Sa te duash afre :D :D


Zer vend afre mbas ushqimit do ju pregatisim dhe kafen tuaj :D :D
Vdessssssss kur prekeni ne seder:D...Sepse ne realitet do benit namin deri ne gjunje te pleshtit:D...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

immm sonte paska ushqim me bollek!si keni fillu do faliminton ju (po swett ku eshte ajo se mungon)
Zinen e kemi me pushime :D :D

Te beft mir ushqimi ty ska problem per shpenzime mjafton qe mysafiret tan te mbeten te kenaqur :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Zinen e kemi me pushime :D :D

Te beft mir ushqimi ty ska problem per shpenzime mjafton qe mysafiret tan te mbeten te kenaqur :D
pa merak cdo her te knaqur dalim nga sofra neve , vertet jeni mikprites ju vlonjat
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

aty eshte burreria juaj??...sa u preket ne seder eee:d...

---------- post added at 21:50 ---------- previous post was at 21:49 ----------vdessssssss kur prekeni ne seder:d...sepse ne realitet do benit namin deri ne gjunje te pleshtit:d...
e di qe fiksimi jot esht te prekesh nje cik ne seder meshkujt por dhe ne real po ta ebsh prap te njetin reagim do marrsh :) :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Rendex,kam bere tema serioze dhe jam pergjigjur gjithe diten serioz shume,tani ne keta sofra e tema chit-chat mos ndoshta duhet te shkruaj,pas cdo fjalie timen fjalen SHAKA??Apo duhet te shperndaj manual perdorimi me perpara se te perdor ndonje ironi apo ngacmim pa tendence??...Varja...Ju uroj naten e mire dhe gjume te embel...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Rendex,kam bere tema serioze dhe jam pergjigjur gjithe diten serioz shume,tani ne keta sofra e tema chit-chat mos ndoshta duhet te shkruaj,pas cdo fjalie timen fjalen SHAKA??Apo duhet te shperndaj manual perdorimi me perpara se te perdor ndonje ironi apo ngacmim pa tendence??...Varja...Ju uroj naten e mire dhe gjume te embel...
THASH NDO nje gje une ne kte meset qe ta kalosh ne seriozitet ti dhe per me teper qe une gjith kohes te pakten ne kte tem i kam kaluar ne shaka te gjtiha komentete ...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top