• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Mos u merzit,bej pak durim se nuk jane kthyer nga pushimet te gjitha...Te presim dhe pak deri nga shtatoi,besoj se do shtohet konkurenca...Keta cunat sikur kane mbet ne shtepi duan cupa o ska....Te shohim cdo thone te tjerat,pasi per veten time,nuk zgjedh asnjerin nga keta,jo se sjane te mire,por sikur te benim ndonje kombinim,nje dicka te njerit ti vihet tjetrit e keshtu me rradhe edhe do mendohesha pak:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Ti do perfeksionin moj shoqe
po se gjen dot!
Gjithsesi ti ishe ne bord,mos trazo punen me qejfin :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Weeeeeee,po jo mo shoku joooooooooo,se sdua perfeksion,dua ta bej une ate perfekt:p:p...
Gjithsesi kam etike profesionale une:p,mos me akuzo kot:D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Kerko po po lodhesh kot
nese do perfeksionin ne nje mashkull,po kerkon shume lart GLOOM :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahah Evi,se dua jo,nuk e dua,sben per mua,sben per mua:D...Sjam pefekte as une,por dua ta bej perfektin me ate,ska gje pres une deri ne moshen 95 vjec kam kohe...Po njehere ti lumturojme te tjeret,aty gezohem edhe une:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

epo kur thash une
si duket po kerkoje per zmr ti
ehhhhhhhhh kshu jane keto pune
tani apo me vone cdo kush heq dore
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Po,po jam koshiente,pajtohem me fatin shume lehte:p...
Prit iher se kam pergjegjesi per femrat e tjera,se me behet qejfi per ta si per veten:D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

O po shih veten
se ne fund sdo te te njohi asnjera nga to
e do varesh turinjte kot
degjome!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahaah,ska gje rrezikoj,e bej me ndergjegje cdo gje jo te ma dine:p:p...Goc e mir une:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mos u merzit,bej pak durim se nuk jane kthyer nga pushimet te gjitha...Te presim dhe pak deri nga shtatoi,besoj se do shtohet konkurenca...Keta cunat sikur kane mbet ne shtepi duan cupa o ska....Te shohim cdo thone te tjerat,pasi per veten time,nuk zgjedh asnjerin nga keta,jo se sjane te mire,por sikur te benim ndonje kombinim,nje dicka te njerit ti vihet tjetrit e keshtu me rradhe edhe do mendohesha pak:p
Eh moj shoqe kerkoke shum ti :p :p :p pse mendon qe asnje nga ne cunat sben per ty po sikur te mendoje nje her a mos vall sjam u e denj per kta e :p :p LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Eh moj shoqe kerkoke shum ti :p :p :p pse mendon qe asnje nga ne cunat sben per ty po sikur te mendoje nje her a mos vall sjam u e denj per kta e :p :p LOL
Ka ik koha kur keni kerkuar ju Rendex...Tani eshte koha e jone,juve sju mbetet gje tjeter vec te na merrni neve...Kurse ne te zgjedhim:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmberma sofra bosh fare ktej :D :D

per ata qe do vin me von :D


Se harrova dhe une pa sjell pijet dhe ftutat:D :D
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top