• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

ERDHI Lule shtrydhja zot zot kam then une esht loke me shije kjo :p :p :p

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Afre cne kaq e mir sonte me neve ti mos ke pas gje ditlindjen sot :p :p LOL LOL LOL

o oo si ben ky sikur solla kinder surprizepost-12-1196381244.jpg
 

iLirjam

Banned
Pe: Sofra Vlonjate

:pijanec:Naten e mir RenDez,, po me mbet merak qe se spaske koh te pim dicka bashk per qef te shpirtit

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

te gjith ne gjum sonte,,,qe e kisha ne plan te beja nje party

---------- Post added at 03:19 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

:qaj::qaj::qaj::qaj:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mire fare,ti?
per ato cupat ca u be se djemte kane kerkesa te reja per vjeshte
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top