• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Ja mire se erdhe!

Sna the cne dhe ti Vlonjate,e here tjt hajde me ndonje gje se ndryshe je nga Gjirokastra :p
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmrama Lab Dhe Labe te dashura me gjysem apo cerek opinge si ja keni kalu ??
Do ma bani i kafe turke mu meqe ju erdha mysafir si jabanxhi qe jam ??
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Hajde Mire se erdhe e ti tjt

Nga buze dëtit e ke :)
 
Titulli: Sofra Vlonjate

Me ju labet sbahet shaka spini kafe turke doni Lavazza . Gjithsesi Flm shhum po ndonje labe me cerek opinge ska ne linje tna sherbej :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Eshte bere keq per Turke vella te gjesh nje lokal per Turke
ti po e ke me ngut po te sjell veglat ta besh per qejf :p

 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Re: Sofra Vlonjate

jo jo flm ,,,sdu kafe ma une...jam qe ne mengjes vetem kafe kam pi ,,,ja tani shihen pasojat ora 12 e mesnates e une akoma zgjuar ...
 

Markos

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

shum e bukur kjo tem te mesojm dhe pak me shum per zakonet vlonjate se po harrohen fare ngadal ngadal
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sofra Vlonjate

A do m'sillni 1 paracetomol se meqe s'ka farmaci verdalle, thashe po trokas njehere ktu? :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Sofra Vlonjate

Mireserrini te harruar :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Re: Sofra Vlonjate

Keta tek tani jan ne gjumin dimror akoma se kan ndrru oren :biciklete:

Haha Arfe ia erdha une vec se kesaj rradhe ne rolin e vjehrres ne nje rresht me zizin :p
(Meqe ra fjala ku behet nen-zina?)

Mendjemadhist sic ju lashe ju gjeta turp :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

o kush me erdhi mua, embelsira ti je vete moj shyqyr se vjen ketu ndojher e leshon mjalt se gjith te njelemt jan ber
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Hahaha une helm do leshoj por jo kesaj rradhe :p
Si nuk levizi nje vendit te me bente sherbim sic e meritoj LOL

Hajt se po ju sjell une


:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Re: Sofra Vlonjate

Mireserrini te harruar :p

Ah c'je ti, tani qe po afron vera, e qe do ndihet ere "mishi" te fresket ketej, erdhe ti me vrap:p
Po ne dimer, qe na le sofren pa nuseeee, si i behet?!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Re: Sofra Vlonjate

Ah c'je ti, tani qe po afron vera, e qe do ndihet ere "mishi" te fresket ketej, erdhe ti me vrap:p
Po ne dimer, qe na le sofren pa nuseeee, si i behet?!

Po shyqyr se erdhe mosj sweet se kjo dere nuk eshte hap nga ajo dit se ke mbyll ti,kot e hapnin sa per te ajros dhomen dhe prap drynin i venin..Sikur mos te ishte sofra nga kosova ,fv ishe ne rrezik per jeta nga uria tamam si ne afrik:merzitje::frike:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Re: Sofra Vlonjate

Po shyqyr se erdhe mosj sweet se kjo dere nuk eshte hap nga ajo dit se ke mbyll ti,kot e hapnin sa per te ajros dhomen dhe prap drynin i venin..Sikur mos te ishte sofra nga kosova ,fv ishe ne rrezik per jeta nga uria tamam si ne afrik:merzitje::frike:

U plaka dhe une, smund te perballoj me gjithcka, mire qe ju kam juve, se perndryshe, mire the, do vdisnit urije:p

Hajdeni per dark tani:)
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Kur me pagezuan edhe une pagezova keshtu them cf emrash te dua :p

Ti Zzine me thuaj kush ka ngel ne dere e ti bej derman? LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Asnjeri moj, vetem Rendexi po deshe eshte akoma ne kerkim te nusen. Te tjeret mos i ngacmo!!!!
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Vlonjate

Iiii sa e poshter une thashe goca mi, pse Reni ne dere ka ngel :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Kur me pagezuan edhe une pagezova keshtu them cf emrash te dua :p

Ti Zzine me thuaj kush ka ngel ne dere e ti bej derman? LOL

Amannnn pase ardhe rromujaa..ik mi goc aman...kush ka ngel,,:p :p
pse mi te dukem gje si te ngelur ne ty..LOL...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Sofra mirmbrema..mire se u gjeta...:)
Se po afron vera tashi,,e duhet me afru ka uijt e ftohet ne Vlor..:)..:p..Solla dhe tort,..:)..
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Amannnn pase ardhe rromujaa..ik mi goc aman...kush ka ngel,,:p :p
pse mi te dukem gje si te ngelur ne ty..LOL...

Se ke idene sa me rendojne, sikur po i mbaj me buke LOL

Tani ia qaj hallin zines :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Ou ou pershdnetje sofra qenka ber nami ktej kto dit qe skam qen :p :p

Teta Zina dhe Morena po te doj sdua une me tani kur doja une sdonte ajo tani le te rrij te fry syt apo cerdhi dhe sezoni plazhit kam gjith ato oferta Morenen se dua me le ta bej plazhin vetem si zhapik une ne der e ne der do ngel po ate se marr per nuse LOL LOL LOL

Puuu sa pa shanc qenka kjo Morena dhe nje her qe po kerkon burr se dashka fati ja plasi deren ne fytyr LOL LOL LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top