• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Mireserdhe Neve, dhe na solle pranveren dhe ketu:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

O mir se na erdhe never ska gje jemi mesuar ne me interesaxhinjt e veres :p :p :p

Nga ke humb ti qe e ke len sofern ton mbas dore :p Tani une do perpiqem te sjell sa me shum ktej po sa mir do ish aman sikur edhe kte vit ta provonit me teta zinen te me martonit se me lat beqar sma varet hic :(
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

ktej nga sofra..qe te behemi grup per pushime ne Vlore..:p:p..
Pushime virtuale..hahahahahahhaa,,,se ne ktej jena ne kriz e nuk besoj qe do kem mundesi reale..LOL..

NeVi, aman mos u hidh nga shkembi se ka rrezik te biesh te zhavorri :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

He pra qahu ti, se iken ti mbas te pares qe ta ben me sy, edhe e kemi ne fajin pastaj qe mbetesh beqar:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

He pra qahu ti, se iken ti mbas te pares qe ta ben me sy, edhe e kemi ne fajin pastaj qe mbetesh beqar:p


Po cke ti moj sa te mbaroj pune me te paren une keni ber gati te dyten ju oj kto xhab xhaba kot LOL LOL LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Opo ti fol se ke te drejt se te kemi len pak te lir ne ty ndaj flet ti :p :p LOL

hahahahahha te lire kemi lindur edhe un ja ashtu, po pra erdhi labi tani me pranga :p LOL

kalofshi mire laber e laberesha e mos beni shume rremujra :p......sido qe te jeni u pa puna do ju mbajm hahahaha
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Sofra Vlonjate

Mirembrema, me paska mare malli per kte rrugen :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

Me duket vlonjatet gjith te zonme jane e
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

Edhe ti e martume je Rendex
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire se ju gjeta patrjot.........
labi Rendex per ty kame nje pershendetje specale un:dashuri:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire se ju gjeta patrjot.........
labi Rendex per ty kame nje pershendetje specale un:dashuri:


Mir se erdhe ne sofern tende Labe :D :D :D

Edhe une per ty por do ta bej surpriz kur te vij teta zina do ta shofesh do habiset fare :p :p :p

Sdo ju besoj syve qe e kam gjet zemel labe LOL LOL Por sdo te mungojn as surpirzat nga ajo :p :p

 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

Mir se erdhe ne sofern tende Labe :D :D :D

Edhe une per ty por do ta bej surpriz kur te vij teta zina do ta shofesh do habiset fare :p :p :p

Sdo ju besoj syve qe e kam gjet zemel labe LOL LOL Por sdo te mungojn as surpirzat nga ajo :p :p

Atehere po pres te di keto surprizat un zemer:tvb::kercejme:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Mireserdhe My Self, ke bere mungesa!:)

O Ren, me ne fund e gjete, ama nqs se ke kujdes as Laben, vaj halli per ty cdo te ndodhi!!!
Mireserdhe Labe:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mireserdhe My Self, ke bere mungesa!:)

O Ren, me ne fund e gjete, ama nqs se ke kujdes as Laben, vaj halli per ty cdo te ndodhi!!!
Mireserdhe Labe:)


Weeeeeeee dhe une qe prisja surpriz nga ty madje duke u mburr me ty kjo ishte surpirza qe i bere nuses time moj :( :(
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Je ne vete?????? Une per te miren tende e thash, mqs gjete nje njeri te vecant ta kesh kujdes mos e lendosh! Ah ti qe sme kupton fare.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Je ne vete?????? Une per te miren tende e thash, mqs gjete nje njeri te vecant ta kesh kujdes mos e lendosh! Ah ti qe sme kupton fare.


As une as ti su kuptuam :p :p :p

Une e kam fjalen te kishe organizuar ndo nje gje te bukur per pritjene saj lol :p :p :p

Pa kte me kimet do e mbaj dhe se leshoj me jo apo ce gjeta dhe labe sic e doja vet :p :p :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sofra Vlonjate

Prsh Vlora.. Sa te mire qe jeni ..... :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Pershdnetje sofra :D

Dhe pak dhe do ndizet sofra prap me ardhjen e vapaes verore :p :p
 

Kassandra

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

pershendetje sofra ndonje gje te pime ktej
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

O Ren, po ti hyre ne sofer e as nuk e pershendete Laben, qe ka ardh apostafat per ty?!

Mbrema sofra:)
 

ilarja

Antarë
Titulli: Sofra Vlonjate

pershendetje vlonjat...........tashme ndihem edhe un vlonjate.........do me sillni ndonje gje per te pir :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top