• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmengjes zinushe po kta na harruan fare moj asnje svjen me ktej ca ndodhi kshu me kta :(
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

S'ka ardhur akoma sezoni veror, prandaj eshte qetesi ketej. Pa merak se do kthehen:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

S'ka ardhur akoma sezoni veror, prandaj eshte qetesi ketej. Pa merak se do kthehen:p


Jo zinush ka dhe nga ato qe na duan dhe ne dimer :p :p :p

Hello chika mir serdhe ne sofren ton te nderuar, mikpritse si dhe me nje super guzhunjere sic edhet zina :D

Zina demostroj chika se ca gushine kemi ne ktej e si gatuajm :p :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Miresedhe Chika:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Helloooooooooo sofraaaaaaaaaaa vlonjateeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Vlonjate

Ne nji fshat te jugut,dy katunar, tuj bisedu, i thot i pari"a e din se ne shkoder kur kendojme neve leberit .........
ata serbe thojne se dote bjeri shi"Ja kthen ky i dyti "po leri shkodrianet mo se po te ishte e vertete neve dona shpinte Partia neper kooperativa bujqesore ,qe te kendonim e te binte SHI! :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Ne nji fshat te jugut,dy katunar, tuj bisedu, i thot i pari"a e din se ne shkoder kur kendojme neve leberit .........
ata serbe thojne se dote bjeri shi"Ja kthen ky i dyti "po leri shkodrianet mo se po te ishte e vertete neve dona shpinte Partia neper kooperativa bujqesore ,qe te kendonim e te binte SHI! :p :p


Lol ndaj kan lulzuar koprativat :p
 

Kassandra

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

ktu prisni ju vlonjatet?
 

Kassandra

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

mir se te gjeta rendex
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Ju labet mos tju kesh as ne lagje ore ca thua ti :p
 

Kassandra

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

pse si jan labet bella kaq larg duhet tu rrim :arme:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Mireserdhe Kasandra:)

S'duhet ti rish fare larg labeve, e Bella te thot me se miri:p sa te mire jane labet afer:)

Pershendetje Bella, Ren.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Ju labet mos tju kesh as ne lagje ore ca thua ti :p


Po ku ka si ne moj ne jemi shpirt njeriu engjej jemi po sna i din vlerat thuaj moj po he se ska gje :p :p


Kasandra asgje te keqen mos lexo ca shkruan bela se ka pir ajo sesht mir LOL LOL LOL

Pershdnetje Zina ndo nje gje per Kasandren se solle :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Sofra Vlonjate

Ore meqe me ra rruga dhe mua kendeja nga mehalla juaj, po mua c'do me servisni more Vlonjate(zina, rendex, , etj) zemerbardhe?:)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Sot kemi qerasje nga Rendex ( mundesisht jo alkool per mua e Soul Ren:p), se une jam me pushime, sbej gje LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

pupupupu shpirt njeriu thote ......ju te merrni shpirtin po :p

pershendetje sweetzz ...yyy sa kohe kisha ardhur ketej ;)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

pupupupu shpirt njeriu thote ......ju te merrni shpirtin po :p

pershendetje sweetzz ...yyy sa kohe kisha ardhur ketej ;)


Po te marrim shpirtin per mir moj e di ti :p :p :p

Patjeter zina bej gati darken ti se pijet i sjell une :D

Soul mir serdhe dhe ti :)


Per Soulmind :D


Per Belen :D


Per teta Zinen :D


Dhe ne fund per mysafiren ton te re Kasandra :D :D

Luleshtrydhe me Cokollat :D


Ju beft mir :D :D
 

Kassandra

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Vlonjate

shume faleminderit Rendex shume embelsira te mira qenkeni mikpritesa ju
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Sofra Vlonjate

O po ka cuna vlora... ehuuu....:D
Thanx Thanx... ne dasem Rendex
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Vlonjate

Per mire per keq per cdo gje ta merrni :p

rexi rrofsh per zupin (zup mu duk mua :D)

Ja dhe nje gezuar me pijet qe na ke ofruar ;)


 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Per mire per keq per cdo gje ta merrni :p

rexi rrofsh per zupin (zup mu duk mua :D)

Ja dhe nje gezuar me pijet qe na ke ofruar ;)
Opo ti fol se ke te drejt se te kemi len pak te lir ne ty ndaj flet ti :p :p LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

O Ren, sa kohe ke qe njeh teta Zinnen, se di qe sdo embelsira, por do byrek?LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Sofra Vlonjate

O Mirmbrema Sofra...e mire se ug jeta,,koha pa u ardhe..:)
Me mori malli,,po tashe qe filloj me u ngroh koha..e rilievi i bregdetit tuj,,fillon e me del neper enderra..:)..thashe te dukesha..ktej..(mos kujtoni qe vij vec per interes pushimesh ne vlor..vij se u dua shume..:)..)
E meqe Renin se martum dote akoma..e Morena na ka humbur..fare mistrecia..,..LOL..
Thashe mos bejme gje per noj shoqate te re Udhtime Verore..per udhtime tek "uij i ftohet Vlore,,"..LOL..
Ren djali pres angazhimin tende..per afrimin e rinis se vajzave forumore,,dhe jo vetem..:p..ktej nga sofra..qe te behemi grup per pushime ne Vlore..:p:p..
Pushime virtuale..hahahahahahhaa,,,se ne ktej jena ne kriz e nuk besoj qe do kem mundesi reale..LOL..

Dhe nje Here mire se u gjeta shtepia juaj..:kiss te zonjen e shtepis..Sweety.. :Kiss djalin Capken Renin..:)..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top