• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

për "atë" pra, kalorsin e bardh. qe e pret ke dritarja duke u zgerdhi si dreqi, akoma nuk ma ke tregu. mos na lej me zemër ne dor. hapju labërise...

si qeka vlora, kot si morena pak a shume...s'paska jet note hiç

ps, tepershendes me biaggio antonaçin e di qe je melalkolike, me fal melankolike.

Flm , flm keto te bejne me buzeqeshje qe ne mengjes :p

Miredita ketej
dhe solla kafe
qe te keni per nje vit e te mos me thoni me gje :p LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Sofra Vlonjate

ca eshte ky moj :eek:hh mos te duket se jemi ushtar neve
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Jo jeni te pangopur :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Flm , flm keto te bejne me buzeqeshje qe ne mengjes :p

Miredita ketej
dhe solla kafe
qe te keni per nje vit e te mos me thoni me gje :p LOL
Kush tha qe ne pime kafe ndryshkur...cik me shume respekt per ne..cben keshtu? ( jo kot ke mbetur pa burre ti LOL Iku dhe Gezimi:p).


Miredita ketej....
Mbrema:)

për "atë" pra, kalorsin e bardh. qe e pret ke dritarja duke u zgerdhi si dreqi, akoma nuk ma ke tregu. mos na lej me zemër ne dor. hapju labërise...

si qeka vlora, kot si morena pak a shume...s'paska jet note hiç

ps, tepershendes me biaggio antonaçin e di qe je melalkolike, me fal melankolike.
Laberia e di.... ti sje pjes e laberise, keshtu qe ske si ta dish e as do e dish:p se ste hyn ne pune : ) te thash qe jeta ime private... eshte e tille "private", kush duhet te di per te, di...dhe kaq mjafton : )
ps : jam dhe mel-alkoolike dhe melankolike :p fajin e ka deti... te shtyn te behesh tap me ... uje me kripLOL

Mireserdhe ti njehere: )
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Kafe e ndryshkur?
Keshtu shperbleni ju eee.
Ia koka do me keputet mua nese sjell me gje ketej LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

për "atë" pra, kalorsin e bardh. qe e pret ke dritarja duke u zgerdhi si dreqi, akoma nuk ma ke tregu. mos na lej me zemër ne dor. hapju labërise...

si qeka vlora, kot si morena pak a shume...s'paska jet note hiç

ps, tepershendes me biaggio antonaçin e di qe je melalkolike, me fal melankolike.

Mos vall vloren e ke par vetem nga tv klani eee qe flet em siguri :D Kur sje pjes e laberis ska cte hapet ajo tek ty jo per gje por ske si ta dish se si esht laberia kur sje lab :D :D
Mirmberma e mir se na erdhe ne sofer :D :D


Mirmbrma dhe ju te tjerve mir se ju gjeta te gjithve :) :) pufffffffffff morenen se jam ne qejf sot nje cik tap :p :p :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Haha Rennnnnnnn :puc
Hey paskan probleme figurat ose sme dalin vec mua skuptoj
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Haha Rennnnnnnn :puc
Hey paskan probleme figurat ose sme dalin vec mua skuptoj

Ka problem se dhe mua sme dalin shpresojm te rregullohen ne vijim :) :)

Mir se na erdhe ti drita e sofres :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ore ti paske infektuar edhe femijet me Interin :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ore ti paske infektuar edhe femijet me Interin :p

tek nje pllak atje ne krua sec me shkau kemba , rash ne gjurmet e tua trak ma beri zemra ::p :p trak e truk ma beri zemra trak e truk hapat e tua trak e truk moj une i shkreti nuk kam faj qe te dua LOL LOL LOL

Ca do pish ? LOL LOL
 
Redaktimi i fundit:

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Haha LOL

Uje natyral :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra VlonjateJa dhe uji jot te beft mir :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

mirmbrema sofra deshiron dikush midhje

Te prita sa hena shkoj, sa nata me turbulloj vetem vesa kur pikoj syrin nga gjumi ma zgjoj,,,, pritm ooooo pritem yll e pritem hen vetull shkruar grykzen pritm o se kam shum mall me ke fut ne dhe te gjall :p :p :p


Mir se na erdhe me se mund tju sherbejem :D :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Te kendofte zemra Rendex LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Sofra Vlonjate

Te prita sa hena shkoj, sa nata me turbulloj vetem vesa kur pikoj syrin nga gjumi ma zgjoj,,,, pritm ooooo pritem yll e pritem hen vetull shkruar grykzen pritm o se kam shum mall me ke fut ne dhe te gjall :p :p :p


Mir se na erdhe me se mund tju sherbejem :D :D


UAAA SA MELANKOLIK KURR NUK KAM N:lol:DEGJU VARGJE TE MIRA SIKUR KETU , nje kafe mjafton
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

UAAA SA MELANKOLIK KURR NUK KAM N:lol:DEGJU VARGJE TE MIRA SIKUR KETU , nje kafe mjafton

Te mbulova leht leht , zura vend atje ne shteg , te me qash mua te zin se per ty prisha shtpin :D


Ja dhe kafja uje ka morane po deshi le te te jap :p :p :p

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Te kendofte zemra Rendex LOL

Jap e jap e sta them dot , zemra po me behet cop te dua vajzo me koh syt e me pikojen lot a cme lodhe o vajzoo LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Sofra Vlonjate

hahhahah mos je gje nga shkodra me keto serenate reno hahhaha na shkrive fare
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

hahhahah mos je gje nga shkodra me keto serenate reno hahhaha na shkrive fare

Ne mengjez pa zbardhur drita , me zgjoji nje ze u ngrita , shkote vasha shkonte drita ajo qe shkonte perdita...:p :p :p

Ti jetoke ne planetin sjam ktu LOL LOL LOL Kto jan poezi laberie moj cupe te keqen mos na bej lemesh tani hahahahahahahahha
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Sofra Vlonjate

o mireseugjetaaaaaaa!
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Sofra Vlonjate

Kam dy dit sot edhe dije te prisja tek burimi ne korije , te mblidhnim kokrra lajthie :p :p :p

Mirmbrma mir se na erdhe :D

Hajde vjersh hajde, kisha kohe pa e degjuar po se mbaj mend si vazhdon LOL.
Ca ben ti si je?Nga shtepia mire? Nusem kalamojt mire? LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Hajde vjersh hajde, kisha kohe pa e degjuar po se mbaj mend si vazhdon LOL.
Ca ben ti si je?Nga shtepia mire? Nusem kalamojt mire? LOL

daleeeeeeeeeeeeeeeeee moj daleeeeeeeeeeeeee sa te vi dhe une pritem mojjjjjjjjjjjjj pritem se te dua shummmmmmmmmmmmmmmm LOL LOL


Mir mir flm te gjith mir gruaja ka pas pak problem se di ca ka me rrshket shpesh neper pllaka kam hall se mos i vjen nga perndia ky nder LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Kafe e ndryshkur?
Keshtu shperbleni ju eee.
Ia koka do me keputet mua nese sjell me gje ketej LOL
Mos sill me, po nuk i solle me deshire me mire mos sill fare se sta dime per nder ne:p

Mos vall vloren e ke par vetem nga tv klani eee qe flet em siguri :D Kur sje pjes e laberis ska cte hapet ajo tek ty jo per gje por ske si ta dish se si esht laberia kur sje lab :D :D
Mirmberma e mir se na erdhe ne sofer :D :D


Mirmbrma dhe ju te tjerve mir se ju gjeta te gjithve :) :) pufffffffffff morenen se jam ne qejf sot nje cik tap :p :p :p
Ah rrofte ti qe me mer mbrojtjen:)

Mbrema Vlora:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mos sill me, po nuk i solle me deshire me mire mos sill fare se sta dime per nder ne:p

Ah rrofte ti qe me mer mbrojtjen:)

Mbrema Vlora:)

Mir se me erdhe zina hajde me shpeto se me mbyten gocat sonte u ka plas dashurie madhe per mua plasa LOL LOL LOL
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Sofra Vlonjate

daleeeeeeeeeeeeeeeeee moj daleeeeeeeeeeeeee sa te vi dhe une pritem mojjjjjjjjjjjjj pritem se te dua shummmmmmmmmmmmmmmm LOL LOL


Mir mir flm te gjith mir gruaja ka pas pak problem se di ca ka me rrshket shpesh neper pllaka kam hall se mos i vjen nga perndia ky nder LOL LOL LOL

Ik se e prishe tani LOL LOL nuk i mban vjereshat ti :p

Uaaa ore mbaje mire nusen, ca ben keshtu ti eeeeeee LOL LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Mos sill me, po nuk i solle me deshire me mire mos sill fare se sta dime per nder ne:p

Ah rrofte ti qe me mer mbrojtjen:)

Mbrema Vlora:)

Une me deshire i sjell cdo here, ju e keni syrin hata nuk ngopeni jo.

Renn aaa u befsh sa malet, me zerin e bilbilit qe ke :p LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Kafe e ndryshkur?
Keshtu shperbleni ju eee.
Ia koka do me keputet mua nese sjell me gje ketej LOL

Mir se me erdhe zina hajde me shpeto se me mbyten gocat sonte u ka plas dashurie madhe per mua plasa LOL LOL LOL

Kush te ngacmon ty, thuaj cik teta Zinnes ( apo me mire me thuaj nga kush do te jesh i ngacmuar, qe ti largoj te tjerat:p)>
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Kush te ngacmon ty, thuaj cik teta Zinnes ( apo me mire me thuaj nga kush do te jesh i ngacmuar, qe ti largoj te tjerat:p)>

Po ja kjo morena po jep shkendija te reja sikur ja ka qejfi prap po ben sikur sja mban LOL LOL LOL

didi esht e re ne vale por sec ka qejf te rrshkas dhe ajo ne kte valle LOL LOL LOL

afre shef se mos largohen kto dy te parate me ka gjet belaja me thaj si tja bej LOL LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top