• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Po pra as e vura ne 3 shim bizin tend,kush kerkon gjen jo?
gjiths je e mirepritur gjithmone tek ne ;)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Sa mire sepse do vij dhe une te pi ndonje kafe pas ores 24
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Po pra as e vura ne 3 shim bizin tend,kush kerkon gjen jo?
gjiths je e mirepritur gjithmone tek ne ;)

Evi,me shume eshte gjej vend e futu se sa kush kerkon gjen:p...E di,e di vendin tim se ze njeri:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

po mire gjej nje vrime e futu e ti,mos rri kot
jo jo vendin tend se ze njeri,nrml se se nxe kolltuku me ate bagazh te vogel LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

po mire gjej nje vrime e futu e ti,mos rri kot
jo jo vendin tend se ze njeri,nrml se se nxe kolltuku me ate bagazh te vogel LOL

Hhahahaha po pra se keshtu vij une e ngarkuar me te dyja duart:p...Tju sjell dhurata per kete bagazh e kishe fjalen apo jo:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

ti vjen me duar plot mbase,po bagazhi eshte gje tjt :p

Ca eshte?:pMa shpjego se nuk kuptoj une....:uffa:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahahah jo cne ku di une cke ne mendje ti:(...Epo tani qe po e mendoj thelle-thelle,cke me bagazhet e vogla ti??Weee ky....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Gjesi turni mengjesit:p
Do me sillni dreken mqs qenkeni zgjuar "heret"?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita te gjitheve!

Nje super fundjave per te gjithe :luleperty:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

thash e gje une? :p
hajde ulemi per dreke se shefja eshte ende ne gjume :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Eeee Evi,cpo na perkedhel sot...Urojme qe shefja te jete ne gjume cdo dite:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

dr3jtori:Si shefja ende ne gjume?:p
As me lexove me siper ee, kam filluar te shkruaj me shkronja te tejdukshme....
Flm per dreken, nuk duhet te lodheshe kaq, po ulem une njex, Gloom, Morenita ju si e keni mendjen? do vini?

Gloom dhe ti e injorove postimin tim??? we cpaskeni qen ju vlonjatet, sju dija per kaq...
(ps: mos me uro perdite ne gjume, se ika nga bota tjeter LOL)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hhahaahahahah ste pame moj....E kisha per Morenen une haahahahah Ishalla ne gjume cdo dite,jo per ty:p....Une po ulem per vete,mendjen per te ngrene e kam:D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Nen-zzina te kane pertacia :p

Jo une flm, se e beni me fjale pastaj :p
Pse ca bera une Gloom? Une sa erdha :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Nen-zzina te kane pertacia :p

Jo une flm, se e beni me fjale pastaj :p
Pse ca bera une Gloom? Une sa erdha :(

Ti je gjithe fat Morena....Ec te te prek pak:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

O Gloom po pse the "Urojme qe shefja te jete ne gjume cdo dite", tani Morena pretendon te me zeri vendin dhe se di une? Paskeni bere plane sa paskam munguar une LOL... Mire mire Morena, une u plaka po u bere vajze e urte e nuse e mire ke shance te pretendosh per vendin tim:p

Hajde ulemi ne, se barkushi im po "kendon" serenate, do per te ngrene. 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Gloom do te sjell ters po u tregove e keqe :p

Nen-zzina jojo pa merak sdua vendin tend!
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

qenka ngritur kjo gjirokastritja :p
ps : cfare kenge po kendon stomaku jot
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Morenita, pse ca ka vendi im? eshte sh i madh per ty? :p

3: gjirokastrite nuk jam, qe ta dish!:p Po kendon "au claire de la lune"...
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ne fakt po ka sh pergjegjesi e para gatimi :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

SI jeni miq,a jeni mire?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Pershdnetje ELB mir flm ti si je si kalon ??
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra VlonjateMirmbrema sofra:zogmelule sonte un solla ushqim se me thot reni cdo her ti vein ketu vete per te ngren.

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

Ja edhe embelsirat:zogmelule
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mireserdhe Arfe, shume mire tregon darka jote.
Hajde ulemi bashk, se qetci ketej.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrema sweet, shyqyr se qenkemi vetem ne te dyjat , nje her te paktn te ham vetem ne .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top