• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Une kam hapur fletore te shkruaj kerkesat e secilit prej jush LOL se skeni as pak, doni liste te gjate LOLLOL eh Delizu, shko e dashur, fli gjume, se gjithcka do kohe te realizohet LOL

LOL do jet nje dhender modern, me cizme te kuqe:D
Qetesoji pak keta se kane emocionet e dasmes,Rendex kemi thene si cizmet dhe nuse do ja gjejme...

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Jeni te zonja ju e i mbaroni te gjitha punet LOL..Rendex prit se do i shohim dhe konkurentet tjere LOL, vazhdo beji komplimente dhe levdata ti vets se nuk i dihet LOL LOL

Hajde ika une tani..

Naten..:kiss
Naten Deliza....Cdo gje eshte ok,pa merak shpejt do kemi te reja per ty:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Epo mire deliza e paskan mbajt fjalen

tani zinna 2 gjeta te lira

me thuaj ciftin ,diten e marteses,nese jane 2 n 1 po marr nje limuzine ti fus brenda te 4 :p

Ke nga to lart ta coj per tu zbukuruar?
Ah bretkocen time solle ti, qe e kam kaq xhan:)
Po kemi 2 cifte me sa duket, edhe pse deri tani kemi gjetur nje dhender qe do nuse, dhe nje nuse qe do dhender LOL

Tani per tani sduhet zbukuruar asnjeri, vetem Rendexi te qethet cik e te regulloj musteqen:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Jeni te zonja ju e i mbaroni te gjitha punet LOL..Rendex prit se do i shohim dhe konkurentet tjere LOL, vazhdo beji komplimente dhe levdata ti vets se nuk i dihet LOL LOL

Hajde ika une tani..

Naten..:kiss
Hhahahhaha une ktu jam deliza per her do me shohesh duke shpalos talentin tim dhe duke prit pergjigjen e madhe nga ty :p :p LOL LOL

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------

Ah bretkocen time solle ti, qe e kam kaq xhan:)
Po kemi 2 cifte me sa duket, edhe pse deri tani kemi gjetur nje dhender qe do nuse, dhe nje nuse qe do dhender LOL

Tani per tani sduhet zbukuruar asnjeri, vetem Rendexi te qethet cik e te regulloj musteqen:p
ue ca mendje te mprhet qe paska kjo ejjj nga e dije ti qe jam ber per tu qeth une HHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA LOL LOL LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mire zina kur te gjeni nuse dhe dhender bashke sdo kete as lokal per dasem,te pakten po mbaj tarracen e pallatit ne dispozicion,kur te jeni gati po ngelem keq per makina u pa puna do i martojme me Motorr
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Sdi ti qendrisje si ne,ti vec merru me kostumin tjerat i heqim une dhe Sweetzzinna...
E kostumin ta zgjedhi mire, se sduam te zhgenjejme vjehrrenLOL

Jeni te zonja ju e i mbaroni te gjitha punet LOL..Rendex prit se do i shohim dhe konkurentet tjere LOL, vazhdo beji komplimente dhe levdata ti vets se nuk i dihet LOL LOL

Hajde ika une tani..

Naten..:kiss
LOLLOL haha epo mire se si ben vetem vetes komplimente, por na ben dhe neve se ka interesLOL

Qetesoji pak keta se kane emocionet e dasmes,Rendex kemi thene si cizmet dhe nuse do ja gjejme...

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------Naten Deliza....Cdo gje eshte ok,pa merak shpejt do kemi te reja per ty:p
ashu Hahaha ca cizme do gjejme, olallalal ca dhendri do bejmeLOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hhahahhaha une ktu jam deliza per her do me shohesh duke shpalos talentin tim dhe duke prit pergjigjen e madhe nga ty :p :p LOL LOL

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------ue ca mendje te mprhet qe paska kjo ejjj nga e dije ti qe jam ber per tu qeth une HHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

LOL LOL LOL LOL
Mos u qeth tull se sdo te nisim ushtar,pak lufte do besh por do shpetosh njehere e mir...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

E kostumin ta zgjedhi mire, se sduam te zhgenjejme vjehrrenLOL

LOLLOL haha epo mire se si ben vetem vetes komplimente, por na ben dhe neve se ka interesLOL

ashu Hahaha ca cizme do gjejme, olallalal ca dhendri do bejmeLOL

Hhahhaha kshu sic e keni nis ju me cizme te kuqe dashkeni ne vend qe te me nxirrni dhenderr do me nxirrni nuse me tela LOL LOL LOL LOL LOL HAHHAHAHAHAHAHAHHA
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hhahahhaha une ktu jam deliza per her do me shohesh duke shpalos talentin tim dhe duke prit pergjigjen e madhe nga ty :p :p LOL LOL

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:56 ----------ue ca mendje te mprhet qe paska kjo ejjj nga e dije ti qe jam ber per tu qeth une HHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA LOL LOL LOL LOL
po ste pa teta zina ty:gjyshe:

Mire zina kur te gjeni nuse dhe dhender bashke sdo kete as lokal per dasem,te pakten po mbaj tarracen e pallatit ne dispozicion,kur te jeni gati po ngelem keq per makina u pa puna do i martojme me Motorr
Epo plazhi eshte i lire ne dimer LOLLOL kemi vend plot te bejme valle, dhendrin me cizme e kemi...si hyn rera ne kepuce LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

E kostumin ta zgjedhi mire, se sduam te zhgenjejme vjehrrenLOL

LOLLOL haha epo mire se si ben vetem vetes komplimente, por na ben dhe neve se ka interesLOL

ashu Hahaha ca cizme do gjejme, olallalal ca dhendri do bejmeLOL
Te jete i kombinuar kostumi me cizmet dhe kravaten a si e ka:(...Sweetzzinna do e bejme ne dhendrrin ahahahahha...Dasma e shekullit:D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Hhahhaha kshu sic e keni nis ju me cizme te kuqe dashkeni ne vend qe te me nxirrni dhenderr do me nxirrni nuse me tela LOL LOL LOL LOL LOL HAHHAHAHAHAHAHAHHA
Weeeeeeee dhe kete e the,do jesh dhenderr simbol:D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

po ste pa teta zina ty:gjyshe:

Epo plazhi eshte i lire ne dimer LOLLOL kemi vend plot te bejme valle, dhendrin me cizme e kemi...si hyn rera ne kepuce LOL
Po une po them per tani ne behar moj
ne dimer yhyyyyy,gjith kjo pune per behet tani prandaj e solla cabrio makinen
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Mos u qeth tull se sdo te nisim ushtar,pak lufte do besh por do shpetosh njehere e mir...
LOLLOL Jo si te qethet 0? Pastaj foli teta Zina dhe me berberin, i tha ti bej nje qethje me RETRO qe ti shkoj me cizmet dhe kostuminLOL

Hhahhaha kshu sic e keni nis ju me cizme te kuqe dashkeni ne vend qe te me nxirrni dhenderr do me nxirrni nuse me tela LOL LOL LOL LOL LOL HAHHAHAHAHAHAHAHHA
LOLLOL jo do jesh nje dhender "chic"
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOL Jo si te qethet 0? Pastaj foli teta Zina dhe me berberin, i tha ti bej nje qethje me RETRO qe ti shkoj me cizmet dhe kostuminLOL

LOLLOL jo do jesh nje dhender "chic"
Ta lene icik bisht prapa,ta terheqim po beri ndonej gje...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po une po them per tani ne behar moj
ne dimer yhyyyyy,gjith kjo pune per behet tani prandaj e solla cabrio makinen
Po sduan keta te martohen tani, duan ne dimer per Vit te riLOLLOL me zor ti martoj?:p
Pastaj makina ime eshte ajo, cke ti, lere se na hyn ne pune si ne vere si ne dimer:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOL Jo si te qethet 0? Pastaj foli teta Zina dhe me berberin, i tha ti bej nje qethje me RETRO qe ti shkoj me cizmet dhe kostuminLOL

LOLLOL jo do jesh nje dhender "chic"

O te mart e mira ty shejtan qe per cdo gje e ke nje mendje hahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top