• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

@ zina jojo se hengra dhe sdua ta teproj
Mirembrema Elb,Mire se erdhe ne sofer
Delizu te puthen keto te poshtrat ty apo vetem llafe i kishin ???

Zina kur te beni prenotimin me thuaj daten te gjejme makinen
 
Pe: Sofra Vlonjate

LOL LOL Une e dua ne vere dasmen, plazhin dua ta shfrytezojme :p...Per dasmen e Rendexit nuk e dija une.. O Rendex do me ftosh dhe mua ne dasem :D?

Ok kaq ishte per sonte nga mua..flm per cdo gje dhe sweet kerkimet vazhdojne apo jo LOL LOL

Naten sofra ju pershendes..Ju :kiss te gjitheve :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

hahahhahaah kjo do ket qen duke na vezhguar cdo sek per te arrit ne piken e kulmit zina se ska mundsi :p :p :p Une spo flas me po te le ty situaten ne dor dhe GLOOM per tu mar me kte pune e dini vet se cduhet te beni me delizen LOL LOL LOL
Neve na e ler ne dore ti ,se te qendisim ne..Deliza e ke me ngut ti??Apo mund te presesh:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Parashikoj shume pune,shum shume..Pa mbaruar me Rendex filloj tjetra....
Po do shikojme mos e bejne dasmen njehersh, qe te ndajne dhe harxhimet:p dhe lodhjen tone:p


@ zina jojo se hengra dhe sdua ta teproj
Mirembrema Elb,Mire se erdhe ne sofer
Delizu te puthen keto te poshtrat ty apo vetem llafe i kishin ???

Zina kur te beni prenotimin me thuaj daten te gjejme makinen
Makinat deshe te thuash:p
 
Pe: Sofra Vlonjate

@ zina jojo se hengra dhe sdua ta teproj
Mirembrema Elb,Mire se erdhe ne sofer
Delizu te puthen keto te poshtrat ty apo vetem llafe i kishin ???

Zina kur te beni prenotimin me thuaj daten te gjejme makinen
Hahha evi me vdiqen duke me puth LOL...Mendoje qe sweet tek sot e ka bere, ndersa shkodranja dje pasi e luta qe te mos me rifte po te me puthte LOL..Ehh ckishin qen keto te dyja LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Po do shikojme mos e bejne dasmen njehersh, qe te ndajne dhe harxhimet:p dhe lodhjen tone:p


Makinat deshe te thuash:p
E pra duam makine me vete ne dyja,na takon:D....Sweetzzinna nje nuse hyn nje nuse del,me nje gur dy zogj ne nje dite:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOL LOL Une e dua ne vere dasmen, plazhin dua ta shfrytezojme :p...Per dasmen e Rendexit nuk e dija une.. O Rendex do me ftosh dhe mua ne dasem :D?

Ok kaq ishte per sonte nga mua..flm per cdo gje dhe sweet kerkimet vazhdojne apo jo LOL LOL

Naten sofra ju pershendes..Ju :kiss te gjitheve :)
PO vazhdojne kerkimet, plazhin do e kesh per vete LOL s'te prish pune Rendex:p
Naten e mire Delizu, pac endrra bukuroshe
kizz
Neve na e ler ne dore ti ,se te qendisim ne..Deliza e ke me ngut ti??Apo mund te presesh:D
ka besim ne duarte tona prej floririLOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Sofra Vlonjate

LOL LOL Une e dua ne vere dasmen, plazhin dua ta shfrytezojme :p...Per dasmen e Rendexit nuk e dija une.. O Rendex do me ftosh dhe mua ne dasem :D?

Ok kaq ishte per sonte nga mua..flm per cdo gje dhe sweet kerkimet vazhdojne apo jo LOL LOL

Naten sofra ju pershendes..Ju :kiss te gjitheve :)
Do te ftoj the ti dhe munde te jesh nusia ne ate dasme cthua moj LOL LOL LOL

Naten gjum te embel deliza :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

PO vazhdojne kerkimet, plazhin do e kesh per vete LOL s'te prish pune Rendex:p
Naten e mire Delizu, pac endrra bukuroshe
kizz
ka besim ne duarte tona prej floririLOL
Hhahaahahahah cna sheh syri na ben dora:p..Cpo ta nxjerrim Rendex me kepuce te kuqe:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Hahha evi me vdiqen duke me puth LOL...Mendoje qe sweet tek sot e ka bere, ndersa shkodranja dje pasi e luta qe te mos me rifte po te me puthte LOL..Ehh ckishin qen keto te dyja LOL
LOLLOL tani dhe qahesh qe po te puthim LOLLOL do kerkojme nje burre per ty qe si ka qejf puthjet LOL

E pra duam makine me vete ne dyja,na takon:D....Sweetzzinna nje nuse hyn nje nuse del,me nje gur dy zogj ne nje dite:p
LOLLOL ose e ndajme limuzinen me nje carcaf mos shifen nuset mes tyre, e te thone qe "erdha me limuzine ne dasem"LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Neve na e ler ne dore ti ,se te qendisim ne..Deliza e ke me ngut ti??Apo mund te presesh:D
O per te qendis e qendis vet une se sme jan thar duart LOL LOL LOL ju vec beni gati dasmen se me punen e qendisjes meret dhendrri LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Epo mire deliza e paskan mbajt fjalen

tani zinna 2 gjeta te lira

me thuaj ciftin ,diten e marteses,nese jane 2 n 1 po marr nje limuzine ti fus brenda te 4 :p

Ke nga to lart ta coj per tu zbukuruar?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOL tani dhe qahesh qe po te puthim LOLLOL do kerkojme nje burre per ty qe si ka qejf puthjet LOL

LOLLOL ose e ndajme limuzinen me nje carcaf mos shifen nuset mes tyre, e te thone qe "erdha me limuzine ne dasem"LOL
Hahahahahahaha.e pra:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Hahah GLOOM ua kam lene ne dore juve, nuk perzihem une LOL..I di kerkesat e mia sweet LOL
Une kam hapur fletore te shkruaj kerkesat e secilit prej jush LOL se skeni as pak, doni liste te gjate LOLLOL eh Delizu, shko e dashur, fli gjume, se gjithcka do kohe te realizohet LOL

Hhahaahahahah cna sheh syri na ben dora:p..Cpo ta nxjerrim Rendex me kepuce te kuqe:p
LOL do jet nje dhender modern, me cizme te kuqe:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOL tani dhe qahesh qe po te puthim LOLLOL do kerkojme nje burre per ty qe si ka qejf puthjet LOL

LOLLOL ose e ndajme limuzinen me nje carcaf mos shifen nuset mes tyre, e te thone qe "erdha me limuzine ne dasem"LOL
Eh pik e zez mos do te thuash qe duhet te ndaloj puthjet qe te jem i duhuri per delizen LOL LOL Po te me puth vet ajo mua moj zina cte bej une apo ti them ska puthje se mi ka ndaluar teta zina e hahahhahahahaha LOL LOL LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

O per te qendis e qendis vet une se sme jan thar duart LOL LOL LOL ju vec beni gati dasmen se me punen e qendisjes meret dhendrri LOL LOL
Sdi ti qendrisje si ne,ti vec merru me kostumin tjerat i heqim une dhe Sweetzzinna...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top