• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Per mua ???
Nga cili ish burre tani :p LOL

Nen-zzina fol per vete se une e lire jam mjaft :p LOL

Te jeshe sigurt qe une ste kam padit , jo per gje por uen po ruhem se mos me padit ti LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema Gloom:)

Drejtor, duket dicka e rende...ta njoftojme te mari nje avokate me vete?LOLLOLLOL

Nuk mund te mbaj anen e Morenes ne kete rast,ai eshte shoku im
gjithsesi te sugjeroj nje te tille te mire ne profesion
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita juve...Hello ti lart,long time not seeing you...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

E di,e di kam filluar te behem e urt...:angelo:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Shiko se po ma the me ate tonin serioz,rrezikoj ta besoj:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Pershdnetje evi na fol ndo nje fjal acc se si ke me taks tvsh_je fjalet ..................
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Heshtja eshte flori Rendex,Evi po numeron florijte...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Hahaha Gloom LOL po e lem te numroj florinjt mos ta ngatrrojm :p :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

vlonjat cpo beni :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

LOL Rendexx ashtu ashtu sa mire kupt ne kohe hallesh LOL

Pse me paragjykoni ju te tjeret :(
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrema.Hyra vetem tju pershendes, se Rendex me perzuri nga sofra:nevrik:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita ketej....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrema.Hyra vetem tju pershendes, se Rendex me perzuri nga sofra:nevrik:

Mirmbrma nje her kush te perzuri ty :( po ma hedh mua fain e LOL LOL

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

LOL Rendexx ashtu ashtu sa mire kupt ne kohe hallesh LOL

Pse me paragjykoni ju te tjeret :(

bashk perher kuptohemi ,po su kuptuam ne kush do kuptohet ......:) :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmbrma nje her kush te perzuri ty :( po ma hedh mua fain e LOL LOL

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:38 ----------


bashk perher kuptohemi ,po su kuptuam ne kush do kuptohet ......:) :)


Ti jo po rendex po:cheer:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Sofra jon pranon te gjith lool ka vend per te ter buka sesht ber akoma gati prit pak :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Nen-zzinaaaaaaaaaa :kiss

Evvvvvvvvvvvv
Ev Ev : (
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Miremebrema, do doja nje gote ta pi te dehem dhe te flej me ty!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miremengjes ketej.....Jemi bere per mall:(....:kiss Zzinna,:botadashuri Evi, Shkodrane...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Miremengjesi Vlora...zgjohuni nga gjumi o gjumash hahahhahaa
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Miremengjes ketej.....Jemi bere per mall:(....:kiss Zzinna,:botadashuri Evi, Shkodrane...

Kishim 2 dite pushime nga sofra, shyqyr qe na e ndjeu dikush mungesen kizz e miresevjen ketu.


Nen-zzinaaaaaaaaaa :kiss

Evvvvvvvvvvvv
Ev Ev : (
Te thash qe ste ndihmoj dot, pa kot me :puc se sduhet te flasesh me mua per te zgjidhur problemin, por me Drejtorin.

Nuk mund te mbaj anen e Morenes ne kete rast,ai eshte shoku im
gjithsesi te sugjeroj nje te tille te mire ne profesion
Mirepres cdo sugjerim nga ana jote, sepse nuk dua ta le Morenen te vuaj.


Pershendetje Sofra.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmbrma sofra mir serdha mir se ju gjeta ::D :D :D
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

...MIRMREMA o vlorake.....prisni miq per darke apo jo ?.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top