• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

hahaha Sweet jo nji i dua dy perqafime :D

Sweet, tregoi Rendexit se une jam nga pioneret e para qe ben pjese ne kompanine qe kerkon burra LOL ( keshtu na ka quajtur Evi dje :D)...He mi si ecin kerkimet LOL?
Hajde ketu, se vete deshe

Pioenerja nr 1, pergatitu se kemi dasem deri ne fund te vitit.

O per ju e bej dhe ne mest te detit shpin une qe kur te hapni dritaren tju thot peshku mirmengjes bukoresht e detit :p :p LOL

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------cmendim ke per gjith kte burr trim e hazgan ,trup ciklisti,, kok ballisti, gjokes marinari ,mendje fshatari, zgjuarsi e skraparit ,vllai gomarit, Perofesion pulumbari :p LOL LOL LOL LOL
LOLLOLLOL O ti rrofsh me idene e mire qe ke me shtepine:pMundesisht dyshemene e duam prej xhami te shofim peshqit kur zgjohemi LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ashu thuaj, zemer gjere behu perhere:p
do gezohesh dhe ti me lumturine tone LOL jo per gje, por do te lirohen 2 dhoma ne shtepi se une dhe Gloom duam dhoma vec e vec dhe me pamje nga deti patjeter:p

mirembrema Delizu, te kisha borxh nje perqafim haha:***
Sweetzzinna natene pare e duam afer dhomes se ciftit:D
 
Pe: Sofra Vlonjate

@ Evi--mirmbrema, mire se erdhe ne shtepine tende :D

@ Rendex--E pra ate them dhe une, shfrytezoje ne max..shpalos gjithe vlerat dhe talentin qe ke :p

@ Sweet -- ne dasmen ne fund te vitit e mora vesh qe do martohem une po kush do jete ai ''fatlumi'' qe do me mari mua LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Hajde ketu, se vete deshe

Pioenerja nr 1, pergatitu se kemi dasem deri ne fund te vitit.

LOLLOLLOL O ti rrofsh me idene e mire qe ke me shtepine:pMundesisht dyshemene e duam prej xhami te shofim peshqit kur zgjohemi LOL

I kam marr parasysh te gjitha patjeter qe do ua bej dyhemen prej xhami qe te keni mundsi te shikoni peshqit se si notojen ose si puthen me njeri tjetrin he me thuaj cmund te bej me shum se kaq per ju e LOL LOL

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

@ Evi--mirmbrema, mire se erdhe ne shtepine tende :D

@ Rendex--E pra ate them dhe une, shfrytezoje ne max..shpalos gjithe vlerat dhe talentin qe ke :p

@ Sweet -- ne dasmen ne fund te vitit e mora vesh qe do martohem une po kush do jete ai ''fatlumi'' qe do me mari mua LOL

Ueeeeeeee zina shikoje kte e dashka fiks ne fund vit dasmen atrere kur e dua dhe une e shef qe kjo do jet me ne fudn po nuk del drejte ne tem e hedh larg e larg qe mos te bije ne syy :p :p LOL LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Sweetzzinna natene pare e duam afer dhomes se ciftit:D
LOLLOLLOL po dhoma e ciftit do jete ne mes, anash dhomat tona...se dhe nusja do doj shikim nga deti LOL

Me kujto te mare nja 2 gota ne dhomeLOLLOL< e mer dhe ti.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Mire mire ja erdha paksa ne vizte[/QUOTE

Gz qe je mir :) mir bere qe dole nje her ktej ne jemi sofer e madhe me zemer te madhe i mirpresim te gjioth vizitoret tan me nje dashamirsi te madhe :p :p :p

Ja nje birr per ty :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOLLOL po dhoma e ciftit do jete ne mes, anash dhomat tona...se dhe nusja do doj shikim nga deti LOL

Me kujto te mare nja 2 gota ne dhomeLOLLOL< e mer dhe ti.
I marr une cke ti ahahahaha,taman ne mes,ska nga ikin as majtas as djathtas...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

I marr une cke ti ahahahaha,taman ne mes,ska nga ikin as majtas as djathtas...
Ue po ne meset per ca na doni mos kini frik se nuk ikim ne jo sju lem vetem ne gjith ate mbrekulli qe do realizojem :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

@ Evi--mirmbrema, mire se erdhe ne shtepine tende :D

@ Rendex--E pra ate them dhe une, shfrytezoje ne max..shpalos gjithe vlerat dhe talentin qe ke :p

@ Sweet -- ne dasmen ne fund te vitit e mora vesh qe do martohem une po kush do jete ai ''fatlumi'' qe do me mari mua LOL
LOLLOLLOL Shiko se ke ngatruar infot, mos e do dhe ti me domosdo daten ne fund te vitit, se u zu data per rendexin atehere LOL bejme dhe dasem 2-she po deshet, ose vetem nje dasem LOL

I kam marr parasysh te gjitha patjeter qe do ua bej dyhemen prej xhami qe te keni mundsi te shikoni peshqit se si notojen ose si puthen me njeri tjetrin he me thuaj cmund te bej me shum se kaq per ju e LOL LOL

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------
Ueeeeeeee zina shikoje kte e dashka fiks ne fund vit dasmen atrere kur e dua dhe une e shef qe kjo do jet me ne fudn po nuk del drejte ne tem e hedh larg e larg qe mos te bije ne syy :p :p LOL LOL LOL
LOLLOLLOL Eh e shikon ca fati ke, si dalin kandidatet?:p

Pershendetje Vlora
mireserdhe nga ne Elb:)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

I marr une cke ti ahahahaha,taman ne mes,ska nga ikin as majtas as djathtas...
LOLLOL mire qe te kam ty te me ndihmosh, se sdo ja dilja vetem:p

Ah tani po Zinush
Epo mire, ja dhe ca pasta:p

Ue po ne meset per ca na doni mos kini frik se nuk ikim ne jo sju lem vetem ne gjith ate mbrekulli qe do realizojem :p :p
Jo jo se kishim ne aty qe do iknit ju LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOLLOL Shiko se ke ngatruar infot, mos e do dhe ti me domosdo daten ne fund te vitit, se u zu data per rendexin atehere LOL bejme dhe dasem 2-she po deshet, ose vetem nje dasem LOL

LOLLOLLOL Eh e shikon ca fati ke, si dalin kandidatet?:pmireserdhe nga ne Elb:)
Sweetzzinna sa shpejt u perhap lajmi moj:p..Filluan kerkesat per ne te dyja:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

LOLLOLLOL Shiko se ke ngatruar infot, mos e do dhe ti me domosdo daten ne fund te vitit, se u zu data per rendexin atehere LOL bejme dhe dasem 2-she po deshet, ose vetem nje dasem LOL

LOLLOLLOL Eh e shikon ca fati ke, si dalin kandidatet?:pmireserdhe nga ne Elb:)

hahahhahaah kjo do ket qen duke na vezhguar cdo sek per te arrit ne piken e kulmit zina se ska mundsi :p :p :p Une spo flas me po te le ty situaten ne dor dhe GLOOM per tu mar me kte pune e dini vet se cduhet te beni me delizen LOL LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top