• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po ti :mace: do shikoje filma ne oret e vona te darkes LOL....

Ti Morena, me zhgnejeve, te ruajta dhe djalin me te mire nga lista :(
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Mire qe jam une ajo e keqja LOL LOL
--
Ti nen-zzina mos flit se mi ke bere haram te gjithe LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Si mos flas ne shtepine time? po sfola ketu? ku te flas tjeter:p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Fol mi fol por edhe sherbe....mos le musafiret te iu thahet fyti
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mireserdhe Elb,

 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Sofra Vlonjate

O lebër lerini mirëseardhjet : nuset ku janë ? LOL
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema sofra labe...ju pershendes mo.......ca behet andej nga Vloraaaaaaa?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ku e kane vendin nuset?:p JO ne guzhine, por ne shetitje e shopping:p
Duan te jene tere kohen bukuroshe per burrat e tyre LOL

Ti Iron kerkon dicka ne vecanti, apo kalove te na psh?:p
Morena s'eshte e disponueshme:p

---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ----------

Mirembrema Scorpio, ne Vlore qetci e madhe, keshtu jemi mesuar ne...te degjohen vetem dallget e detit, jo dhe zeri jon:p
Ti ca ben?:)
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

...mire o zinna...flm....duke pritur qe Berlusca te na beje ndonje mrekulli si ato te Sales :p...e rroni ,o rroni ju....meq jemi ketu te dallget, zinna na sill nje cik ate muziken e dallgeve...te pakten te nxjerrim mallin per Vloren dhe vlonjatet ( ajo e parafundit eshte e :p )
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Djelli dhe deti ne Vlore...

Dhe perendimi ne Vlore

e per ne fund... tingulli i dallgeve:)
[video=youtube;8Onfb-ViHEg]http://www.youtube.com/watch?v=8Onfb-ViHEg[/video]
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

...flm zinna....mu duk sikur po lahesha ne det....na nxore mallin e Vlores dhe shume kujtime qe na lidhin me Vloren...ju kam zili...beautiful day...vertete
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema ketej...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Ne FV ka ardhur nje padi ndaj anetares Morena nga ish Burri i saj
eshte e lutur te paraqitet ne gjykate
per me shume do tju njoftojne....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema Gloom:)

Drejtor, duket dicka e rende...ta njoftojme te mari nje avokate me vete?LOLLOLLOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ckemi cuna goca,ca behet ketej?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Gloom, do bejme feste sot ne dark.
Valle shqiptare, nen hijen e henes qe eshte e plot dhe bukuroshe sonte...
Si thua, do vish?:)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Pershendetje sofra
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Si je zinna?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Shume mire si musafor ne sofren tuaj!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Gloom, do bejme feste sot ne dark.
Valle shqiptare, nen hijen e henes qe eshte e plot dhe bukuroshe sonte...
Si thua, do vish?:)

Sonte mund ta beni dhe pa mua...Madje beni qejf edhe per mua:p....Naten zzinna,flasim...:kiss
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

GLOOM, nuk na therret edhe neve??
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

....Mir se ju gjeta o lab " te mire "....qenkeni ne fest sote ju?.....ca feste eshte?...apo eshte me dyer te mbyllura?...pranohen mysafiret apo jo ? :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

GLOOM, nuk na therret edhe neve??

Sdo shkoj(shkoja dmth),me larg se deri ne gjume...Zakonisht me pelqen te fle vetem...

---------- Post added at 07:46 ---------- Previous post was at 07:45 ----------

Miremengjes ketej...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmgnjes sofra :D

Gjes GLOOM ckemi ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hello Rendex,mir flm...Uroj te jesh mir edhe ti se jam ne ikje une...Bye iher kalofsh bukur...
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ne FV ka ardhur nje padi ndaj anetares Morena nga ish Burri i saj
eshte e lutur te paraqitet ne gjykate
per me shume do tju njoftojne....

Per mua ???
Nga cili ish burre tani :p LOL

Nen-zzina fol per vete se une e lire jam mjaft :p LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top