• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Je njeri me fat, te kam zili dhe une, ku ta gjeja dhe une te kisha 2 veta si veten dhe Gloomin te benin kujdes per mua LOL

Mbrema Jey, si te kemi?
edhe sidomos ne kte koh qe ka ardh sot esht shum e veshtir per ti gjet :p :p
Por mua me paska lind nena me kemish e skam dit gje LOL LOL LOL

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

Teta Zina mire faleminderit pak e lodhur per shkak te 102 ushtrimeve matematike por qe hyra te relaxohesha ketu :)
Mirmbrma te keqen xhaxhi mir se erdhe e vockla ime :p :p :p ktu gjen relaxin qe kerkon me mua dhe teta zinen :p :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

U Jey, te keqen teta Zina :gjyshe: po ti pse ben ushtrime ne matematik tani? sje me pushime?

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

edhe sidomos ne kte koh qe ka ardh sot esht shum e veshtir per ti gjet :p :p
Por mua me paska lind nena me kemish e skam dit gje LOL LOL LOL

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:47 ----------Mirmbrma te keqen xhaxhi mir se erdhe e vockla ime :p :p :p ktu gjen relaxin qe kerkon me mua dhe teta zinen :p :p :p
Epo thuaj mire qe e more vesh dhe tani, se akoma nuk eshte vone...Na jep dhe neve nje cik fat LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Zina mos u shqetso pas marteses time fatin tim do ta jap ty :p :p :p :p :p

Jey asgje sklemi ndaj dhe te forojm relaxin qe ti deshiron e vockla e xhaxhit :p :p :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po pse ckeni juve te dyve qe mos te me ofroni relax mua ?:D
Ne ketu jemi per te kenaqur popullin :)

Hajde Jey... po te presim!
Zina mos u shqetso pas marteses time fatin tim do ta jap ty :p :p :p :p :p

Jey asgje sklemi ndaj dhe te forojm relaxin qe ti deshiron e vockla e xhaxhit :p :p :p
Hahah, po kaq kollaj qenka? po fatin tend do e ndaj ne dysh bashk me Gloomin:)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Sot kemi ne plan notim ne mesnate:p:noto::noto::noto::noto::notim::notim::notim::notim::notim::notim:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ne ketu jemi per te kenaqur popullin :)

Hajde Jey... po te presim!

Hahah, po kaq kollaj qenka? po fatin tend do e ndaj ne dysh bashk me Gloomin:)
Bej cte duash ti une mjafton qe fatin tim te ta kaloj ty pastaj ti ndaje me ke te duash :p :p :p :p vetem mos e shftyzoni shum hahhaha LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Bej cte duash ti une mjafton qe fatin tim te ta kaloj ty pastaj ti ndaje me ke te duash :p :p :p :p vetem mos e shftyzoni shum hahhaha LOL LOL
Ama mos u be koprac tani, ne vend te thuash flm qe ti do sistematizosh jeten, thua mos e shfrytzoni shume...njerez jemi dhe ne te 2-ja... s'kupton hic nga keto pune!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Hhahaahahahahaha e mir zina beni cte doni mjafton qe une te stabilizohem mir e bukur :p :p :p dhe mbas ksaj dua tju shof juve te lumutura nga arritja qe do beni :p LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Vloraa si ma keni qejfin :p

Sweet, Rendex si jeni?
Mir mir flm qe na viziton :) Ne me qejfin mir jemi top fare :p :p


O zina shikoje nje her kte delizen se si shum shpesh po vjen ktej mos ka ndo nje mendje per ty fut ne konkurim kjo pyete nje her :p :p LOL
edhe pse e di qe ti zina e ke veshtruar dhe delizen dhe po mendon dhe per ate se nuk te shpeton gje ty e pregatitur per her LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ashu thuaj, zemer gjere behu perhere:p
do gezohesh dhe ti me lumturine tone LOL jo per gje, por do te lirohen 2 dhoma ne shtepi se une dhe Gloom duam dhoma vec e vec dhe me pamje nga deti patjeter:p

mirembrema Delizu, te kisha borxh nje perqafim haha:***
 
Pe: Sofra Vlonjate

hahaha Sweet jo nji i dua dy perqafime :D

Sweet, tregoi Rendexit se une jam nga pioneret e para qe ben pjese ne kompanine qe kerkon burra LOL ( keshtu na ka quajtur Evi dje :D)...He mi si ecin kerkimet LOL?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ashu thuaj, zemer gjere behu perhere:p
do gezohesh dhe ti me lumturine tone LOL jo per gje, por do te lirohen 2 dhoma ne shtepi se une dhe Gloom duam dhoma vec e vec dhe me pamje nga deti patjeter:p

mirembrema Delizu, te kisha borxh nje perqafim haha:***
O per ju e bej dhe ne mest te detit shpin une qe kur te hapni dritaren tju thot peshku mirmengjes bukoresht e detit :p :p LOL LOL

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

hahaha Sweet jo nji i dua dy perqafime :D

Sweet, tregoi Rendexit se une jam nga pioneret e para qe ben pjese ne kompanine qe kerkon burra LOL ( keshtu na ka quajtur Evi dje :D)...He mi si ecin kerkimet LOL?
cmendim ke per gjith kte burr trim e hazgan ,trup ciklisti,, kok ballisti, gjokes marinari ,mendje fshatari, zgjuarsi e skraparit ,vllai gomarit, Perofesion pulumbari :p LOL LOL LOL LOL
 
Pe: Sofra Vlonjate

Yyyy me gjithe keto vecori qe ke thene per veten do zihen e do shtyhen femrat cila te te mar e para LOL LOL

P.S. Duhesh t'ja dish per nder FV-se qe te ka dhene mundesite per reklamim falas LOL LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema ju ketej
Manushaqe ca kemi ndonje gje per tu freskuar
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Yyyy me gjithe keto vecori qe ke thene per veten do zihen e do shtyhen femrat cila te te mar e para LOL LOL

P.S. Duhesh t'ja dish per nder FV-se qe te ka dhene mundesite per reklamim falas LOL LOL

Pse ti kujton se nuk ja di per nder forumit qe me dha mundsin te shpalos veten time talentin qe mbars bernda vetes nje talent qe buron pa u shteruar hic LOL LOL LOL


MIRMBRMA EVI MIR SERDHE :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top