• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Te tjeret po flene gjume, keshtu qe mos bertit mos i shqetcosh....

UKU, ca eshte?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Pershendetje sofra a ka dicka per te pire?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ujkuuu auuu :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Xshendetje ketej,paskan ardhur shume njerez sonte
te gjithe ne hotel,kemi lyer shtepine
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Morema mjauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrma sofra mir se ju gjeta vetkomplimenti tap fareee :D

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

Mirembrema sofra...:)
Mbrma mir serdhe ne sofren ton :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Elbb gherrrrrr :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

A sherben ndokush ne kete sofer?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra VlonjateMilk Shake merrni pipat e pini te gjithene te LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Raki mbreti kemi :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Nuk di cka ka ne tryeze, prandaj pyeta ne sherben dikush ketu?
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Sot eshte pushim,kush do te ulet te shplodh kockat ,se pronarja e ka bere pushim
duhet 1 dite ne kaq kohe pushim :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miremengjes ketej..
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Gjesi :mace:,gjumashe s'sjam, skam fjetur shume hic LOL

Ti ca ben?? fjete mire:)?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Sot vec per nen-zzinen

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Nena Zinna eshte shume e merzitur me nuset, nuk pranon "dhurata" te tilla:p

Kur te me zbresi inati, flasim....
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Awwwww nje here qe erdha e pafajshme te beni me zemer te keqe me zor :p
--
Shkodra a e don ti ate foton?
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

...hic zemrushe,ja ketu me kapucin po ngacmonte cunat kjo LOL e tradhetoi vlonjatin, iku ne tr LOL
p.s as une skam fjet mire :(
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Ai dielli ska hap syckat akoma
eshtme qorrin ende e duket
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Kush ishte vlonjati se une nuk e njoh LOL LOL

Une ngacmim???
Morena hgap fjalorin shqip-shqip!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

O Morena, ku ke zemer te mire ti? pse genjen qe ne mengjes? do te behet hunda me keq se Pinokja LOL

:mace:, kush te la pa gjume LOLLOL
E shef ca ben kjo nusja re, s'eshte per shtepi thuaj...eh sa pune kam me te!
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Awwwww gjithe keto pesimizmi paqe dhe dashuri te dashur :puc LOL LOL

Shkodra po he mos te ike dem thashe :p
Une genjej???
:une::une::une:
Hap serish fjalorin :p
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Zinush kush me la pa gjume aman... vetja ime :p
pashe nje film me dashuricka edhe u emocionova teper LOL

morena mir mir, je shume e keqe ta dish :qaj:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top