• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema :mace:
dhe

Te befte mire, dhe mos harro:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Yummiiii Yummiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

:mace: spata fat me nuset, akoma jam e merzitur me to (JU:p)
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Me ty do kenaqem
tere mbremjen mbajta mendjen e kur erdha...
 
Pe: Sofra Vlonjate

Zinna je pajtuar me macen dhe me mua ende jo :( :( :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Miremengjes ketej....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmgjes sofra :D Dhe kalofshit nje dit te bukur sot lexohemi me von :D

Gloom mirmengjes o trendafil me ves :D kalofsh nje dit te bukur mirupafshim :D
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

....miredita sofra....jeni duke pregatitur gjera te mira per sote?.....shpresojme te na sillni gjera jo te zakonshme :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

@ Deliza, se kam falur as :mace:, por smund ta lija dje te ngordhi urije :( , biles dje u merzita me teper sec isha....

@ Gloom : Miremngjes, mire se erdhe :)

@ Ren : Miremngjes

@ Scorpio : kur kemi bere gjera te zakonshme ne?! (mireserdhe:))


Gjesi sofra:)
cute_babies_hd-normal.jpg
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Zzinna,ca e ke nxjerr kete bebush??Po fillon me na bere trajnim kur te fillojne te qaje:(
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Zinna na paska servuar bebe me mengjes, mos mi se do na besh ta nisim nga nje pastaj....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Bebushi s'ishte per te ngrene/pire...
Ishte per tju zbukuruar diten:)

Gloom, ku qajne keta bukuroshat?:p keta dine vetem te qeshin e buzeqeshin:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Zzinna e ke fjalen per diten besoj qe qeshin??Per naten do dyshoja pak:p....

Mirembrema...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Gloom, keta (kalamonat) te sofres tane jane te edukuar aq mire sa nuk qajne hic.... As naten as diten....
E di qe duket e pabesueshme, por cte bejme....e kane kete cilesi:p

(Mirembrema:))
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahaah vdiqe te mi embelsosh hahaahahah:p...E mir do bejme prove e do shohim:p...

Cbehet ketej?Si je ti?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ju mungova :p?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

[MENTION=11087]GLOOM[/MENTION], ca te embelsoj me shume sec jane?:p Kur te keni rezultatet e proves, sillini dhe ketej verdalle per vizit:)

@Morena : JO
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Awwwwww nje jo aq te thashe ???
Nuk prisja nga ty LOL
----
Qesh sepse kjo ska ndodhur asnjehere :p
Ia si i pritni ju robe prandaj tremben te gjithe :p LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Ishte nje JO e sinqerte, jo e thate... cfare mund te thoja me teper? nje genjeshter te embel te tipit PO SHUME?:p

( qesh qesh, po s'eshte e qeshura jote :p)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

E kujte eshte??
E imja dhe te me degjosh do lutesh te ta dergoj :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Jo jo nuk eshte e qeshura jote, mendohu mire si qesh ti ne realitet...ska te krahsuar me kete qeshjen fallco qe sapo na prezantove!
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Sapo me the dicka te mire apo me bejne syte xixa :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ku jane te gjithe te tjeret, sikur doli uku LOL LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top