• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Zinnaa, nuk jam dhe aq i etur xhan....mjafton nje gote Kiwi hhhahaa
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Haha zzina ueee nuk u besoj syve ska mundesi :p LOL

Rendex :kiss tyve :D
--
Arfeeee ku je moj grue
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Te ta thoje nje perralle gjyshja, por pastaj ujku do haje ty :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Elb, une pyeta me ca ke deshire, sduhe ti pish te 3
Ja dhe pija me Kiwi


Arfe, mbrema:)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Nuk flas me Ren, u merzita keq dje:(
E dine vete ata qe me merziten....
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Turp te kene kush te ka merzit ty.

Duhet te bejne akoma me shume :p
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

...mirembrema...juve, paskeni filluar te beheni tape me lengje frutash :p...zinna dhe ju vloraket e tjere mire se ju gjej....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Morena: E the dhe kete :(, mire mire, shtohu dhe ti grupit...
:(:(:(:(:(:(

Scorpio: mireserdhe, ne kemi nje stil jete te shendecem...sna duhet alkool te behemi tap:p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Nje super :kiss per Zzinen
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Keshtu je ti e dija une, ske faj ti jo.

Afre o me ujkun o mbyll syte e futja gjume :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Po mbasi qe me coptove zemren, mendon qe ma ngjite ne vend nqs me kizz?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

O Zzina mos bej naze tani!!!Perfito nga momenti LOL

Arfeeee ska perralla per ty nje karamel ke boll :p LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

gjyshe e "keq " je ti do i them gjyshit te ti ngre pak veshet
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Per veshet ka gje :p
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Sofra Vlonjate

...sofra po ju sjell pak atmosfere.....

 
Pe: Sofra Vlonjate

Ka dikush ketej qe pret sonte, apo i keni lene mysafirt ne dere :p

zinna pranon nje perqafim dhe nje :kiss sonte ti? :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Naten e mir te gjithve kalofshit sa me mir sofra :) :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Sofra Vlonjate

Miremengjesi sofra e cmuar Vlonjate
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Miremngjesi Elb,
Miremengjesi Sofra:)
( me mire then MIREDITA)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrma sofra mir se ju gjeta ...........
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Sofra Vlonjate

Pershendetje embelsira, big kiss kizz
zinush nje pjate supe,se ngorva urie plzz :(
Reni mbrema lalush ...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top